Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Zabíjanie ct,Demencia

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Zabíjanie ct,Demencia

    Nick : +[Milion]+
    SID : VALVE_0:0:821905276
    IP : 37.221.249.246
    Tento hráč porušuje pravidlá,zabíjanie CT ,Zabitie T kvôli tomu že cez mikrofón pozdravil simona, neustále používanie vulgarizmov
    Demo : http://leteckaposta.cz/144403673

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Zabíjanie ct,Demencia

    ByBee koumal jsem demo:
    za 1: neporusoval zadne pravidla,mluvil vulgarne a to mluvi kazdej
    2: proc si nenahlasil druhe ctcko?? sam rikal ze to neumi a nebral si simona ,tak kvuli nemu mel nervy,na jeho miste tu mel byt jeho kolega u ct!
    3: Milion je kamos a hraje normalne,to ze mluvil sproste kvuli tomu ze jeho kolega neumel u ct hrat a to ze tam psali hovna u t ho tady hlasíš ? realy ?
    Naposledy upraveno Kotlys; 26-01-17 v 19:09.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Zabíjanie ct,Demencia

    Žádné porušení pravidel jsem neviděl v demu. Dále si dovolím citovat jednoho z adminů "Každý je občas kurva sprostý.". Nicméně jsi bezdůvodně zabíjel CT, né uplně bez důvodně, ale kdyby jsi chtěl vypadat jako rozumný hráč JB a nezapadat mezi ty "děti" které JB hrají, tak by jsi mu pomohl. Očividně nevěděl kde má hlavu kde má pravou nohu. Takový hráči potřebují podpořit né aby jsi je zabíjel stím, že si neberou Simona. Za mě kratší zákaz.
    Druhé CT by jsem vůbec neřešil kvůli zmíněnému důvodu. Neschopnost se mu nedá dát, mik měl a to že nebral simona? Co se vyřeší zákazem? nic... Stále nebude vědět jak se bere simon.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  4. #4

    Odpověď: Zabíjanie ct,Demencia

    Jestli to byla nadměrná vulgarita, tak bych to řešil na serveru. Případně v den nahlášení zde na Forum. Ale zpětně to už nemá cenu.
    Bohužel budu mimo ještě týden, takže jsem nemohl dřve zareagovat.

    A když mi dodáte Jméno, IP a SteamID, tak jsem ochoten mu dát ban za Neznalost pravidel (Nebraní Simona). Potvrdil mi to tady Operák, kterému věřum.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zabíjanie ct,Demencia

    Nech to tak L.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •