Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 123

Téma: Současný stav kotelny.

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393

    Současný stav kotelny.

    Zdravím místní hráče,

    předem se omlouvám za svoji dlouhou neaktivitu a opuštění projektu videí. Momentálně nemám mnoho volnýho času a pokud už si ho na chvíli najdu, tak si jdu zahrát, než abych se ještě mořil nad další prací.

    Ale přišel jsem s uplně něcim jiným. Za poslední dva měsíce se uroveň tohoto serveru propadla do pekel. Nárůst cheatingu už je tak rapidní, že server z mýho pohledu není dále místo, kde si člověk může jít zahrát. Naprostá ignorace a nedostatek schopnýho adminování udělala z kotelny další obyčenej nosteam server, kde je na 10 hráčů minimálně jeden blbeček s wallhackem, občas i víc. Tím bych chtěl Kotla varovat, aby se o ten server začal starat nebo mu revenue z sms příspěvků začne rychle klesat. Nikdo nemá zájem hrát v žumpě a ještě za to platit. Peace
    Naposledy upraveno VINCE C.; 21-02-12 v 17:16.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    Zdravím místní hráče,

    předem se omlouvám za svoji dlouhou neaktivitu a opuštění projektu videí. Momentálně nemám mnoho volnýho času a pokud už si ho na chvíli najdu, tak si jdu zahrát, než abych se ještě mořil nad další prací.

    Ale přišel jsem s uplně něcim jiným. Za poslední dva měsíce se uroveň tohoto serveru propadla do pekel. Nárůst cheatingu už je tak rapidní, že server z mýho pohledu není dále místo, kde si člověk může jít zahrát. Naprostá ignorace a nedostatek schopnýho adminování udělala z kotelny další obyčenej nosteam server, kde je na 10 hráčů minimálně jeden blbeček s wallhackem, občas i víc. Tím bych chtěl Kotla varovat, aby se o ten server začal starat nebo mu revenue z sms příspěvků začne rychle klesat. Nikdo nemá zájem hrát v žumpě a ještě za to platit. Peace
    konečne si to niekto všimol.. dejfa som nevidel 2 mesiace na JB a mrkni sa kedy bol naposledy prihlaseny
    to si posral.

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Současný stav kotelny.

    Odkedy som "vo funkcií", bolo cca 80 žiadostí a z toho sa zobralo len asi 7 ľudí. Z toho jeden odišiel kvôli ... osobným dôvodom. Zbytok nestál za reč. Takže vybrať dobrého admina, je vcelku problém.

    Problémy, ktoré vidím ja:
    - Demence
    - naraz odišlo veľa skúsených adminov a ešte sa nezaplátala diera po nich
    - blbosti, ktoré musí Kotel riešiť na úkor serverov
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83

    Re: Současný stav kotelny.

    To víš, když tu přiběhne hráč co vystřídal padesátšest stýmů a 72 nicků dostane práva. Nic na něho nemaj a je to ultrspičkovejsráč. Penízky jsou na učtu tak proč bych něco dělal, až ubyde tak stím začne možná něco dělat. Ale né nezačne. Udělá další demenci a naučí i ty hloupé poctivce cheatovat. Chtělo by to přisypat trochu uhlí jinak ti to zhasne šmoulo.

    Navíc, je to dost způsobeno tím že admini typu : NemiKD, který chtěl jen práva z frajeřiny. To je číthanter jak prase. Za Ten měsíc a půl rozdal ze vším všudy 4 bany. Myslím že je to dost málo. Ale stým a csko má zaplé pořád. Mixuje, cwčkujem gatheruje jo a dělá dobré turnaje.

    Ale červenokabátník mluví za vše
    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Vyreseno. Anketa neni smerodatna, vzhledem k poctu uctu mozocrew.
    Naposledy upraveno hatlos; 21-02-12 v 23:15.
    DM


  5. #5

    Re: Současný stav kotelny.

    Naprosto s tebou souhlasim. Tak nejak to tu jde do kelu, vzdycky jsem se sem chodil odreagovat od neuspesnych cwcek nebo jen tak si zahrat, ale nyni si tu clovek kazi naladu jeste vic. Mnozi se to tady vlezdoprdelakama a hlupakama. Co se tyce adminu, nechci byt konkretni, stalo se mi dvakrat, ze jsem napsal ze mam podezreni na cheating, frajer mi napise, ze mam nahrat demo a hodit na server. Jako nebyt tam ten admin, tak to udelam, ale ja si o prava sakra nezadal! Kdyz se neceho ujmu, tak to delam zodpovedne a ne ze se rozplyvam nad tim, ze jsem admin a ze mi The Pro a spol budou lezt do prdele. V zadostech o prava kazdej 2. nebo spis 80% lidi pise, chci delat neco proti cheaterum na serveru...Pak to jebou...Ja nejsem jeden z tech, co za kazdou diru obvinujou, ale kdyz uz je tam kurva nejakej dmnt s whckem a hraje to tak okate, ze to nejde prehlidnout a na serveru je admin, tak snad clovek ocekava, ze se bude neco dit. Ocekavam negativni reakce typu, tak odsud vypadni, ale proc bych to mel delat? Csko hraju 3 roky a na kotelne jsem zacinal a tenhle pub byl vzdycky na vyssi urovni, nez mnohe jine servery, tak proc by se to melo menit?!

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno Fixa :) Zobrazit příspěvky
    Naprosto s tebou souhlasim. Tak nejak to tu jde do kelu, vzdycky jsem se sem chodil odreagovat od neuspesnych cwcek nebo jen tak si zahrat, ale nyni si tu clovek kazi naladu jeste vic. Mnozi se to tady vlezdoprdelakama a hlupakama. Co se tyce adminu, nechci byt konkretni, stalo se mi dvakrat, ze jsem napsal ze mam podezreni na cheating, frajer mi napise, ze mam nahrat demo a hodit na server. Jako nebyt tam ten admin, tak to udelam, ale ja si o prava sakra nezadal! Kdyz se neceho ujmu, tak to delam zodpovedne a ne ze se rozplyvam nad tim, ze jsem admin a ze mi The Pro a spol budou lezt do prdele. V zadostech o prava kazdej 2. nebo spis 80% lidi pise, chci delat neco proti cheaterum na serveru...Pak to jebou...Ja nejsem jeden z tech, co za kazdou diru obvinujou, ale kdyz uz je tam kurva nejakej dmnt s whckem a hraje to tak okate, ze to nejde prehlidnout a na serveru je admin, tak snad clovek ocekava, ze se bude neco dit. Ocekavam negativni reakce typu, tak odsud vypadni, ale proc bych to mel delat? Csko hraju 3 roky a na kotelne jsem zacinal a tenhle pub byl vzdycky na vyssi urovni, nez mnohe jine servery, tak proc by se to melo menit?!

    teraz je taka doba ... všetko sa serie s tým nič nenarobíš
    to si posral.

  7. #7
    Jihlavanka:)
    Guest

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky
    konečne si to niekto všimol.. dejfa som nevidel 2 mesiace na JB a mrkni sa kedy bol naposledy prihlaseny
    Na JB se tady zapomělo. Steně tak i na ostatní servery. Když tam někdo má zaplé, tak se to buď ignoruje nebo je to někoho kamarád, tak se to nevidí.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Současný stav kotelny.

    Dejf je momentálně AFK, omlouval se, že tu teď dlouho nebude.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Současný stav kotelny.

    Odislo zopar najlepsich adminov, tak sa nemozete cudovat, ze stupa pocet cheaterov. (alebo skor klesa pocet banov za cheaty) Ked je malo adminov, tak sa hraci stazuju, ze sa mnozia cheateri (comu chapem). Ked sa naberu admini, ktori vedia tych cheaterov odhalit a su okej (ako pre koho), tak sa tu riesia konflikty, mnozia sa hadky a odchadzaju ini admini. Chapem vase rozhorcenie, ale verte, ze fakt nikto z nas nema dobry pocit z toho, ked tu ma 1 z 10 hracov cheaty. Snad to mozem povedat za vsetkych adminov. Ja osobne sa snazim reagovat na vsetko, neviem ako ostatni.

    Citovat Původně založeno Jihlavanka:) Zobrazit příspěvky
    nebo je to někoho kamarád, tak se to nevidí
    Tak ty chces byt asi vtipny, napis mi nick admina, ktory tu nejakemu kamaratovy umyselne prehliada wh alebo nejake ine cheaty (dokonca na jailbreaku) a ja ti zatlieskam.

  10. #10
    Jihlavanka:)
    Guest

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Tak ty chces byt asi vtipny, napis mi nick admina, ktory tu nejakemu kamaratovy umyselne prehliada wh alebo nejake ine cheaty (dokonca na jailbreaku) a ja ti zatlieskam.
    Napis mi nick admina, ktery pouziva ve hre svuj nick, pod kterym je znamy a pouziva ho ve 100% pripadu. Na JB to nebylo, pub. nebo megapub. Mimochodem staci, aby se ho zastali kamaradi ze serveru, nemusi to byt admini a projde to. !Nerikam, ze v tomhle pripade to byl admin.!

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Re: Současný stav kotelny.

    Je tady pár zkušených hráčů, kteří nemají stým, možná by se mohly udělovat vyjímky.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Současný stav kotelny.

    Ja uz to, co si napisal nebudem radsej komentovat, ved to je uplne smiesne a ak by sa naozaj take nieco niekedy dialo, staci mi napisat spravu, ja nikomu nenadrzujem a dam ban aj svojmu bratovy, ak tu bude cheatovat. Som zvedavy, kedy mi pride od teba prva sprava s niecim takymto.

    Citovat Původně založeno Jihlavanka:) Zobrazit příspěvky
    Napis mi nick admina, ktery pouziva ve hre svuj nick, pod kterym je znamy a pouziva ho ve 100% pripadu
    grEy :D... napr. (ak spectujem niekedy niekoho, kto ma pozna a vie ze som admin, a vidim, ze ma wh, tak idem na chvilu off a zmenim nick, aby hned nezdrhol, lebo s tym mam zle skusenosti, ale to sa nerata)

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno Jihlavanka:) Zobrazit příspěvky
    Napis mi nick admina, ktery pouziva ve hre svuj nick, pod kterym je znamy a pouziva ho ve 100% pripadu. Na JB to nebylo, pub. nebo megapub. Mimochodem staci, aby se ho zastali kamaradi ze serveru, nemusi to byt admini a projde to. !Nerikam, ze v tomhle pripade to byl admin.!
    ZombieBot, Nemik, grey a tak dál, neaví ho nelze používat ve 100% případů, když někoho spectíme, a zná nás, tak musíme bejt covered.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  14. #14
    Kotel
    Guest

    Re: Současný stav kotelny.

    O jaky server konkretne se jedna? Adminu je stejny pocet jako pred vanocemi. Na classic a dm se nabralo/vratilo vic zkusenych adminu, nez tu kdy bylo.
    Kdyz se kouknu na odehrate minuty za posledni 2 dny, tak na classicu hraje aktivne: t.twisted, magi, dnk, dlouhis, mecky, Bezdak, BiA Fz, GoldaQ*, Johny Pampeliska, Valdez-9
    Na mega pub: baf, Bezdak, Maly Buu
    Na dm: MAGI, ZEUS, BUBEN, Johny Pampeliska
    Skoro kazdy admin ma na techto serverech navstevnost 1-10 minut, coz bych prikladal k tomu, ze prisli na zavolani kvuli cheaterovi.
    Jestli je problem na only dust2 nebo dm2, tak tyto servery jsou nove a zavisi na reportu od hracu.
    Nove adminy se snazime nabirat i bez zadosti, kdyz vime, ze na to nejaky hrac ma. Kdo chce, muze se podilet na naboru, ale musi samozrejme splnovat nejake pozadavky.
    Dokud nenapisete v cem konkretne je problem, nemuzu ho resit.


    Adminy tu pomlouva kazdy druhy, ale 80% zprav pres ! jsou falesne poplachy a admini je presto resi.
    Neverim, ze kdybyste meli na nekoho opravnenou stiznost, ze ji nenapisete na forum, kdyz se tu resi kazde sproste slovo.
    Posty ostatnich ani nebudu komentovat, jb je uplne jina kategorie a dema cheateru s wh v avi, co maj 250mb jsou vetsinou k nicemu. Na pomluvy bez dukazu jsme tu zvykli.

    EDIT: jinak si nevzpominam, ze by na classicu nekdy nebyl admin od dopoledne do vecera. Admini jsou na ts do 2 rano.
    Naposledy upraveno Kotel; 22-02-12 v 11:10.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    O jaky server konkretne se jedna? Adminu je stejny pocet jako pred vanocemi. Na classic a dm se nabralo/vratilo vic zkusenych adminu, nez tu kdy bylo.
    Kdyz se kouknu na odehrate minuty za posledni 2 dny, tak na classicu hraje aktivne: t.twisted, magi, dnk, dlouhis, mecky, Bezdak, BiA Fz, GoldaQ*, Johny Pampeliska, Valdez-9
    Na mega pub: baf, Bezdak, Maly Buu
    Na dm: MAGI, ZEUS, BUBEN, Johny Pampeliska
    Skoro kazdy admin ma na techto serverech navstevnost 1-10 minut, coz bych prikladal k tomu, ze prisli na zavolani kvuli cheaterovi.
    Jestli je problem na only dust2 nebo dm2, tak tyto servery jsou nove a zavisi na reportu od hracu.
    Nove adminy se snazime nabirat i bez zadosti, kdyz vime, ze na to nejaky hrac ma. Kdo chce, muze se podilet na naboru, ale musi samozrejme splnovat nejake pozadavky.
    Dokud nenapisete v cem konkretne je problem, nemuzu ho resit.


    Adminy tu pomlouva kazdy druhy, ale 80% zprav pres ! jsou falesne poplachy a admini je presto resi.
    Neverim, ze kdybyste meli na nekoho opravnenou stiznost, ze ji nenapisete na forum, kdyz se tu resi kazde sproste slovo.
    Posty ostatnich ani nebudu komentovat, jb je uplne jina kategorie a dema cheateru s wh v avi, co maj 250mb jsou vetsinou k nicemu. Na pomluvy bez dukazu jsme tu zvykli.

    EDIT: jinak si nevzpominam, ze by na classicu nekdy nebyl admin od dopoledne do vecera. Admini jsou na ts do 2 rano.
    ok budeme dokonaly
    bežím hladat cheaterov nech mas radost
    to si posral.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •