Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 56

Téma: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

  1. #16
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    proti

  2. #17

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    A ty, co jsou proti, existuje možnost, že budete někdy PRO? Jakože jestli má mít ten chudák vůbec nějakou naději :(
    Podle mě to moc hrotíte, dřív jsem byl taky pro to, aby se mu nechala perma, ale vždyť je to mladej inteligentní kluk, co akorát trolí. Přiznejme si to, necháváte tam hrát horší hráče a ještě mě jebete za to, že jim dám ban na týden (zdravím Kotlicka), tak proc by nemohl on dostat tu VAŠÍ pověstnou druhou šanci? (Navíc když už se dává poslední dobou i koderum)
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Toto už bude myslím třetí šance. Každopádně proč ne :D.

  4. #19
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Nechal bych mu pouze ban k CT. Když by nedělal bordel za vězně, byl bych časem i pro zrušení zákazu k CT.

  5. #20
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Však ten ban nemá ani k CT, tak proč by se mu to mělo dávat ? Dělal bordel i za Téčka, ne jen za ně.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #21
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Dá se mu ban k CT a uvidí se. Za vězně toho nezmůže tolik, jako za dozorce. Může maximálně bugovat zbraně (nebo z cel) a mačkat CTlačítka (pokud jsem na něco zapomněl, tak se omlouvám). Ovšem pokud na něj bude nějaká stížnost podložená důkazem, nebo sám admin uvidí, že porušuje pravidla a odůvodní to potom, tak se mu dá opět ban a bude lítat only po aimu.
    Dal bych mu ještě šanci.

  7. #22
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Aspoň keby si bol vedomý chyby, ale on tu robí stále zo seba šaša.

    Ja som stále toho názoru, že stále si nezaslúži ísť ani do hry, pokiaľ sa nezamyslí nad svojim správaním, čo však asi tak skoro nebude.
    Naposledy upraveno Samco; 25-01-17 v 19:54.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Do JB nechci valit víc než už to dělám, ale už jen na základě jeho žádosti o unban bych mu ban prodloužil na 900 týdnů. Popravdě nechápu, proč většina z vás oceňuje trolling. Prostě... proč? Někdo si z vás dělá prdel a vy jste z toho vlhký až u kotníků, gg wp adminz

    btw popřemýšlejte nad tím, jak tohle vypadá z pohledu nezaujaté třetí osoby. Přijde sem někdo pro žádost o unban a vidí tohle. Stačí být kamík s pár adminy a hned všechno jde, no ni? Nenasralo by vás pak, kdyby vaši žádost zamítli, protože se neznáte s žádnými adminy a netrolíte je?
    Naposledy upraveno wowz0r; 25-01-17 v 20:12.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #24
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Dá se mu ban k CT a uvidí se. Za vězně toho nezmůže tolik, jako za dozorce. Může maximálně bugovat zbraně (nebo z cel) a mačkat CTlačítka (pokud jsem na něco zapomněl, tak se omlouvám). Ovšem pokud na něj bude nějaká stížnost podložená důkazem, nebo sám admin uvidí, že porušuje pravidla a odůvodní to potom, tak se mu dá opět ban a bude lítat only po aimu.
    Dal bych mu ještě šanci.
    Koukal jsi na ten ban, kterej vůbec ode mě dostal a za co? Nedostal ho u CT, dostal ho k vězňům, v té době myslím měl ban k CT a také se říkalo, že u Téček nic nehrozí a co se stalo? Dalo by se téměř říct že "zapl WH". Souhlasím se Samčíkem a Wowzorem.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #25

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Ne. A ti, kteří pro něj chtějí Unban (A myslí to vážně), tak jste zapomněli.

  11. #26

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Shrnu to tady pro ty, kteří tak trochu nepochopili o co jde.
    Napíšu to v bodech:
    1. Zvedněte se ze židle a dojdete k oknu
    2. Roztahnete žaluzie a koukněte se ven (sice je tma ale něco uvidíte)
    3. Hádanka za tři bludištáky: "co vidíte?"
    4. Odpověď: Reálný svět
    5. Běžte zpět k židli a usednete za počítač.
    6. Zamyslete se, jestli má ve vašem životě tak velkou váhu to, jestli člověk co tu trolil bude hrát v online hře.
    7. Dojdete k tomu, že kromě vašeho (i našeho, dřív jsem byl tak proti unban) ega nebylo poškozeno téměř nic.

    A teď pro inteligentnější: Daxer se choval jako idiot, ale (vždycky je nějaké ale) koukněte se, kolik lidí pobavil. V anketě o hráče roku skončil pokud vím druhej. Lidi, tohle není deagle, nebo kuto, který neměl nikdo rád. Tohle je člověk, kterej když chtěl, tak simonovat uměl a nezlobte se na mě, jestli někdo dokáže (ikdyz v online světě) ovládnout celkem početnou skupinu lidí tak to nemůže bejt hloupej idiot.

    Pro mě za mě mu to klidne nechte, jen projebuju svůj názor.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Jak už to tu nejmenovaný kolega wowzor zmínil, kdyby to alespoň napsal jako normální člověk, ale co jsem ho cca týden zpátky slyšel na ts, tak je to pořád stejný buran, proto se mi ten ub moc nepozdává..

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Kamíci už svoje pr0 vypráskali, teď nastoupíme my... Proti, jednou dostal ban, tak nevidím důvod proč ho rušit. Takový typ lidí tu dělá akorát bordel.

  14. #29

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Nechápu, kde pořád berete všichni tu jistotu, že to je náš kamarád. Ale jestli jste to usoudili z toho, že jsme se rozhodli dat mu pro v žádosti o unban, tak to je už nějaký druh jasnovidectví ne?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  15. #30
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Spíš já osobně nevidím problém v tom UB, když může hrát na zbytku kotelny, ten ban má čistě na JB, kdyby se tu jednalo o ban, který je globálně na celou kotelnu, tak ok, ale jedná se tu o jediný server, tak v čem je potom problém? Jako asi jediný problém bych viděla v tom, že to je fakt troll - sorry Daxer :D a něco prostě je jednou dané na tom Jailu a nebudu se stále opírat o díry v pravidlech, když po celou dobu něco prostě to tak fungovalo. A ty si prostě stále nějak jich zneužíval, provokoval si adminy. Pokud ti bude udělena milost, tak by ses tohodle měl vyvarovat, nebo se staneš obětí opět huntu.
    Ale musím taky uznat, že na tom JB hrajou mnohem horší lidi, ale asi mají víc kamíků v AT.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •