Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Infekční granát, poslední člověk

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Infekční granát, poslední člověk

    Zdravim, často se mi stává že nějaká lama s nickem (nebudu jmenovat) dá na posledního člověka infekčák a nebo zm šílenství, nešlo by to změnit že při posledním člověku nejde hodit inf? nebo i rovnou zm šílenství?...
    Naposledy upraveno Larodar56; 27-09-10 v 21:50.

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Šlo.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    laro... :D ty jsi moc ale nevadi. Ano dneska kdyz tam bylo 9 lidi cca, hazel jsem na posledniho infekcak. PRoc ? Kdyz byl nekdo nakayen tak nehral, a cekat 4 minuty na konec kola nema cenu kdyz mu tam nikdo nechodil.
    Silenstvi jsem dal na cloveka co mi vyzral 3 lidi, kdyz jsem si je pripravil abych je dal. A pak ty jsi mu lamacky dal body na mg. Takze me tu prestan urazet.
    Pak na nas mel chytre kecy o tymove hre na zm... Viz. log ze serveru.
    P.S: uz vim kolik ti je, takze me kecy od tebe naprosto nerozhodi, a ty me nikdy nerikej, ze jsem decko nebo dement. Ty ne ! Mas na to moc malo dokazanejch veci, aby jsi mi tohle rikal.

    EDIT: Jinak stim souhlasim aby na posledniho se nemohl hodit infekcak, silenstiv by ale melo zustat. Jak jinak posledniho date kdyz ma 5 min pred sebou... Nijak, takze napred myslel, nechat si to projit hlavou, a pak psat co jak udelat.

    EDIT2: Jo jeste pises ze se ti to casto stava, :) opravdu smesne hochu, dneska vecer to bylo vubec poprve co jsem tohle delal, a rikat mi lama... no dobre svoboda slova.
    Naposledy upraveno Pavucina; 26-09-10 v 02:02.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    -ano, stává se to často ale spíš tobě (to mi krapet ulítlo), když se ti nechce čekat tak si řekneš že infa prostě hodíš, že se nechceš nudit, hochu měl by si přestat myslet na sebe
    -ten team, to mi nepřijde normální, př.: ty si zm a Luffy člověk on ti napíše ať zabiješ ostatní uděláš to (skoro každé kolo), mě to přijde nenormální, neferové a hloupé...
    -ale jinak nechci se s tebou nadále hádat...

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Dobre, je jina situace pri 26 lidi a pri 8. Pokud je posledni clovek, ke kteremu nejde nikdo. Tak se nenudim jenom, ptz zbytek si tam poskakuje po mape, leze po zdech a tak. Pri plnym serveru bych tohle v zivote neudelal, ptz dalsi kolo by mi body chybeli.
    To same s luffym, pri 26 lidech by to ani udelat neslo, aby zbyl jen on. Uvedom si, ze to yla trochu komorni atmosfera ddnes vecer. A zajimave je ze to vadilo jen tobe a reewelovi, kteremu si ty daval body (tymova hra, ktera se ti tak nelibi ?) Jinak lukaskoo7 byl spokojen ze nemusi cekat, a nejen on. Ty tady placnes zas nakou vec (jako vicekrat v minulosti) kotel to provede, a pak se zhorsi hra...
    A kdyz uz tady pises ty pekne veci okolo me, tak ty jsi byl prvni zm a nechal jsi se naschval zabit bodaky na steal_crap, takze by jsme kvuli tvemu naschvalu cekali 5 minut nez skonci kolo. Jenze te nenapadlo, ze i me napadne se jako CT zabit, a tim ukoncit kolo. Sud sebe a pak ostani :P
    Naposledy upraveno Pavucina; 26-09-10 v 02:28.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    -já se nezabil naschvál někdo jako ty to nemůže pochopit, já se spíše těšil na body jenže je obtížné vidět ve tmě a při tom sem od toho 5 metrů... (proč bych to vůbec dělal tohle může napadnout jen úplnýho vola)
    -to jak sem dával reewelovi body je o dohodě, slíbil mi bazooku (nebo minigun) navíc ty si to nepochopil, já kvůli němu nezabijel lidi jako ty a luffy... já se snažim být ferový ne jako někdo tady...
    -dále končím tuto diskuzi, nechápu proč se tu vůbec vybavujeme když je tohle téma o INF granátu...
    Naposledy upraveno Larodar56; 26-09-10 v 02:45.

  7. #7

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Kotel nechci urážet tvůj ZM server ale abych pravdu řekl je tam nuda.
    1.nic nového žádné nové zbraně....Rešení:Přidej grnát na oživení (clovek okolo sebe hodí granata all zm v urcite vzdálenosti se zase vrátí na člověka) a terminatora (terminator je že má asi 10000 Armor ....proste zkracene zejo nejde po nejakou dobu nakazit)
    Gold SMG nebo Gold Shotgun (ubírají více HP)....PS:Kolik to bude stat si urči sám
    2.Udělej něco jako anticemper a nebo dej že kdyz zm zemře tak dostane 1 b.
    3.Design servru:U serveru zaleží hodně na grafice a na uvítacím okně....Dobře chápu kdyz ti složitější postavy ubírají FPS ale třeba ti vojáci co tam byly dřív to taky moc neubírali a nebo skoušel si Hostage?
    4.Chce to více map (myslim na všechny servery ne jenom zm):chápu kdyz je obtížné sehnat pár map ale tady máš link na stránku Kouknout kde maj širokej výběr map.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Všetky tvoje nápady buď úplné pičoviny alebo veci, ktoré napadli každého kokota, len ich není ľahké uskutočniť. + OT

    - KOKOTINA - Niektorý ZM už nechcú byť ľudia. A ak to hodí k ZM v okolí ľudí, tak ich tí ZM hneď nakazia a je to všetko na piču. A ten terminátor MEGA pičovina. Gold SMG a shotgun, takéto veci už Kotla určite napadli dávno. Vecí je už dosť, keď chce nejaké pridať, tak by určite nemal problém vymyslieť 500 vylepšení zbraní.
    2. Pičovina - Anticamper bol dúfam trápny vtip a to 1 b. za zomretie? Zombie by sa nehali zabiť 20x po sebe a našetrili by si na vylepšenia, trochu rozmýšľaj.
    3. Toto má už Kotel dávno premyslené a vie ktoré skiny tam má dať a ktoré nie.
    4. Na mapách sa pracuje už od vzniku toho serveru a každý retard si ich dokáže vygoogliť plno.

  9. #9

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Ty jsi jen vlezle decko neser se do veci do kterých ti nic neni rozhodne o tom kotel a ty si mžeš jít zase šukat ovečky

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Vyjadriť sa môže každý. Vlezlé decko si ty, iné vlezlé decko tu není.

  11. #11

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Ano je ses to ty

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    sedly, já navrhoval zlaté AK47 které by ubíralo více HP + anti infekční granát sem taky navrhnul, jinak nekopíruj nápady jako terminator z Gamesites ( je to pěkná blbost )

  13. #13
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    Ty jsi jen vlezle decko neser se do veci do kterých ti nic neni rozhodne o tom kotel a ty si mžeš jít zase šukat ovečky
    Hele zkus se uklidnit, nez neco napises. Projdi se po lese, zaposlouchej se do sumeni vetru v korunach stromu a do zpevu ptacku. Prochazej se alespon 2 - 2,5 hodky a pak teprve, az vychladnes, muzes sem neco psat. Podstatnou merou tak ubude tech sracek co tu postujes.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Tohle téma by se mělo už uzamknout.

  15. #15

    Re: Infekční granát, poslední člověk

    Zrušit infekční granát a šílenství pro posledního by z mého hlediska měl být dobrý nápad, jsem totiž nejčastěji posledním hráčem. Jenže jsem proti. Jde o hloupý nápad, jen proto aby hráči co nemají skill, byli více v bezpečí a to je špatně. Přežít šílenství je naprosto jednoduché stačí použít to co máte mezi ušima není nutné kvůli tomu dělat zásahy do hry. Navíc nastavení je podle mě teď naprosto perfektní ... důkazem je to že si nikdo (krom larodara) nestěžuje. Jenže jak to je s Larodarem víme všichni ten vymýšlí pořád něco i když se nikdy nic z jeho nápadu neuchytilo. Důvodem je samozřejmě nepromyšlenost jeho návrhů. A když se mu nedaří chyba není v něm ale v systému, tak vymýšlí jak to změnit aby se mu dařilo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •