Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: Mód sparta

  1. #16
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Mód sparta

    Grankone, ty možná víš, jak ji hrát záživně. Jenže ostatní o tom nemají vůbec páru a pokaždé jdou do nejvyšší věže, která je na serveru a honí fragy. Vězni chodí prakticky na smrt. Ještě jsem neviděl pořádně CTčko, které není při spartě na nějaké věži, nad žebříkem.

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Mód sparta

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Připomínáš mi Horsta Fuchsta z teleshoppingu. Všechny názory a návrhy co nám tady na forku předhazuješ jsou podle tebe bez chyby a naprosto geniální, i když doopravdy je to asi trošku jinak.
    Já jsem jen dodal ,že ten mod není náročnej,předlohu už mají ,jinak že by nahradil mod gangster nebo spartu :) nic víc.Jinak to si myslíš ty.(asi proto víš že jsou geniální,tak nevíš co na to napsat,ale dík za lichotku).

    Sparta je sparta jak psal Okurka ,ct si musí kempnout někde nad žebřík nebo na věž ,jinak 20 vs 5 někde pozemi nemají sebemenší šanci ,tééčka je prostě vykuchají.
    Já nemám problém lozit po žebříku rychle a jednoho vykuchat,jinak domluvou,když lozíte po žebříku za sebou tak nemají šanci a o tom to je ta zábava.
    (jsou mapy kde na ně můžeš skákat z trampolíny to je nejvíc + co mě baví a co dělám nejvíc).
    Naposledy upraveno Kotlys; 20-01-17 v 08:25.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Mód sparta

    Jako nevím jak vy, ale když si dvě ct stoupnou na věži na oasis k té díře co vede na věž, tak ji bloknou a žádný T se tam nedostane + z trampošky se tam taky nedá vyskočit, to samé vrtulník na beach, pokud je tam admin negrabne ty vězně, nebo ct dolů, tak nemají šanci se tam dostat. Tak mi teď vysvětlete, jak to může být velice zábavná hra pro T ? Nic jinýho jim nezbývá, než odejít si hrát a mod bude trvat 10 minut ne?

    Když shrnu mody, které tam jsou:

    Schovka - frag movie pro ct (kdyby to byla schovka jak je zde na serveru, nebylo by to pro ně tolik snadné a možná pro T víc zábavné)
    Sparta - to samé (přidat věznům aspon speed, jak je u drog)
    Shark takový neutrál - zde spíš záleží na brainu věznů, což na JB moc velký není
    Gangster - chill pro ct (jiné zbraně)
    Přestřelka +
    Kuřecí mod + tam je výhoda že ty slépky jsou tak malé, že se dá schovat a jen počkat.

    Jen 6 modů, no to je docela bída a půlka z nich je chill pro ct, takže vlastně na prd :/ :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Mód sparta

    No vylepšil,bych to jak píše Brit
    Nevím proč chcete rušit mody ,je to v celku zábava, smutné,nudné je na tom to,že simoni dávají stupidní kola(náhoda,fotbal,dr) a tak se to opakuje a další simon totéž.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  5. #20
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Mód sparta

    Nezáživná kola CTček jsou úplně jiná kapitola, nikdo nechce vymýšlet nic nového, i tak se snažím udělat co nejzábavnější kolo.
    Čím chceš vylepšit tu spartu? Přidáním speedu pro vězně? Je to k ničemu, CT budou stále ve věži. Když se zavede na spartu camp meter, vězni si počkají pod věží a vykuchají je jak nic. Když nepůjdou do věže, tak se vězni po nich rozběhnou po 5 a CT nemá šanci.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Mód sparta

    Za to tvůj návrh - smazat spartu nebo vyměnit za jiný mod je užitečný
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22

    Odpověď: Mód sparta

    Nikdy jsem se nepotřeboval schovávat na vyvýšené místo, prostě jsem se utíkal po celé mapě a po jednom krásně zabíjel, protože mám stejnou rychlost jako T. To samé mohou dělat všichni ostatní, jenže, když se Tčkum zvýší rychlost, tak pak taková taktika bude zbytečná. Spíše se zaměřte na způsob jak donutit CT, aby ve vyvýšených místech nekempila. To jde buď zavedeným rychlým campmetrem nebo banováním. Banovat se nikomu nechce a ani není možné to hlídat pořád, proto je nejlepším řešením zavedení toho campmetru.

  8. #23
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Mód sparta

    Grakone, tak to jsi hrál proti hráčům co nepřemýšlejí, jakmile bych tebe viděl, tak si tě naběhnu, jednou hitnu, ztratíš výhodu a končíš. Souhlas s troppem a moje 2 bany za bugování zbraní (jeden jsi mi dal ty mám pocit dokonce :D ) jsou díky tomuhle modu, kdy už jsem nevydržel kemp ctček na věži a šel je vystřílet. Dávají to, aby si nafragovali, když dostávají. U ganstera je průser týmování, což dělám taky a není to v pravidlech ošetřený. Schovka jako vězně mě baví nejen kvůli tomu, jestli na mě přijdou, ale třeba fandím i ostatním, kteří mají originální schovku. Já tam moc nehraju, je to jen co jsem pochytil, takže nic o co se opírat :)

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Mód sparta

    Jsem také pro zrušení tohoto modu. Je vážně o ničem děti si zalezou na věž (někdy i já a dalši hráči co tu hrajou dlouho) a čekají než T přijdou a oni jim jednoduše dají hlavu a pak se celé kolo posmívají a říkají izi a další hlouposti a pak je tam zbytečný spor. Já jsem pro zrušení či výměnu.

  10. #25

    Odpověď: Mód sparta

    Aha, takže místo zavedení citlivého campmetru to raději zrušíme. To je řešení!

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Mód sparta

    Zrušte všecko,ve hře jsem slyšel že vás nebaví ,(gangster,spartu,sharka,slepice,schovka). Tak zrušte všechny mody krom přstřelky at bude větší hratelnost ,paráda. :)
    Hlavně že polovina komunity to hraje kvůli těm modum ,pak co budou hrát (pak přestoupí na gayshites).
    Kdyžtak to upravte tak,bud ten camp meter nebo dejte texturu do věže při tom modu at tam nejde lozit a je to cajk.
    Naposledy upraveno Kotlys; 21-01-17 v 10:18.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  12. #27
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Mód sparta

    Pár lidem se mod nelíbí a už ho chcete rušit Ten mód byl vždycky o kempu a jak psal kotlíček, tak 20v6 bez kempu proste uhrát nejde. Jestli to chcete rušit, jen kvůli tomu, že si CT zalezou na vez, tak to můžete zrušit rovnou i přestřelku, kdy si CT zalezou na DR a taky čekají celé kolo na fragy...

  13. #28
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Mód sparta

    Schovka se taky nelíbí věznům, ale CT si ju náramně užívají a taky se hned neruší. Proč sem navrhla speed? Jednoduše.. Až se šašové rozhodnou jít na těch pár T co zbylo, tak díky speedu mají větší šanci vězni je zabit, nebo je dohnat, uhýbat když střílí + bych CT vzala knife a ponechala pouze brokovnice, aby se dali i lépe kuchat během přebíjení O:)
    Hlavně si vemte fakt, že o čem tu píšete - věže to je snad pouze na oasis ne? Jinde se dá všude dostat, z vrtulníku by sem je grabovala, přijde mi že se zde vyjadřují spíše lidi co hrají pouze na JB 6, ale že je dalších xxx serverů s jinýma mapama, kam se k nim dá dostat, to už nevidíte.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #29
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Mód sparta

    Čo tak zrušiť ten blok na veži na oasise? Podľa mňa by to určite šlo.

  15. #30
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Mód sparta

    minkule, assault, endoplazmik, oasis, beach
    Těch map bude víc, tyhle jsou ovšem jedny z hranějších.
    assis nepočítám, tam se dá krásně dostat z trampolíny

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •