Britny tie zmeny ktore si tu uviedla su podla mna dost velke a ct ak budu bez noza a Tcka budu mat +speed tak chcem vidiet kolko CT zlezie z tích vez a pojde proti 5 naspeedovanim Tckam, a tak ako niekto pisal predtym nemozes CTckam zakazat ist na vyvysene miesta, predsa len 20 T proti 5/6 CT nieje moc fér ak CT nebudu niekde kde sa Tcka nemaju sancu len tak dostat, ak by ste zakazali veze,rebriky,okraje textury napr. na snowe tak CT vlastne ten mod uz nezapnu pretoze ten mod je pre CT velmi nespravodlivi, myslim ze treba Tckam nejak zaistit aby ich CT nefragovali na jednu ranu do hlavy na rebriku ale musis brat aj ohlad na to ze kazdy jeden mod ma byt vyvazeny, a ten kto mody spusta su CT takze ak urobit nejaky mod kde T budu mat obrovsku vyhodu nad CT, myslim ze CT prestanu davat tento mod, a na ten gangster myslim ze by sa mohlo nejak zablokovat/zatexturovat otvory prec od ciel a boxu. Na oasise by mozno trebalo trochu vyssie textury ale nedaval by som ich iba po hornu hranicu vezi. Aby to bolo trochu zaujimavejsie dal by som to az po strop mapy +- aby sa Tcka mohli dostat na vezicky a odtial sa dostavat na ine veze. zhrnutie: Sparta podla mna trochu vylepsit Tcka (viac HP ?) ale CT urcite nebrat nôz. Gangster urobit nieco s otvorami prec od ciel aby bol mensi priestor kde sa T moze dostat. CT by boli zatvoreny v zbrojke pri najhorsom.