Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Omezení zbraní

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Omezení zbraní

    To, že má každý druhý hráč awp a kempí s tím kde se dá, ok.. to je ještě v klidu, ale když má 5 hráčů z každého týmu rychlopalku, tak je z toho nehratelný server. Navrhuju tyhle zbraně nějak omezit a nebo třeba úplně zrušit rychlopalky.

  2. #2

    Odpověď: Omezení zbraní

    Už mě nesneseš, jak Tě s tím furt dávám ?

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Omezení zbraní

    Rychlopalku bych omezil. Silu ma kompenzovat cena, ale ta je na 32 slot publicu smesna. Awp je ok.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Omezení zbraní

    Taky si tu lamu občas koupím, ale nevšimla sem si třeba na dustech, že by to tam bylo nějak extrémní a mělo ji spousta hráčů, to spíš mají víc AWP, jak těch lamek a podle mě je mnohem horší camp s wipem, jak s lamou, která ani tak není 100% ve střelbě jak to wipo :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Omezení zbraní

    na ostatních mapách, kde nejsou takové velké vzdálenosti (inferno, mirage, ..) je to nejspíš v klidu, ale na dustech když více lidí kempí s autolamama, tak se nedá normálně zahrát a to jsem talentovaný mladý chlapec se skillem v ruce

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Omezení zbraní

    Jsou to pouze ojedinělé případy, kdy to tam lamí. Když začnou všichni kupovat rotačák, taky budete zakládat témata, aby se omezil? Wipa tam jsou ve větším množstvím, než tato zbran, prostě nic neomezujte. Tady pomale hráč neví jak položit bombu, ještě aby měl omezení si vůbec něco koupit :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Omezení zbraní

    Tak to zatleskej hele.. :D Koukám dle banlistu že máš i práva na AIM sekci ale brečíš tu že ti lidi kempí s awm/autolamou Ty kdyby si nebyl línej jako x dalších tvých kolegu a nasadili tomu nějakou úroveň a laťku a řešili i menší drobnosti kempu/no plant/no defuz tak tu nemusíš navrhovat takové kktiny.
    Opět mě toto téma nezklamalo zase se navrhuje takové řešení aby si admin mohl ušetřit kupu práce. Raději něco omezit než něco řešit. Nechápu proč táto banda lidi si žádá o práva když jsou lenoši něco řešit krom (cheatingu, chovaní a kopírek nicku).
    Docela by mě zajímala jedna věc třeba že Britny umí takové idioty kickovat/banovat a jiní ne a raději by vše omezovali co zase na to říct fejspalm už po xté.

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    To, že má každý druhý hráč awp a kempí s tím kde se dá, ok.. to je ještě v klidu, ale když má 5 hráčů z každého týmu rychlopalku, tak je z toho nehratelný server. Navrhuju tyhle zbraně nějak omezit a nebo třeba úplně zrušit rychlopalky.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Omezení zbraní

    proti

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Omezení zbraní

    Citovat Původně založeno acc_na_vip Zobrazit příspěvky
    Tak to zatleskej hele.. :D Koukám dle banlistu že máš i práva na AIM sekci ale brečíš tu že ti lidi kempí s awm/autolamou Ty kdyby si nebyl línej jako x dalších tvých kolegu a nasadili tomu nějakou úroveň a laťku a řešili i menší drobnosti kempu/no plant/no defuz tak tu nemusíš navrhovat takové kktiny.
    Opět mě toto téma nezklamalo zase se navrhuje takové řešení aby si admin mohl ušetřit kupu práce. Raději něco omezit než něco řešit. Nechápu proč táto banda lidi si žádá o práva když jsou lenoši něco řešit krom (cheatingu, chovaní a kopírek nicku).
    Docela by mě zajímala jedna věc třeba že Britny umí takové idioty kickovat/banovat a jiní ne a raději by vše omezovali co zase na to říct fejspalm už po xté.
    nějak si tě ze hry nevybavuju (díval jsem se i na steam, taky neznám), takže nevím, proč do toho vůbec zasahuješ, když nemůžeš mít nejmenší tušení, co v té hře řeším a jak proti ostatním zasahuju. dokážu si to vysvětlit asi tím, že britny tu něco napsala, vyjadřila svůj názor a ty ses k ní musel na sílu a za každou cenu přidat.. v pohodě, já to beru. celkově jsi asi nepochopil o čem jsem tu psal.. psal jsem o zkvalitnění hry na serveru tím, že se omezí určitá zbraň, ty tu píšeš o tom, že bych to měl řešit ingame.. to je mám banovat za to, že hrajou s určitou zbraní? je pěkné, že sis poplakal, ale momentálně na špatném hrobě
    Naposledy upraveno The Frisco; 09-02-17 v 17:05.

  10. #10
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Omezení zbraní

    Proč do toho zasahuji bo na d2 only/classicu hraji často od dob mrtvého w3ft a to že mě neznáš to je mi úplně u píp jako admin máš nulový přehled a přitom mě tu zná kde kdo když tu hraji celé roky. Nemám tušení co ve hře děláš/te v podstatě nic kdyby ano tak se tu nezkladají crying topicy o awp bo kdyby se to řešilo ve hře a nebyli jste takový slepci k těm kemperum tak možná Ti půlka lidi nekoupí awa/autolamy bo by věděli je tu admin a ten náš vykope když budeme někde stát každé druhé kolo pomalu asi tak hele. Ohledně britny jsem na její straně z toho důvodu že se tam snaží nastavit nějakou laťku a ne z toho udělat fun server toto není KIDBREAK a mimo jiné dle banlistu jsem koukal na kidbreaku pobanuješ kde co a mimo kidbreak hlavně cheaty. Opět co na to říct asi.
    Tím že zakážeš zbraň se nic nezkvalitní tady by stačilo možná více tu hru sledovat a řešit Ty ruinery to by spíše pomohlo zakážeš wipo lidi se naučí se scouty a bude opět topic omezení něčeho jiného.

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    nějak si tě ze hry nevybavuju (díval jsem se i na steam, taky neznám), takže nevím, proč do toho vůbec zasahuješ, když nemůžeš mít nejmenší tušení, co v té hře řeším a jak proti ostatním zasahuju. dokážu si to vysvětlit asi tím, že britny tu něco napsala, vyjadřila svůj názor a ty ses k ní musel na sílu a za každou cenu přidat.. v pohodě, já to beru. celkově jsi asi nepochopil o čem jsem tu psal.. psal jsem o zkvalitnění hry na serveru tím, že se omezí určitá zbraň, ty tu píšeš o tom, že bych to měl řešit ingame.. to je mám banovat za to, že hrajou s určitou zbraní? je pěkné, že sis poplakal, ale momentálně na špatném hrobě

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Omezení zbraní

    Citovat Původně založeno acc_na_vip Zobrazit příspěvky
    1) Proč do toho zasahuji bo na d2 only/classicu hraji často od dob mrtvého w3ft a to že mě neznáš to je mi úplně u píp jako admin máš nulový přehled a přitom mě tu zná kde kdo když tu hraji celé roky. Nemám tušení co ve hře děláš/te v podstatě nic kdyby ano tak se tu nezkladají crying topicy o awp bo kdyby se to řešilo ve hře a nebyli jste takový slepci k těm kemperum tak možná Ti půlka lidi nekoupí awa/autolamy bo by věděli je tu admin a ten náš vykope když budeme někde stát každé druhé kolo pomalu asi tak hele. Ohledně britny jsem na její straně z toho důvodu že se tam snaží nastavit nějakou laťku a ne z toho udělat fun server toto není KIDBREAK a 2) mimo jiné dle banlistu jsem koukal na kidbreaku pobanuješ kde co a mimo kidbreak hlavně cheaty. Opět co na to říct asi.
    Tím že zakážeš zbraň se nic nezkvalitní 3) tady by stačilo možná více tu hru sledovat a řešit Ty ruinery to by spíše pomohlo zakážeš wipo lidi se naučí se scouty a bude opět topic omezení něčeho jiného.
    1) přetahovat se kdo tu hraje déle je asi nesmysl, nechám tě při tom, že jsi tu déle než kotel. 2) na jailbreaku je samozřejmě více přestupků, za které jsou bany než na aim serverech, to snad ví i hráči, co tam nehrajou. 3) podle tebe by jsme měli banovat úplně všechno, což je na nonsteam public serveru asi nesmysl. serverů je hodně a adminů, co je obskakujou není dostatek. tím, že na jednom ze serverů budeme banovat každou kravinu se nic nevyřeší, ale jinak jsem rád, že už tu hraješ tak strašně dlouho a máš obrovský přehled o všem co se kde pohne

    btw, zkus občas do těch tvých slohovek hodit někam čárku, nedá se to číst
    Naposledy upraveno The Frisco; 09-02-17 v 20:09.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Omezení zbraní

    Já teda na dustech banuju pouze vulgaritu a cheaty, jinak camp ne, to spíš slap/slay/kick. Jde o to, že tato zbraň nepatří mezi ty, které by dělaly více nějaký problém, je to fakt ojedinělé, že se jich tam vyskytne víc a pokud s ní jen campí, tak slay. Campí tam fakt více s wipem, na které je téma zase jinde, ale jestli je podle kotla wipo ok, které má každé kolo někdo a lamku ne tak často, tak by se tohle nemělo omezovat. Navíc to není zase tak přesná zbran, dá se hráče s ní snadněji zabit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Omezení zbraní

    Já nikdy nechtěl po nikomu aby to tu vybanoval drasticky ale použit slap/slay/kick to snad nikomu nezabere tolik práce. I na aim sekci je co řešit jen k tomu nepřistupovat tak laxně. Nevím jak moc chodíš třeba na classic ale tam je toho dost co řešit jen Ty úmyslné team flashe, etc.. jinými slovy zase ruinování hry. Btw jednou jsem si někým psal z AT a napsal mi že tyto věci se neřeší z důvodu u něj že se nechce hádat s lidmi v ub žádosti ale asi se toho globálně drží většina dle jednání. Pokud to tak je jak to tehda psal nejmenovaný admin tak nechápu na co tu chce mít kvanta lidi práva hlásit můžete na forko na to není potřeba dávat práva.

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    1) přetahovat se kdo tu hraje déle je asi nesmysl, nechám tě při tom, že jsi tu déle než kotel. 2) na jailbreaku je samozřejmě více přestupků, za které jsou bany než na aim serverech, to snad ví i hráči, co tam nehrajou. 3) podle tebe by jsme měli banovat úplně všechno, což je na nonsteam public serveru asi nesmysl. serverů je hodně a adminů, co je obskakujou není dostatek. tím, že na jednom ze serverů budeme banovat každou kravinu se nic nevyřeší, ale jinak jsem rád, že už tu hraješ tak strašně dlouho a máš obrovský přehled o všem co se kde pohne

    btw, zkus občas do těch tvých slohovek hodit někam čárku, nedá se to číst

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Omezení zbraní

    Citovat Původně založeno acc_na_vip Zobrazit příspěvky
    Já nikdy nechtěl po nikomu aby to tu vybanoval drasticky ale použit slap/slay/kick to snad nikomu nezabere tolik práce. I na aim sekci je co řešit jen k tomu nepřistupovat tak laxně. Nevím jak moc chodíš třeba na classic ale tam je toho dost co řešit jen Ty úmyslné team flashe, etc.. jinými slovy zase ruinování hry. Btw jednou jsem si někým psal z AT a napsal mi že tyto věci se neřeší z důvodu u něj že se nechce hádat s lidmi v ub žádosti ale asi se toho globálně drží většina dle jednání. Pokud to tak je jak to tehda psal nejmenovaný admin tak nechápu na co tu chce mít kvanta lidi práva hlásit můžete na forko na to není potřeba dávat práva.
    nestačilo to takhle napsat hned ze začátku? bezdůvodně ses do mě opřel, i když nevíš, jakým způsobem proti tomu ve hře zasahuju. když vidím bezdůvodný kemp u ct (když je položená bomba), tak ho slapnu a většinou mu to dojde. tspawn kemp banuju 10 minutovým banem, to sis mohl všimnout, když sis tak důkladně prohlížel můj banlist. na classicu nehraju, takže nějaký úmyslný flash jde úplně stranou

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele RedCure
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    CZ, Brno
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Omezení zbraní

    Ja jsem proti aby se omezovalo zbraně na klasických serverech, není to tak hrozné podle me, ale ja jednou za 2 týdny narážím narážím hru kde jsou třeba v Tckách 4 teepci, kteří hrají jen s rychlopalkou a to je otráveně :D Ale hráči, kteří hrají s awp mi nevadí... Takže já bych nic neomezoval... Maximálně bych je omezil cenově, ale jen rychlopalky. Ale návrh není špatný.
    RedCure

    PS.: Ty lampy jsi kupují spíš jen je i ti hráči, kteří s nimi hrají furt (na d2 například "laky luk"atd..), ne že si je koupí jen tak...
    Naposledy upraveno RedCure; 10-02-17 v 18:13.
    Náš osud není ve hvězdách…
    Je v nás...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •