Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: BaseBuilderZombie-zmeny

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: BaseBuilderZombie-zmeny

    Citovat Původně založeno ISTROCHEM Zobrazit příspěvky
    neslo by tam spravit aj tmu?
    Velmi dobrý nápad, o tom jsem přemýšlel taky, ale jaksi jsem na to zapoměl.Určitě by to bylo dobrý, nepomáhalo by se jiným hračum na vedlejší airu atd.Jen by bylo potřeba nočné vidění, což by svítilo tak 3m.před sebe.

  2. #17
    ISTROCHEM
    Guest

    Re: BaseBuilderZombie-zmeny

    Ja som raz mal urobeny basebuilder tak ako zombie plague, normalne ze tma, baterky, nocne videnie, svetlice... ale uz nemam.

  3. #18

    Re: BaseBuilderZombie-zmeny

    Citovat Původně založeno ISTROCHEM Zobrazit příspěvky
    neslo by tam spravit aj tmu?
    Citovat Původně založeno Ciper Zobrazit příspěvky
    Velmi dobrý nápad, o tom jsem přemýšlel taky, ale jaksi jsem na to zapoměl.Určitě by to bylo dobrý, nepomáhalo by se jiným hračum na vedlejší airu atd.Jen by bylo potřeba nočné vidění, což by svítilo tak 3m.před sebe.
    Hm taky se mi zamlouvá nápad s tmou. Na začátku prep timu by se spustila siréna a na konci prep timu by se pozvolna začalo stmívat, jako to bylo v Silent Hill (tady je zvuk té sirény :) http://www.youtube.com/watch?v=KoaDzf_LADY ). Ta tma by ještě dodala na atmosféře! :) Jinak s tím nočním viděním na 3 metry je to dobrý nápad, ale nevypadalo by to moc dobře. Spíš bych to udělal tak, že by měl na začátku kola každý jednu světlici (vydržela by po celou dobu kola!) a baterka by nešla používat (hlavně proto, že někomu by se to mohlo lagovat a pak proto, že by to bylo víc hard, když člověk ví, že má jediný zdroj světla a záleží na tom jak dobře ho umístí). :D

    Jo a k těm zkušenostem: Fakt to docela dost znevýhodňuje nováčky. Měl jsem na jednom serveru tankera a v tunelu, kde byl jeden builder (měl všechny schopnosti na plno) jsem se nedoplazil ani dva metry a bylo po mě. :D

    Jinak by se mohli taky odstranit bugy. Nevím jestli si vzpomenu na všechny:
    - Když se builder na konci build timu přitahuje lanem, tak po zapnutí prep timu to lano pořád přitahuje a nejde vypnout. Takže vás to přišpendlí na zeď a máte smůlu.
    - Občas na začátku build timu je dostatečně velký časový úsek, aby se nějaké zombii podařilo utéct ze spawnu (není chvíly funkční bariéra). Pak už ji stačí se jen schovat do postaveného buildu a čekat na oběť až skončí prep time. :D
    - Taky jeden bug, který mě fakt dostal! xD Jeden hráč byl afk, tak ho to hodilo do spectu. Už byl jen jediný builder (já) a ten hráč si dal /respawn (byl pořád veden jako spectator) a regulérně mě zastřelil?!!! xD
    - Už by jste mohli pořádně vychytat ten bug, že nejde uchopit materiál a ne abych jím mohl procházet kua!

    S pozdravem puni.

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: BaseBuilderZombie-zmeny

    Este ma napadlo - mozno sa to niekomu nezda, ale pocas build time-u vam najviac casu zozere pritahovanie materialu, kedze to ide hrozne pomaly. Slo by spravit, ze nejakym tlacitkom to po uchyteni bloku prisunie blok hned k hracovy? Napr. dvojklikom alebo tak.

  5. #20

    Re: BaseBuilderZombie-zmeny

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Este ma napadlo - mozno sa to niekomu nezda, ale pocas build time-u vam najviac casu zozere pritahovanie materialu, kedze to ide hrozne pomaly. Slo by spravit, ze nejakym tlacitkom to po uchyteni bloku prisunie blok hned k hracovy? Napr. dvojklikom alebo tak.
    Velmi dobrý nápad. ;]

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: BaseBuilderZombie-zmeny

    Myslím si že siréna z Half-lifu stačí ale co už.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •