Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 39

Téma: the bEAST --> wosk

  1. #16
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Keyo to video bylo smazaný , bylo neprukazný , za což sem se beastovi omluvil že jsem to sem dal.
    Naposledy upraveno Bee; 24-02-17 v 00:04.

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    https://www.youtube.com/watch?v=i2Remg3aKnI skoda,. ze to BEE zmazal a hanbi sa za to, ze ukazal, ze WH nema :)
    ale vsak Keyo je jasne ze keby som mal WH tak uz ten MID toho hraca zabijem hned a neprestanem strielat ked vidim ze tam nikto nie je... uz tu je jasne ze WH NEMAM! a ta druha situacia je normalne dierovanie a potom vratenie do kat a hrac tam stale cupi a ja uz onho ani nezakopnem a mierim si na schody... tak keby som ho zase videl tak idem ponho a zacnem strielat... a este raz pripominam ja NEFULLOUTIM len tak a urcite nie na taku vzdialenost , fulloutim len pri dierovani....

  3. #18
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Vím že jste něco řešili i v chatlogu, nečetl jsem to . A tak by jsem se tě tady chtěl zeptat , proč jsi teda střílel do tý krabice kde byl neviditelný hráč, když by jsi jako "zkušený" hráč měl vědět že se to proděrovat nedá.

  4. #19
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    1. otazka: Preco na tom mide prestal strielat na "neviditelneho hraca" ked zmizol? a zacal strielat az ked sa objavil?
    2.otazka: preco do Kotla v katach nestrielal hned, ked ho cez "WH" uvidel ale az po chvilke?
    3.otazka: Ked ma to wh, musel vedet, ze Kotel je pred kabicou, keby je za krabicou, tak je akoby vo vzduchu, lebo je tam vyvysenina, cize by vedel ze je za krabicou, cez jeho "WH" a preco teda, ked bol pred krabicou nedal mu obycajne tapy ako kazdemu ale pustil do neho nezmyselny fullout, ktory je este aj npcu miereny?

    Dufam ze sa dockam odpovedi
    1. tohle nebrat v potaz
    2. nejdriv myslel, ze jsem za krabici, tak se soustredil na hrace pred tunelem, ale celkem rychle zacal strilet po me (reakce cca 400ms)
    3. kam teda vystrilel 21 naboju? na tom miste jsem mel hlavu a on crossem neuhl ani o milimetr, ty bedny se nedaji prostrelit, neda se to nikam prostrelit

  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    predierovat sa to da preboha... mam ist na server a vam to ukazat? len ja som nebol v dobrom uhle a zle som to dieroval.... kotel mas tam viac argumentov ze som tam nevidel toho neviditelneho hraca, preco som nestrielal po tebe ked som prisiel nazad do kat? len zo srandy? a preco som ta nedorazil s pistolkou? a preco by som vlastnefulloutil po skrcenom typkovi ked mam M4ku a hodil by som ti hlavu na 1 naboj... pozri si moje hltv ako tak zabijam hracov na taku dialku a nikdy nefulloutim, fulloutim len pri dierovani..ale vidim ze si stojis za svojim tak si stoj, ale ver tomu ze pravdu nemas a urcite aj pochybujes o tom ci mas pravdu, ale nechces si srat na hlavu :) ja to chapem... zas by ste boli za blbov, tak radsej napisem nezmyselne sracky ze sa to predierovat neda a ze proste mas wh... a prvy pripad neberes do uvahy? vsak prave tento by si mal brat najviac, kedze v tej druhej situacii som dieroval tu som isiel po hracovi ktoreho by som mal vidiet ked som mal wh ale ja som ho nevidel a prestal som strielat.. ale zas si to nepriznas , bye

    2. nejdriv myslel, ze jsem za krabici, tak se soustredil na hrace pred tunelem, ale celkem rychle zacal strilet po me (reakce cca 400ms)

    ja som nic nemyslel preboha nikto tam nebol a potom ked som sa uistil ze nikto na mna nevybehne tak som to zacal dierovat (zase sa pytam preco som nepouzil pistol ked som dofulloutil s m4?) lebo som dieroval! a s usp toho vela nepredierujem preboha... a preco som ta nesiel "dorazit" ked som sa vratil do kat? a ani som na teba nepozrel? pretoze ja som ta naozaj nevidel, vysvetlujem ti to tu ako blbcovi, ale ja by som bol velmi zvedavy keby sa tebe take nieco stane a 80 % admin timu je proti tebe (subjektivne) a moje argumenty ani nechcu vyvratit alebo ani nechcu , vsak naco ....

    to ze sa to neda prestrelit som teraz skusal s Beem na servery a mas pravdu, ale som si isty ze sa to v minulosti dalo prestrelit a doteraz som to aj dieroval stale (pozri ine hltv) a taktiez som to dieroval aj z pozicky ked som bol T a bol som za tymi krabicami a CT tahali Bčko a ja som ich zabijal cez krabicu ked som si duckoval ... ale teraz sme zistili ze cez tu jednu hornu to ide,, ale cez dva nie, to si mal pravdu, ale to neznamena ze ja wh mam, ked to tam nejde diernut... to je co za argument preboha? ale serem uz nato :) viem ze unban nebude ajkeby neviem co... ale som rad ze som si obhajil ze wh nemam a je to jasne pre normalnych objektinych hracov , ktorí ma nechcu silou mocou zabanovat ... ale niektorí admini ma tu chcu silou mocou zabanovat a staci im aj zufaly pokus ako bol tento...
    Naposledy upraveno Samco; 24-02-17 v 09:06. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Podľa mňa trpíš nejakou poruchou osobnosti. To že sám o sebe napíšeš, že si sa obhájil, znamená len že si sa pokúsil.
    Dostal si ban na VAC, tiež to bol zázrak že.
    Teraz si dostal ban zase, zase to len obkecávaš.
    Chorý človek žijúci vo svojej hlave :)
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  7. #22

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Dostal si ban na VAC, tiež to bol zázrak že.
    http://oi48.tinypic.com/14wavz8.jpg
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  8. #23
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    po prve ja som VAC nedostal za cs 1.6 (v tu dobu som ani cs uz nehral) moja posledna lanka bola zaciatkom februara 2012, ban bol neskor ale to tu nebudem riesit
    po druhe poruchou osobnosti trpia admini ktorí tu su, kedže mi daju ban bezdovodone uz po niekolkykrat :) ked je jasne ze wh nemam a "neviditelneho" hraca som nevidel a je to tam jasnevidiet aj na mide (1 dokaz) a potom aj v katach ked sa vraciam po dierovani (2 dokaz) ale ty to nevies prijat, lebo proste chces a si presvedceny ze ja mam wh a som cheater pritom pravda je uplne inde a so mnou to vobec nelomcuje, ja ani unban nechcem, vsak by som sa napojil a admini by si zase daco nasli aby som dostal ban nepravom ako to bolo vzdy doteraz :) ja cs hram 12 rokov a nemam za potreby cheatovat na public noob portaly , kde sa hraci nevedia ani pohybovat.. ved to by som si pripadal ako dement :) je mi len hrozne luto ze ked pridu lepsi hraci na vase servery tak im neverite (nemate skusenosti vobec) iba z publicov... neviete hrat pozicne a vela veci ktore sa na publicu nenaucite ...no a vlastne im neverite a hladate dovody preco je tak dobry a nie je to vlastne mozne tak musime nanho nieco najst, ako to bolo v historii kde sme ma zabanovali uz 3x minimalne a teraz nezmyselny cas kde sami viete ze nic nie je... keby som mal to wh tak na tom mide je davno mrtvy aj ked som ho tam nevidel (Ale cez wh ako ste hovorili by som ho videl) a aj ten druhy cas ked som sa vracal tak by som na to enemy zase strielal keby som mal wh, ale ja som nemal ponatie ze tam vobec niekto je preto som mieril na schody...

  9. #24

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Atspon jde videt kolik adminu ho nenavidi, kdyz staci jeden cas, ktery i dokonce vysvetlil logicky v casovani. Kdyz jsem byl s beastem na serveru, tak jsem ho nikdy nevidel fulloutit do hrace v 1v1 souboji, ale ted najednou podle vas vystrilel cely zasobnik do cupejiciho hrace. Okej. Jeho reakce kdyz vidi hrace je vzdy okamzita, ale tedkom ceka nez podle vas vidi neviditelneho kotla. Okej. Nez sel do kat, tak je deroval a slysel i hity. Potom rushnul a kdyz zjistil ze mu nehrozi nebezpeci, tak sel derovat. Jedine, co vsechno na tom demu nesedi je misto kam miri, ale to nam preece staci protoze je to hrac ktery se neustale resi a nam staci jedna pochybna vecicka... To video ktere poslal bee jen rika ze ho vazne nema. Vedel o hraci za zelenou. Nevedel kde, jen videl ze najednou z niceho je objevila strela kotla a i tu ignoroval, protoze hrace nevidi, tak se jde podivat dal za roh a v tu dobu se kotel objevuje a beast ho zabiji. Mame moznost ho nachytat a natocit konecne poradne dukazy a da se mu ban za jednu pochybnou vecicku, kterou i vysvetlil proc tak udelal.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  10. #25

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Ta jeho obhajoba je dost obstojná a to, co píše Zoyer, zní dost rozumně.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #26
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Vypadá to na unban no :) Kdyz se vezme v potaz nekolik nahod.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Spíš bych mu dal "to, co se řešilo v anketě v AF" než unban
    Naposledy upraveno wowz0r; 24-02-17 v 15:56.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  13. #28

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Spíš bych mu dal to, co se řešilo v anketě v AF než unban
    Súhlasím
    Naposledy upraveno Samco; 24-02-17 v 16:43.
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  14. #29
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    když už byla ta možnost zapojit neviditelného hráče, tak se s tím mohlo nasimulovat více situací.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: the bEAST --> wosk

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    když už byla ta možnost zapojit neviditelného hráče, tak se s tím mohlo nasimulovat více situací.
    Souhlas :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •