Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Rada

  1. #1


    Rada

    Čao. Rozhodl jsem se pro nějaký ten menší upgrade (Teda, jestli se to ještě počítá jako upgrade).Takže tady mám 5 položek, o které mám velký zájem a s největší pravděpodobností si je koupím. Teď bych ale potřeboval vědět, co na to říkáte a jestli mi to vystačí.



    Tohle by měl být "Upgrade" za 20 tisíc. Doufám, že mi případně poradíte. Děkuju za případnou odezvu.
    Cena s DPH: 20 385 ,- Kč
    Cena bez DPH: 16 847 ,- Kč
    Naposledy upraveno Latins; 29-11-16 v 10:09.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229


    Odpověď: Rada

    Hele, vypadá to dobře, jen bych možná vyměnil ten procák, taktovaná 6600 je zbytečná. V podstatě na stejný výkon ti pojede bez taktu i-6500, navíc i ušetříš. Kdyžtak není problém si to nataktovat.
    Naposledy upraveno bEK0X; 24-11-16 v 19:15.

  3. #3


    Odpověď: Rada

    Vzal bych jiný zdroj jinak je to ok.

  4. #4


    Odpověď: Rada

    - Jiný zdroj? Jaký by si doporučiš?
    - Já nejsem v tomhle všední. Já si nechávám hlavně poradit od kamaráda.
    - Jaký je v tom rozdíl? Já jenom, co jsem se díval na videa tak všeobecně, tak se to liší jenom kvalitou.
    (Ty kvalitní zdroje by měli zachytit nějak ten zkrat, aby se nepokazil zbytek stroje, ale to je vše, co si z toho pamatuji. Prostě něco ohledně toho 80+ Bronz atd.)
    - Ale počítali jsem tu spotřebu a vlezli jsem se pod 400, tak jsem vzali zdroj o síle 450W.
    Naposledy upraveno Latins; 29-11-16 v 17:45.

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Rada

    Maximální příkon vychází na cca 200W, takže zdroj by měl stačit. Tento by měl reálně zvládnout 360W.
    Mám stejnou desku, ram, procesor trochu žravější a grafiku ještě víc a při hraní třeba battlefieldu 1 mi bere celé pc 270W.

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178


    Odpověď: Rada

    No takto Ti poviem, tento upgrade je vhodny pre overlocking, cize taktovanie. Ak sa v tom nevyznas a nie si velky fanusik taktovania procesorov tak je to pre Teba zbytocne. K ckovy procesor i Z170 kova zakladna doska. To je urcene len pre taktovacov a nemyslim, ze by si to vedel naplno vyuzit. Doporucujem Ti radsej usetrit a vziat asus b150m pro gaming a procesor bez K cka, co nema otvoreny nasobic a to co takto usetris vrazis radsej do grafickej karty a vezmes MSI GTX 1070 Gaming X s 8 GB pamatou a mas pokoj na hodne dlhu dobu.

    btw: rozhodne si kup aspon 120GB SSD disk na system, tu rychlost nebudes chapat :D
    Naposledy upraveno Martinos; 04-12-16 v 14:41. Důvod: zabudol som na disk

  7. #7


    Odpověď: Rada

    Čao. Mám tady menší Update.
    - Společně s kamarádem jsem se rozhodli, že změníme teda ten zdroj - Vybrali jsem ho kvůli vysoké Efektivnosti.
    - Dále jsem vyměnili základní desku od ASUSu za tady tuhle.

  8. #8

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •