Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 52 z 52

Téma: MAP REVIEW - Prošel jsem všechny mapy, tyhle musí pryč

  1. #46
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: MAP REVIEW - Prošel jsem všechny mapy, tyhle musí pryč

    Kdyby byl knife ve waterlanfu tak pulka htacu bude kempovat někde ve křoví. Jak psal madunax. Ta orange je dobrej napad

  2. #47
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    Odpověď: MAP REVIEW - Prošel jsem všechny mapy, tyhle musí pryč

    Ono ja som si všimol ešte jednu vec (neviem či to nebude opakovanie sa a či sa to tu už prípadne miliónkrát neriešilo), že veľmi záleží pri výbere mapy od toho, na akom mieste (v poradí hlasovania) je ktorá mapa. Pravdepodobne v zápale hry mnohí odkliknú 1/2/3 (podľa toho, na akú zbraň prepínajú) alebo aj úplne náhodne, len aby im to nezavadzalo vo výhľade. Potom príde zmena mapy a polka odíde, lebo odhlasovali (častokrát aj oni sami) niečo, čo hrať nechcú.
    Otázka je teda možno aj v tomto smere - či nemožno nejak to hlasovanie presunúť na vhodnejší čas. Uvažoval som či na začiatok alebo freeznuť mapu po finálnom knife na pár sekúnd, osobne neviem čo by bolo lepšie. Ale možno by to stálo za uváženie.

  3. #48
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    Odpověď: MAP REVIEW - Prošel jsem všechny mapy, tyhle musí pryč

    Pri tom waterlande súhlasím, že ten knife by bol asi na nervy a je fajn, že tam nie je. :D Mne osobne na tej mape skôr vadia tie uzučké chodby, mosty a blbosti, na ktorých sa v zápale hry stále zaseknem (asi som mantavý, no čo už :D )

    Edit: Ale mapa je pekne spracovaná. Najnovšie (ako som to odpozoroval od iného hráča) sa snažím otestovať stav, keď si vyberiem HE z toho automatu na drinky (v kuchynke) a či sa mi zvýši level +1 pri úspešnom odpálení granátu aj na inom ako predposlednom (HE) leveli. :D (Ešte sa mi nepodarilo dať ten HE, lebo je to ťažšie, keďže si ho zakaždým musím utekať cez pol mapy zobrať z automatu).

    Edit2: Takže HE nepridá level keď nie som na HE leveli. Už môžem pokojne spávať... :D
    Naposledy upraveno 1ohnny; 16-12-18 v 13:56.

  4. #49
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    Odpověď: MAP REVIEW - Prošel jsem všechny mapy, tyhle musí pryč

    Jo a ešte jeden postreh k nominovaniu a výberu máp do vote-u. Úplne bežne sa stane, že keď hrám dajme tomu 4-5 máp za sebou (medzitým sa hráči obmenia) a zvolia zase tú istú mapu (plugin má zrejme nízky limit, kedy sa môže opäť objaviť mapa v hlasovaní). Keďže je tam okolo 30 máp, tak bežne sa z môjho pohľadu hráva tak možno polovica. Občas sa mihnú niektoré menej časté.
    Opäť len na zváženie a asi na exaktnejšiu analýzu (z nejakých štatistík) do akej miery je to môj subjektívny pohľad a do akej je to skutočnosť. :)

  5. #50
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Odpověď: MAP REVIEW - Prošel jsem všechny mapy, tyhle musí pryč

    tady ale nejde o to, aby mel nekdo knife na kemp.. ten kdo mapu zna, tak stejne vi, kde decka kempi.. ale jde to zmenu zbrane napr pri awp/scout.. prebijeni..

    Kotel: na crazy take nejsou mista na randon spawn a je jedna z nejoblibenejsich.. lidi co hraji GG maji radi rychlou hru, ne kemp.. jinak pool day ma jiz spousty alternativ, nemusi to byt nutna ta klasika ;-)
    Myslim, ze mam na gg odehrano oproti jinym adminum celkem dost hodin, tak to mohu videt objektivneji..

  6. #51
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: MAP REVIEW - Prošel jsem všechny mapy, tyhle musí pryč

    Citovat Původně založeno 1ohnny Zobrazit příspěvky
    Ono ja som si všimol ešte jednu vec (neviem či to nebude opakovanie sa a či sa to tu už prípadne miliónkrát neriešilo), že veľmi záleží pri výbere mapy od toho, na akom mieste (v poradí hlasovania) je ktorá mapa. Pravdepodobne v zápale hry mnohí odkliknú 1/2/3 (podľa toho, na akú zbraň prepínajú) alebo aj úplne náhodne, len aby im to nezavadzalo vo výhľade. Potom príde zmena mapy a polka odíde, lebo odhlasovali (častokrát aj oni sami) niečo, čo hrať nechcú.
    Otázka je teda možno aj v tomto smere - či nemožno nejak to hlasovanie presunúť na vhodnejší čas. Uvažoval som či na začiatok alebo freeznuť mapu po finálnom knife na pár sekúnd, osobne neviem čo by bolo lepšie. Ale možno by to stálo za uváženie.
    Taky mám zkušenosti s tím, že mi hráči často píšou, že chcou změnit mapu, protože si votli v té rychlosti něco random, aby jim to nepřekáželo ve výhledu.
    Bylo by fajn, kdyby se to hlasování o mapu přesunulo buď to na začátek mapy, kdy je knife round nebo úplně na konec až někdo vyhraje.
    19:12 <meda123> Madunax parchant
    19:17 <meda123> slysim ty fans jak rvou (Madunax) kokutek jeden blbi teraz ma brat co spravit place a boji sa ze pride policia ach chuji
    19:20 <meda123> super co chala dostal trvaly ban a boji sa ze pridu fizli

  7. #52
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Odpověď: MAP REVIEW - Prošel jsem všechny mapy, tyhle musí pryč

    Nepomôže to.
    Prečo ? Pretože aj keby je to počas warmupu, tak ľudia sú buď afk, takže to neodklikne, alebo je tam niekto, kto tryhardí rýchlo čo najviac killov s knifom, čiže mu to tam bude zavadzať, čo to znamená ? Že znova zaklikne hocičo, len aby mu to tam nezavadzalo.

    Na konci ? No neviem či to pôjde, či sa ľudom bude chcieť čakať kým sa dovotujú mapy. Ťažko povedať, treba niečo skúsiť a uvidí sa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •