Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: CsFree Info - Clean Version

  1. #1

    CsFree Info - Clean Version

    Ahoj :) Mám problém s cs 1,6. Verziu cs mám od vás zo sekcie download už nejaký ten piatok. Donedávna mi úplne v poriadku išlo ale stala sa mi táto vec : vždy keď zapnem cs 1,6 automaticky mi to začne načítavať nejaký server musím to zrušiť. Ďalej si musím vždy zmeniť meno v kolónke mám zakaždým: CsFree Info - Clean Version , ked pridám servery do serverlistu tak mi po každom vypnutí cs-ka zmiznú (už to radšej zadávam manuálne do konzoly) v serverliste mám iba nejaké zajraničné servery a tie ma nebavia. zmizla mi tá lišta rýchlej voľby serverov kotelny a neviem si stým rady už som ta aj preinštaloval aj som si stiahot nanovo ale nič nepomáha. Budem vďačný za každú radu. :) S pozdravom Michal (25r.) nickname: 4Fun

  2. #2
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: CsFree Info - Clean Version

    To vieš, niektoré serveri to majú tak nastavené, že keď tam niekto sa pripojí raz tak mu to prebinduju celé csko. Preto sa nedoporučuje chodiť na nejaké zahraničné serveri. Vymaž config, mohlo by to pomôcť.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116

    Odpověď: CsFree Info - Clean Version

    Vymaž si config.cfg a userconfig.cfg :) připoj se na nějakej server a config si to stáhne automaticky :) a pro příště se nepoj na ruský servery :D

  4. #4

    Odpověď: CsFree Info - Clean Version

    nepomohlo :/ vymazal som úplne všetko aj inšatalačku v ten deň super všetko išlo a dnes znova :(

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: CsFree Info - Clean Version

    Udělej to znova, připoj se na kotelnu, potom si do configu nastav co tam chceš mtí nabindované a pod a pak to zkus nastavit jen pro čtení.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •