Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Exclamation D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Nick: MiCHAL HANiCCIN
    ID: VALVE_0:0:1951134271
    IP: 176.74.128.46
    Demo: http://leteckaposta.cz/732445339
    Spectoval ho se mnou i hráč/ka Medi(C)k, ten však nenatáčel/a, protože by se rád/a chtěl/a podívat na záznam celé mapy.
    To demo je fakt hodně dlouhé a v každém kole se děje něco:)
    A pokud by k udělení banu nedošlo. Bylo by fajn, kdyby se na toho hráče i více dohlíželo.

    /*Tento hráč se nachází na pozici 22 na serveru D2Only, má něco přes 10 dnů a průměrný kd rating 4,5.*/;
    Naposledy upraveno Faero; 05-02-17 v 00:56.

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    clear

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    Vypiš časy co se ti nezdály, dej si na tom záležet, možná že přesvědčíš adminy ktomu aby se na to koukli, protože Samčo i umě psal jak je ten hráč clear, a nakonec se i on spletl, takže všechno je možné. :)
    Tam bola tá chyba, že som pozrel len 4 časy, ktoré si na začiatku uviedol, potom som to už nechal tak a ten zvyšok, ktorý si neskôr editol som si povšimol až keď žiadal o unban. Hru erka a Michala ale nemôžeme porovnávať.
    Naposledy upraveno Samco; 05-02-17 v 00:48.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    vážně?

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Citovat Původně založeno JirQaHunter Zobrazit příspěvky
    vážně?
    Vypiš časy co se ti nezdály, dej si na tom záležet, možná že přesvědčíš adminy ktomu aby se na to koukli, protože Samčo i umě psal jak je ten hráč clear, a nakonec se i on spletl, takže všechno je možné. :)

    E : Samčo já neříkám že to byla chyba, jsme jenom lidi, máme právo se splést, já mu jenom říkám že je všechno možné.

    E 2 : Nechce se mu ktomu aspoň někdo vyjádřit než jenom jeden admin a tucet bezvýznamných hráčů?
    Naposledy upraveno svat; 06-02-17 v 20:36.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Já se na to potom kouknu... ono se mi to nechtělo vypisovat :D ... ono to někdy od půlky začlo být dost zajímavé

    Tady je to časování
    27:23 - celé kolo
    33:10 - zahodí smoke a flash a jde ze sidu pryč, proč?
    33:33 - neviděl ho:)
    33:41 - není normální pohyb ruky
    34:02 - wallbang
    35:04 - dejte si to na x1/4:) trochu divné...
    37:15 - proč se tam najednou vrátil a prefiroval?
    38:30 - slyšel kroky ale takový přesný prefire..
    38:48 - teď to začíná:) (Namířeno na toho zabednou chvilku, z toho ct? wtf)
    40:20 - nevim jestli má 144hz monitor ale trochu inhuman + ta přesnost kudy půjde:)
    41:05 - další zajímavé fragy:)
    41:15 - prefire
    42:20 - ten rush taky zajímavý, hlavně při 42:28 když si bral usp přes ruku toho hráče neviděl:)
    44:45 - prefiry, nejpodivnější byl na ct když ještě ani nevyšel, ale uvědomil si to:) + ten pohyb ruky na toho jak na něj skáče ze sidu
    45:47 - kouknout celé prefiry z pitu velice pozoruhodné, ten poslední, proč se tam furt tak nějak otáčel(z pitu)?
    48:02 - vážně si jen tak jde a takto prefirne?
    48:25 - nevim či legit, nebo ten 144Hz monitor
    49:25 - další prefire
    51:15 - první a i druhý prefire nejde dát bez wh, ten první určitě ne
    52:00 - prefire na toho v long dorech, slyšel ho ale tak načasovaný i v x1/4...
    53:24 - zde nevím, jestli chtěl namířit na upper-mid či na něj... ale vypadá to zajímavě
    54:52 už věděl že jsou na longu, nechápu jak, možná od teammata, ale ten frag, to už bylo namířeno ...
    57:58 - prefire divnej
    58:23 - ten hráč tam byl...


    Byl bych rád kdyby se na to podívali i jiní administrátoři. A popřípadě i nějací hráči.
    Naposledy upraveno Samco; 11-02-17 v 23:48. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    13

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    moje HLTV: http://leteckaposta.cz/872315556

    19:50 a 22:20 - su moje casy, ktore ma velmi zaujali, pustal som si to niekolkokrat a proste nezahral by som to tak, mozno to zo mna robi horsieho hraca, neviem :) Je to uz nejaky piatok, co som ja robil Cheathuntera ( rozumej viac jak dekadu) kedy cheaty neboli na takej kvalitnej urovni - a mozno je dobre ze ho uz nerobim :D. Co Michalovi nemozno odopriet je Brain, vidno, ze ma nahrate dost hodin, pouziva sound, radar, ale par drobnosti mu niekedy unika - na ukor cheatu? pre mna podobna hra s bEASTOM, kedy instikt u tychto ludi je tak pevny a isty, ze mi to az niekedy nepride normalne. Sry MISO, mam ta rad a narozdiel od bEASTa nie si blbecek, ale mozno nazor viacerych ludi mi objasni, kde je skryta pravda.

    Otazky na teba: Hras na kotelnackom csku? Bol by printscreen obrazovky?

    PS: na puboch som este tak 6-7 rokov dozadu na nemeckom videl hrat steamera presne ako ty, kratne zoomy snipry, no scopy a ptm dostal VAC ban.

    Tod vsio, dik vsetkym, ktory to az sem docitali.
    Naposledy upraveno Medi(c)k; 05-02-17 v 05:33.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Hmm,ked uz natacis neni dobry napad vykecavat sa v specte a hodnotit co robi,kto to robi lebo to vidi aj on ked je mrtvy

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Náš spect vidět nemůže:) neviděl náš chat ani jednou.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele RedCure
    Datum registrace
    Jan 2017
    Umístění
    CZ, Brno
    Příspěvky
    27

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Já znám MiCHALa dlouho je jen pouze dobrý hráč... Ten nemá podle mě potřebu cheatovat.

    PS.: demo je podle mě clear, a kdyby jsi tam hral trošku déle, tak by jsi ho tam potkával. :D
    Naposledy upraveno RedCure; 06-02-17 v 18:45.
    Náš osud není ve hvězdách…
    Je v nás...

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Citovat Původně založeno RedCure Zobrazit příspěvky
    Já znám MiCHALa dlouho je jen pouze dobrý hráč... Ten nemá podle mě potřebu cheatovat.

    PS.: demo je podle mě clear, a kdyby jsi tam hral trošku déle, tak by jsi ho tam potkával. :D
    To,ze tu hra nekdo dele neznamena,ze nezapne,boli tu uz pripady. K demu sa vyjadrovat nebudem a ani nema zmysel(stejne je bezvyznamni) maju sa tu vyjadrit admins ne my hraci :)
    Naposledy upraveno Fighter; 06-02-17 v 23:48.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Něco málo se mi tam nelíbilo, ale na ban to není. Btw Ty rushe s wipem jsou taky zajímavé, ale hrát to jako dřív, tak je to i tak dost hratelné pro lepšího wipaře :-).

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Dal by som mu povinnost hrat na novom CS, nic viacej.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Michal_haniccin
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brno - Capital city of Morava
    Příspěvky
    115

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Zase pár bodů k celé hře. Na serveru byly extrémní lamy. To, co jsem tady předváděl by mi ani náhodou nemohlo projít,
    kdyby tam byl jedinej hráč se špetkou brainu. Tohle bylo jako hrát proti botům na easy. A i tak jsem na svůj vkus umíral
    až moc. Trochu mě sere, jak se maniakálně směješ každýmu fragu a víceméně každej fz je pro Tebe aimbot. Tak se kdyžtak
    nezlob, jestli Tě nebudu brát úplně vážně, je to jen můj náhor, ale přijde mi že jsi ten typ hráče, kterej dostane rage z toho, že dostal
    frag a pak už si jede svoje a jedinou pravdu, protože na kotelňáckym NS serveru přece nemůže bejt někdo podobně dobrej jako Ty -
    hráč se steamem.


    Tady je to časování
    27:23 - celé kolo - defaultní tahání midu. smoke do špíny, flashe před dlouhou a spawn, T jsou vždycky zaseklí za sebou u
    stěny... proto jsem šel po nich. Hlava padla pěkně, ale dál slabota. Zkouším teď trochu větší sensku než normálně a s tím
    awp občas trefím fajnej flick, ale většinu času spíš nic, než moc. Jdem dál.
    33:10 - zahodí smoke a flash a jde ze sidu pryč, proč? ; něco mi říkalo, že půjdou rush B, zkusil jsem ho stopnout, když
    nešli, tak jsem se přesunul na další logicky nejexponovanější místo - mid, kterej CT většinou NIKDY neberou a strašně tam
    dostávám i já, natož lidi z kotelny.
    33:33 - neviděl ho:) - tak tvl to je přece fakt ale totální základ counter-striku... vidím, že můj i když je to možná
    lama je někde za bednou a já s ním mám možnost vytvořit crossfire úplně zadarmo, když mi nehrozí skoro žádný nebezpečí? Z
    předchozího průběhu mi přišlo, že T budou v katech, tak jsem byl co nejhlasitější, aby ten mp5kař mohl ještě někoho
    típnout
    33:41 - není normální pohyb ruky ; asi myslíš to, že jsem missnul a pokusil se readjustnout aim pohybem zleva doprava?
    34:02 - wallbang ; neber to prosím moc zle, ale tenhle čas mi říká, že asi nebudeš moc zkušenej hráč. Tohle je naprosto
    defaultní díra do kat ... i když jsem tamtudy dal frag jen asi 10x .. z T pohledu je to mnohem lepší díra než z CT
    35:04 - dejte si to na x1/4:) trochu divné... ; čím je to divný? defaultní flick ... když jsme u toho, proč nevypíšeš i
    všechny ty moje missy? Přijde mi blbý, že někdo vypíše pár časů který trefím, ale nevšimne si minimálně stejnýho počtu
    případů, kdy missnu.
    37:15 - proč se tam najednou vrátil a prefiroval? ; k tomu dva body: 1) otáčel jsem se a připohledu na radar zjistil, že
    nemá smysl chodit jinam ptže tam je halda CT a nejplatnější budu na midu 2) dupdup?
    38:30 - slyšel kroky ale takový přesný prefire.. ; imho default, většina CT tam vychází s prefirem a myslim že je i na
    crosshair placementu vidět, že jsem je čekal mnohem blíž a ne tak daleko ... ale to už bych musel líp hodit ty flashe ..
    38:48 - teď to začíná:) (Namířeno na toho zabednou chvilku, z toho ct? wtf) ; imho je tohle líp vidět z toho zasekanýho
    hltv.. nevím za kterou bednou, ale hádám, že Ti vadilo to míření do plantu na toho pokládajícího? ten byl na chvilinku
    vidět ... a to jak jsem dal toho z CT je asi otázka trochu i zvyku. Když já dobíjím za T, tak se snažím seskočit na CT,
    zabít ideálně přebíjící CT a pak jít z off-angle na CT na šikmé / dlouhé o kterých tou dobou budu vědět, protože slyším
    střelbu... když se podíváš na moji hru, tak i když mám před sebou enemy, tak si stejně najdu čas kouknout, jestli mi
    někdo jde z boků ... tak tohle bylo ono .. navíc mi přišlo, že odtamtud na mě něco střílí .. celkově tohle mělo bejt 5
    hlav a čus ... ale bohužel nemám v ruce aimbot, tak to dopadlo takhle
    poznámka: - ty sis fakt stěžoval, že "kontroluju uplne vse" ? a pak se divis, ze ty fragy cekam? :D
    40:20 - nevim jestli má 144hz monitor ale trochu inhuman + ta přesnost kudy půjde:) ; default frag, kterej uvidis od
    libovolnýho aspon trochu slusnyho hrace x krat za mapu viz treba maaaja ze stejny mapy ; nevim .. kudy jdu? :)
    41:05 - další zajímavé fragy:) ; čím? prefire nerovná se ab / wh. Navíc tady se strašně pletou ty červený lajny, bez nich
    je ta situace mnohem přehlednější
    41:15 - prefire ; ale no tak .. vzdyt je jasne videt, ze chci mrknout ven z kata, ale oni mi do toho lezou :D
    poznámka: zaujal mě kus konverzace - medick: "jak vie, ze ma ist B?" jrq: "né asi" - přitom, kdybych měl wh, tak se
    podívám na začátku kola na tečky nebo čáry kam jdou a podle toho se rozhodnu.. ale ja prostě rovnou běžel B ... když se
    chce, tak se dá cheat najít fakt všude co? *teď mi došlo, že existuje ještě radar hack .. ok muj fail odpovedel jsem si
    sam v tom pripade by to bylo podezrely
    42:20 - ten rush taky zajímavý, hlavně při 42:28 když si bral usp přes ruku toho hráče neviděl:) ; na co potřebuju vidět
    kohokoli, když potřebuju přehodit na usp? a nevím jak Ty přes ty čáry, ale já bez čar ho viděl celkem bezpečně i bez
    zpomalení .. a poslední poznámka: r_drawviewmodel 0 - ze začátku nezvyk, ale doporučuju to překonat
    44:45 - prefiry, nejpodivnější byl na ct když ještě ani nevyšel, ale uvědomil si to:) + ten pohyb ruky na toho jak na něj
    skáče ze sidu ; co je vlastně sid? (side mid tady není ne?) any way já vlastně ani nevím co je tady divný ... vybíhaj
    schody, klasika, nehejbu moc crossem, čekám, že jich vyběhne víc a já budu mít výhodu úhlu ... pak trochu panika a
    ukliknutí se, když mi seskočil z plantu, tak jsem aspon prendal cross nekam, odkud mohl vybehnout, kdyz uz jsem mel
    vyplytvat cely burst ..
    45:47 - kouknout celé prefiry z pitu velice pozoruhodné, ten poslední, proč se tam furt tak nějak otáčel(z pitu)? ; tady
    by mě bejt nezkušenej cheathunter, tak mě spíš zarazí jak to, že toho cheatera napadlo, že by někdo mohl vykouknout do
    pitu z pro T výhodnýho úhlu a zkoušet toho cheatera překvapit zatímco se evidentně střílí s někým jiným ... ty USP fragy
    mi přišly takový normální .. s tím, že proti lepším hráčům by to neprošlo, ale proti těmhle jo .. a ten poslední vlevo
    byl párkrát vidět, když jsem se už střílel s tím USPčkem
    48:02 - vážně si jen tak jde a takto prefirne? ; seriously? no comment ... když se tam podívám, tak čekám, že tam bude ..
    nebylo by to poprvý co jsem tahal B a někdo, kdo zrovna přišel do hry si tam (nebo ve špíně) zkouší počkat
    48:25 - nevim či legit, nebo ten 144Hz monitor ; prostě pěkná hlava no (jestli myslíš tu věc, co jsme řešili se saikim)
    49:25 - další prefire ; čemu všemu Ty neříkáš prefire ? Nepřekvapilo by mě, kdyby jsi pojmenoval svoje dítě Prefire :D
    (ps: zvuk + fakt hodně času, než jsem vystřelil)
    51:15 - první a i druhý prefire nejde dát bez wh, ten první určitě ne ; jak to, že ne? když se podíváš na moje tahání kat
    z medickova demka - 19:50, tak uvidis uplne stejnej crosshair placement
    52:00 - prefire na toho v long dorech, slyšel ho ale tak načasovaný i v x1/4... ; tak kamo 1) mohli jsme predpokladat,
    ze tam zase bude kempit docela naskillenej saiki 2) ze tam bude asi furt nablizko 3) je fakt dobrej napad zkusit fullouto
    a doufat, ze tam nekde bude.. ano tohle byl predstrel
    pozn.: 52:50 tady je tak strasne jasne videt, ze jsem ho tam necekal i kdyz jsem tam predmiril...
    53:24 - zde nevím, jestli chtěl namířit na upper-mid či na něj... ale vypadá to zajímavě ; tak se podivej.. ja proste
    jedu zezdola nahoru (prijde mi to snazsi nez flickovat zeshora dolu), scanuju a doufam, ze nekoho potkam ...
    54:52 už věděl že jsou na longu, nechápu jak, možná od teammata, ale ten frag, to už bylo namířeno ... ; prej koukej už
    ví o longu .. základní brain ... na midu nikdo, spodní kata nikdo .. na longu umře tvůj ... to by byla urážka teroristů,
    kdyby mi to nedocvaklo..
    57:58 - prefire divnej ; jo divnej .. pokud bych to tak neudelal aspon 10x (?) jen za tuhle mapu
    58:23 - ten hráč tam byl... ; ?


    Medickovo hltv:
    19:50 - Tohle mi přijde jako víceméně defaultní mid rush se šťastným koncem. Když jdu mid tak chci být 1) sám, aby se
    mnou nešlo žádné CT a neblokovalo a idealne si hodit smoke do špíny, abych měl čas na lidi od longu. V téhle mapě jsem
    navíc veděl že mám extrémně moc času, protože proti mě hráli asi nejhorší enemy co jsem kdy na kotelně zažil (kromě jrQk, kterej ale šel do spectu).
    Na tomhle fragu bych já jako cheathunter viděl wh v tom, jak jsem si počkal na lidi za rohem. Tady je klíč v čase 19:59,
    kdy jsem se rozhodl zakempit a počkat co vyleze a viděl jsem, že jeden týpek s leet skinem jde přímo za roh, tak jsem
    zkusil off-angle, aby když vyleze jsem viděl ideálně víc než rameno (nepřepodkládal jsem strafe-peak) a čekal na to, že
    vyleze týpek s leet skinem. Jenže ještě předtím - po jednom vylezli dva phoneixi. Víceméně tohle kolo pro mě mělo skončit
    už s tím fz na jrq nebo s tím, že vyjdou dva T najednou ... ale popadalo to a kvůli takovejmhle fragům to hraju.

    a 22:20 - Tady mám zase problém vidět nějakej wh nebo aimbot (jak jinak, nechci ban, že). Nicméně co se tady stalo. S
    ideálním spawnem jsem běžel do spodních, zaflashoval jsem kata a šel čekat s tím, že už jsem věděl, že proti sobě nemámlidi co by používali granáty, předstřelovali, děrovali, chodili spolu, takže se dalo doufat ve velkej masakr zase skrz
    strafe-peaky. Tady jsem měl nevýhodu děrovatelný textury a toho, že jsem měl červený oči a chtěl vidět další a další krev.
    Kdybych byl chytrej tak jsem to po tom double stáhnul a zkusil ještě někoho típnout. Ale já se bál, že už mi někdo poběží
    ze spodních a že mám možná poslední ránu, než chcípnu, takže jsem tam zůstal a nechal se převálcovat masou.


    Medick, RedCure: Díky za vlídný slovo, jrQ za demo a zbytku za vyjádření.
    Omlouvám se (tradičně za sloh) a že jsem si na to udělal čas až teď.
    Michal

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Michal hravas na novom cs klientovi kotelny? Ak nie, prosim hravaj vyhradne na nom, ok?
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Mne to prislo clear, je potrebne mat okrem brainu aj trochu stastia co Misko ROZHODNE ma :) a ak sa pozriem na skladbu protihracov (nic v zlom pani) tak som za mna som s demom v pohode...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •