Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Zombie xp

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele rudikles
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    52

    Zombie xp

    Zdravým vás, chcel by som navrhnúť nový zombie mod ktorý tu už dávnejšie bol. Ten mod by bol zombie XP určite to daktorý poznáte a hra spočíva v tom že CT by začal glockom a postupne keby zabíjal zombie tak by dostal ďalšiu zbraň (čiže USP) a zombie by som dal menej HP a dal by som tam zombie z Left For dead . ˇčiže smoker,Hunter,Jockey,Tank,Witcher,armour,Damege Zombie,,boomer,churger.

    Popis Zombie:
    Smoker: priťahuje ľudí ale na určitu dobu max 10 sec. HP 600-Armour 0
    Hunter: odraz čiže keď stlačím na klávesnici tlačítko tak ako keby vyskočí ďalej ako normálne. HP 600-Armour 0
    Jockey: priťahuje taktiež ale jeho priťahovanie nevidno: HP 600-Armour 20
    Tank: môže hádzať skalu raz za 20 sekúnd a skala by brala 15HP - HP1500-armour 100 (tento zombie iba pri viac ako 15 hráčov)
    Witcher: keď zabiješ tohoto zombie a si pri ňom moc blízko zabije ťa a môže vystreliť zelenú blbosť kto zobere 5 HP - HP 500-Armour 0
    Armour- Classic zombie bez žiadnej schopnosti ale ma viac hp a armour : Hp 750 - armour 125
    Damage- zombie s motorovou pílou ktorý je podobný ako classic len že ľavým zabije na 2 rany ctčko a pravým na 1 ranu: hp 450-armour 15
    boomer : zombie ktorý ta oslepí na 5 sekúnd keď je dosť blízko pri tebe a stlačí klávesu ako keby ťa oblvá a oslepí ťa : hp 500 -armour 0
    Churger: zombie ktorý po určitej dobe nabere rýchlosť a keď ta v tej rýchlosti nabere odletíš (nie zas moc) a zobere to Ctčku 35HP : hp 350- Armour 45
    Tých ktorých som neoznačil damage tí nech majú classický damage 15 Hp .

    Veci pre Ctčka [VIP] :
    Padák : keď držíš E tak padáš oveľa pomalšie
    Zombie Seker : sekera ktorá bere 1000 HP
    Bazooka : bazooka ktorá je drahá a bere veľa HP damage nechám na vás a čas dobíjania tiež
    Speed : máš veľkú rýchlosť ale iba raz za kolo max. time 45 sec.
    Golden Deagle : zbraň by bola zláta a ubrala by dvojnásobok dmg a keď ju kúpim bude slúžiť iba na jednu mapu potom na ďalšiu mapu musím kúpiť novú. (úplne všetky veci!)
    Double jump : 2 skok

    Veci pre Normálnych hráčov bez [VIP] :
    Zombie basseball : bejzbalka ktorá bere damage 500 HP
    Frozen Granát : zmrazí okolo granátu zombie na 6 sekúnd
    Frost Granát : zombie horí a bere mu to 5 hp za 1 sec. max horenia 15 sec.
    Svetlo granát : na 1 minútu svieti
    Laser mína : keď prejde zm cez laser zabije ho to

    začo ich kupovať ? :
    Kupovať by sa mohli za tie xp aby to hráči nemali také ľahké.

    Žiadny reset ! keď hráči budu mať full XP resetne sa im to automaticky a dostáva 1 prestige (znamena že bude môcť mať nejaký item alebo viac hp na stálo alebo neviem nechám na vás) a maximálne prestige by bolo 30 a zas by začínali od zbrane glock

    mapy je jedno a nemusia bit také ktoré sú všetci pozaliezaný v kempoch kľudne aj classický De_Dust alebo aj malé mapy z 35HP majú zm málo HP tak to nebude také ˇˇ ťažké.

    POZOR !! nech je to rozdelene aby nebol hráč za 2 kola 2x zombie nech hra 1 za CT a raz za Zombie striedavo.

    TO JE VŠETKO TAK ĎAKUJEM ZA PREČITANIE A KEĎ SA DAČO NEBUDE PAČIŤ TAK PIŠTE.. :)

    Ešte pridávam video jak to vyzerá : https://youtu.be/CoVemx4txBI8 približne
    Naposledy upraveno rudikles; 29-12-16 v 18:05.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Zombie xp

    Osobne si nemyslím, že by sa to ujalo. Dopadlo by to ako s Biohazardom.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele rudikles
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Zombie xp

    ja si myslím že áno, lebo keď som to hrával na zombie umbrella XP tak tam mali furt plno a bol to nejaký zahraničný server.. a dávno tu nebol taký server čo si pametám keď som ešte nemal počítač a hrával som ten server u kamoša :D.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Zombie xp

    Ono aj tu na Kotelne boli kedysi dávno plné serveri, človek sa mal problém pripojiť s VIP. Klasické zombie 1, 2 úplne vymreli, Biohazard tiež (ten sa musel zrušiť), no a jediné módy, čo si držia akotakú návštevnosť sú Apo/Revo, BB a Escape. Ak by sa chcel resp. mal navrhnúť nejaký nový zombie mód, tak by sa to všetko muselo dopodrobna navrhnúť, prekonzultovať to s ostatnými hráčami/adminami a prípadne ak by sme sa na niečom zajímavom zhodli, tak by sa to mohlo navrhnúť Kotlovi, a potom by sa uvidelo. Osobne by som tiež rád uvítal nový mód. Po takom dlhom čase čo to hrám to niekedy začína byť nuda...
    Naposledy upraveno Qwix; 04-12-16 v 22:28.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele rudikles
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Zombie xp

    Ale vidíš zatiaľ nikto nepíše co stým

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr.BlackDay
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Aim Bojnice
    Příspěvky
    169

    Odpověď: Zombie xp

    Ako znie to celkom dobre :D Rád by som to skúsil :) nuž čakať kým sa sem niekto vyjadrí :ˇ)
    MEDIAL BANANA <3

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Zombie xp

    Podle mýho to nemá cenu ,protože jak vidím tak zombie,apokalypsa,revolution,escape myslí stačí,nemá to moc velkou hratelnost,hraje tam hrstka lidí :) za mě NE
    Naposledy upraveno Kotlys; 26-12-16 v 09:47.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie xp

    Nemá to cenu . Veľa serverov potrebuje veľa práce a týmto by ste zbytočne kotlovi pridávali. A odkladali by sa dôležité veci za mňa nie.

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zombie xp

    Toto je veľmi podobné súčasným zm módom. Keď už, tak radšej niečo originálnejšie.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele rudikles
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Zombie xp

    ale tak sa to môže aj trochu pomenit ja neovorim aby to bolo presne takto ..

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele rudikles
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Zombie xp

    kukni ja jak to vypadá https://youtu.be/CoVemx4txBI8

  12. #12
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie xp

    Ten reset bych chtěl taky nějak vyřešit, aby neměl brzy každý full xp. Jinak je to podobné zombie apokalypse.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •