Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: admin- mluvení BAN

  1. #1

    admin- mluvení BAN

    dobrý den, dnes jsem hrál na jb 6 byl tam admin nakládaná okurka a já simonoval admin byl vězen (terorista) a dal hvd a začel mluvit a říkal (KDO PROMLUVÍ TAK BAN!!!) jako není možné aby admin řikal kdo promluví tak ban jsme demokratický stát ! :D a můžeme přece mluvit prosím o vyřešešení.


    PS: kdo řekne slovo jako já byl simon a on tam dával vdčka
    promluvíš ban :DDDDDDD

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: admin- mluvení BAN

    A dostal si ban? Pokud ne tak bys to neměl řešit, pokud ano tak si měl někde nějakou chybu a říkal si to co si neměl.
    Okurka je admin, kterej není mentalně zaostalý takže to buď myslel jako sranda a nebo ho něco očividně "sralo"

  3. #3

    Odpověď: admin- mluvení BAN

    ano ale kicknul mě a dával "vdéčka" jako tohle by se mělo řešit

  4. #4

    Odpověď: admin- mluvení BAN

    Ty ses fakt hloupej. Místo toho aby jsi byl rád, zes dostal jen kick, přišel sis stěžovat a ještě lžeš.
    Přišel jsem na server, kde byl strašně velkej bordel, u CT byli hráči s nickem "playe103" a jim podobný. Padli nějaký FKs tak jsem dal HVD.
    V tu dobu jsem potřeboval zkontrolovat ty miky, ale ty a další jste tam rvali jak postižení. Tak jsem napsal nebo řekl, že kdo bude mluvit dostane ban. A ty jsi začal schválně provokovat. Mluvil jsi a rval jsi dal, potřeboval jsem to zkontrolovat tak jsi dostal kick.
    Tot vše, příště ti dám rovnou ban.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: admin- mluvení BAN

    Na toto si daj do budúcna pozor. Admin situáciu poriešil pre teba ešte priaznivo, nabudúce to tak už nemusí byť a môže prísť aj ban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •