Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Tu môže písať pripomienky,postrehy,kritiku a pod. ku všetkým 3 turnajom aby nebolo veľa tém .

  2. #2

    Odpověď: Knife turnaj 1v1

    1. Za turnaj by mal zodpovedať člen admin tímu. Pokiaľ chcete založiť turnaj, je potrebné osloviť niektorého admina, ktorý vám s turnajom pomôže a bude za jeho konanie a priebeh zodpovedať.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Odpověď: Knife turnaj 1v1

    Kotel mu to povolil.
    *DEAD*(Terrorist) qvsaa : i suck dicks ty si nikoleta ?
    (Terrorist) I SUCK DICKS : jo

  4. #4

    Odpověď: diskusia turnaje AWP,Knife,Dgl

    nehovoril si, že tieto turnaje budú až na budúci rok?:)


  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Knife turnaj 1v1

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    1. Za turnaj by mal zodpovedať člen admin tímu. Pokiaľ chcete založiť turnaj, je potrebné osloviť niektorého admina, ktorý vám s turnajom pomôže a bude za jeho konanie a priebeh zodpovedať.
    Ja nepotrebujem pomoc robil som viac turnajov ako máš ty rokov a rovnako som rozdal aj viac steam hier

    Ceny mam nakupene tu máš dokaz aby si mi tu neplakal že klamem

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    deagle , on chtěl pouze poukázat na to , že u každého turnaje má být zodpovědný nějaký admin , potom by mohl přijít kdokoliv a udělat si tu turnaj bez urovně (neříkám že to jsou tvoje trunaje) a napsat jaký má ceny a pak by z turnaje bylo bůh ví co . A když už se 18 adminů shodlo na to že by měli dělat trunaje jen admini,trialove,spešlove tak by se to mohlo dodržovat a nebo alespoň aby dohlížel někdo na ty turnaje. Mě jsou turnaje nějak celkově ukradený , jen jsem se chtěl zastat kolegy kterej má pravdu .


  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    deagle , on chtěl pouze poukázat na to , že u každého turnaje má být zodpovědný nějaký admin , potom by mohl přijít kdokoliv a udělat si tu turnaj bez urovně (neříkám že to jsou tvoje trunaje) a napsat jaký má ceny a pak by z turnaje bylo bůh ví co . A když už se 18 adminů shodlo na to že by měli dělat trunaje jen admini,trialove,spešlove tak by se to mohlo dodržovat a nebo alespoň aby dohlížel někdo na ty turnaje. Mě jsou turnaje nějak celkově ukradený , jen jsem se chtěl zastat kolegy kterej má pravdu .

    Pravdu ma podľa teba podľa mňa nie stretol som sa tu iba s neochotou pomôcť,nedoverou,blbymi poznámkami ale ani jeden admin neponúkol spoluprácu a ja sa nikomu prosikat nebudem čo mi k tomu napíšeš ??A ďalšia vec ja som nenapisal ake mam ceny ja som dal screen ak by niekto neveril.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Pravdu ma podľa teba podľa mňa nie stretol som sa tu iba s neochotou pomôcť,nedoverou,blbymi poznámkami ale ani jeden admin neponúkol spoluprácu a ja sa nikomu prosikat nebudem čo mi k tomu napíšeš ??A ďalšia vec ja som nenapisal ake mam ceny ja som dal screen ak by niekto neveril.
    O ceny mi nějak ani nejde ty mě nezajímaj jako ty samotnej. A těžko mužeš očekávat že ti nějaký admin bude pomáhat , přesně tak jak jsi to napsal, nemusíš se nikomu prosit aby ti pomáhal stačilo jen jednoduše někoho požádat , kdo stím má zkušenosti.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    O ceny mi nějak ani nejde ty mě nezajímaj jako ty samotnej. A těžko mužeš očekávat že ti nějaký admin bude pomáhat , přesně tak jak jsi to napsal, nemusíš se nikomu prosit aby ti pomáhal stačilo jen jednoduše někoho požádat , kdo stím má zkušenosti.
    Neviem si asi si nečítal všetko ako som už písal robil som viac turnajov ako máš rokov čiže mam viac skúseností ako poniektorí admini ved taky turnaj to je smiešnych 16 zápasov a ako som už tiež spomenul nerobím tu chybu že dam presný dátum a čas zápasu to je moja podstatná skúsenosť lebo z tých 16 zápasov by boli min. 4 konzumácie a ja nepripúšťam ani 1 konzumáciu čo sa týka turnaja,v lige samozrejme ako som si všimol nie každý ma na to aby ju dohral a dokonca admin sa počas ligy odhlásil tak mi tu nepíš o zodpovednosti adminov keď tu som ti dal jasný priklad toho že ani admin nedotiahne všetko do konca .Tolko z mojej strany viac sa k tomu vyjadrovať nebudem počkám si na koniec turnajov a potom si o tom pokecáme.
    Naposledy upraveno deagle1981; 25-11-16 v 07:32.

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    To že jsi dělal víc turnajů jak já mám roků je sice hezký , nepodstatný ale to je jedno , zbytečná informace . Ty si tu furt jedeš to svoje ale vůbec nechápeš co se ti tu snažím vysvětlit. Přes tvoji tvrdohlavost kterou tu ukazuješ ti to stejně nevysvětlím a necháme to raději být , snad někdy pochopíš.

  11. #11

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Asi z tohto už nič nebude. Nebolo by najlepšie to všetko locknúť a hodiť do archívu?

    // mám taký pocit, že sa tu už neukáže
    Naposledy upraveno Baxo15; 25-12-16 v 10:58.


  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Asi z tohto už nič nebude. Nebolo by najlepšie to všetko locknúť a hodiť do archívu?

    // mám taký pocit, že sa tu už neukáže
    Niekedy sem chodí a upraví to vždy, aspoň pred pár dňami to tak spravil, to už hráči na to kašlú.

  13. #13

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Naposledy editoval 9.12. Dneska je 25.12.. Tá aim liga mala byt ukoncena už pred 2 dnami. ( neviem kedy ale padlo na neho to nepekné podozrenie, no mám pocit že to editoval ešte pred tým.)

    Celé tieto ligy mi prídu ako blbosť. To radšej fakt viac turnajov ako ligu.:)


  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Naposledy editoval 9.12. Dneska je 25.12.. Tá aim liga mala byt ukoncena už pred 2 dnami. ( neviem kedy ale padlo na neho to nepekné podozrenie, no mám pocit že to editoval ešte pred tým.)

    Celé tieto ligy mi prídu ako blbosť. To radšej fakt viac turnajov ako ligu.:)
    Som si myslel,že to bolo nedávno.. no 9.12 ani neviem, ale v tých ligách máš pravdu no, sorrko

  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: [01.12.2016 - 31.12.2016] AWP, Knife, Deagle turnaj - Diskusia

    Ale ceny tam špatný neměl no.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •