Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Mód sparta

  1. #1
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Mód sparta

    Čus čus.
    Chci navrhnout, aby se zrušil (nebo vyměnil za jiný) mód sparta. Podle mě je ten mód k ničemu. CT si zalezou na věž a čekají, až jim tam vězňové vlezou a oni budou mít fragy. Dolů jdou až tehdy, kdy už zbývá pouhá hrstka vězňů. Vězně to pochopitelně nebaví, tak si jdou většinou hrát.

  2. #2

    Odpověď: Mód sparta

    To samé platí i pro Gangster .. většina hráčů uteče ven a hrají si nebo campí a kolo trvá většinou okolo 5-10 minut, když je tam nikdo neokřikne.

  3. #3

    Odpověď: Mód sparta

    Jsem pro ze spartou, jak psal troppe + mě to nebaví ani za ty CTčka.
    A gangster je předělaný HVD pro CT mě přijde. Je jednoduší za T přejet CTčka než zabíjet spoluvězně :D

    Jsem pro zrušení sparty.

  4. #4

    Odpověď: Mód sparta

    Ja bych nechal všechny mody co tam ted jsou :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Mód sparta

    sparta je vklídu ,spíš ten gangster bych zrušil nebo vyměnil za nový udělaný zombie mod co jsem navrhl(podotknu že to chce ten zombie mod,bude to hratelné)
    Kotel sice nemá moc času,ale stačí nakodovat zombies,úkryty+zombie itemy ze serveru zombie apokalypsa třeba a je to.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Mód sparta

    Pokud chcete zrušit gangster (taky ho moc nemusím), dejte jiné téma. Tady bych rád, aby se vyřešila ta sparta. Je to nezáživný mód jak pro T tak pro CT. Teda kromě těch, kteří hrají na rank.
    Naposledy upraveno Troppe; 19-01-17 v 20:40.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Mód sparta

    Kdyby si řešil gangstera radši ,sparta je lepší o 80% než gangster.
    Je to záživný ikdyž kempí na nebi(věži) tak sám víš že si užiješ pár atrakcí než slabší pochcípají,ctčka pak slezou a jdeš si pro zákusky.(podle mě to je záživný).

    Než se střílet mezi sebou,ctčka si dělají co chcou,téčka kempí,utíkají,ti co jsou mrtví,tak než se dočkají mají další narozeniny.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  8. #8

    Odpověď: Mód sparta

    Citovat Původně založeno KotlicekJB Zobrazit příspěvky
    Kdyby si řešil gangstera radši ,sparta je lepší o 80% než gangster.
    Je to záživný ikdyž kempí na nebi(věži) tak sám víš že si užiješ pár atrakcí než slabší pochcípají,ctčka pak slezou a jdeš si pro zákusky.(podle mě to je záživný).

    Než se střílet mezi sebou,ctčka si dělají co chcou,téčka kempí,utíkají,ti co jsou mrtví,tak než se dočkají mají další narozeniny.
    Jenomže, Ty si nemáš co užívat atrakce(jestli jsi měl na mysli T) máš jít po CTčkách. Je to záživný ? max. pro CT, ale myslíš taky i na Ty vězně ? Myslíš, že se jim líbí, jak jen chodí na smrt ?

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: Mód sparta

    Uz som to tu na forku niekolkokrat pisal, ze podla mna by pri oboch tychto modoch pomohol camp meter.
    Pri sparte CTckam a pri gangstrovi Tckam samozrejme. Netvrdim, ze by to uplne vyriesilo ten problem, ze oba tieto mody su nahovno, ale trosku by to zmiernilo neustale kempenie

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Mód sparta

    Při spartě by mělo být zakázáno campit na místech, kam se vězen nemůže dostat - nějaké věže, vrtulník, apod. CT toho zneužívají, tak to nenápadně vecpat do pravidel a když toho někdo zneužije, tak spešl/admin se může aspon o něco opřít.
    Gangster je nudnej mod, možná kdyby se aspon změnily zbraně, třeba na fakt rotačáky :D bylo by rychleji vymalováno :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: Mód sparta

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Čus čus.
    Chci navrhnout, aby se zrušil (nebo vyměnil za jiný) mód sparta. Podle mě je ten mód k ničemu. CT si zalezou na věž a čekají, až jim tam vězňové vlezou a oni budou mít fragy. Dolů jdou až tehdy, kdy už zbývá pouhá hrstka vězňů. Vězně to pochopitelně nebaví, tak si jdou většinou hrát.
    Ak je plný server a ak CT nebudú na veži, tak Tčka sa na ne vrhnú a CT nemajú šancu. Ak by sa pridal camp-meter, to by nútilo meniť pozície CTčok, (zliezť z veže a prebehnúť na inú vežu napr.) a to by dalo vtedy šancu Tčkam aby ich zabili.
    Naposledy upraveno Indian0; 19-01-17 v 22:12.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #12

    Odpověď: Mód sparta

    Co se to tu rozjíždí? Však i o tom to je ne? CT se zakempi, počkají a když jich je už jen pár, tak jdou do akce. Prostě podle mě je to úplně normální, pokud máš trochu fantazie tak to může být i zábava (např. udělat tým s hráči, napsat si do teamchatu sejdeme se u boxu atd..)
    A změny v gangsteru? Však tam to je taktický vyčkávání, prostě když se dva perou třetí se vesele směje :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Mód sparta

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    prostě když se dva perou třetí se vesele směje :D
    když se dva perou, tak zbytek serveru se kurevsky nudí.

    Já jsem za zrušení obojího. A přidal bych i sharka.

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Mód sparta

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Co se to tu rozjíždí? Však i o tom to je ne? CT se zakempi, počkají a když jich je už jen pár, tak jdou do akce. Prostě podle mě je to úplně normální, pokud máš trochu fantazie tak to může být i zábava (např. udělat tým s hráči, napsat si do teamchatu sejdeme se u boxu atd..)
    A změny v gangsteru? Však tam to je taktický vyčkávání, prostě když se dva perou třetí se vesele směje :D
    Souhlasím se vším co jsi napsal, jen bych možná k tomu gansteru přidal nejaké nové zbrane.


    Citovat Původně založeno KotlicekJB Zobrazit příspěvky
    sparta je vklídu ,spíš ten gangster bych zrušil nebo vyměnil za nový udělaný zombie mod co jsem navrhl(podotknu že to chce ten zombie mod,bude to hratelné) Kotel sice nemá moc času,ale stačí nakodovat zombies,úkryty+zombie itemy ze serveru zombie apokalypsa třeba a je to.
    Připomínáš mi Horsta Fuchsta z teleshoppingu. Všechny názory a návrhy co nám tady na forku předhazuješ jsou podle tebe bez chyby a naprosto geniální, i když doopravdy je to asi trošku jinak.



    Jinak za me bych nic nerušil.
    Kdyby se mel rušit každý mód, co má nejakou chybu, tak už tu je asi jenom přestřelka a schovka.

  15. #15

    Odpověď: Mód sparta

    Ta JB komunita jsou hrozní máselníci. Camp CT banujte přísně. Jestli si pamatujete, jak jsem spartu za CT hrával já, tak pochopíte, co mám na mysli. Vězni mají stejnou rychlost jako CT, což znamená, že si od nich může CT vždy držet odstup. Sparta mě ze začátku taky nebavila, dokud jsem nezjistil, jak ji alespoň za to CT hrát trochu zajímavěji.

    Naučte se to pořádně hrát místo stěžování.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •