Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 40

Téma: Práva na Furien

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Práva na Furien

    Zdravím..

    Proč tento mod ?
    Chtěl bych si požádat o admina na tento mod jelikož mě baví nejvíc, nebudu tu vypisovat také blbosti jako je např. Žádám si z toho důvodu že tam nechodí admini aj. Prostě mám zájem o post admina na tento mod jelikož si o sobě myslím že mod ovládám AB, WH aj. nemám problém rozeznat poslední půl rok +- pokud vím bez Failu, ale najde se mezi váma tací co tu napíší "No ale vždyť tu nehlásíš každý den" pro vás tu mám odpověď hned jsem jeden z takových hráču co si radši zahrají než si sedět celý dny ve spectu a koukat jestli někdo nezapl, asi takhle já pokud nějakého "čítra" vidím tak začnu točit pak ještě pro jistotu napíšu přes "!" ale málo kdo dojde až na výjímky a pak ho postnu popřípadě na web

    Jaké máš koníčky ?
    Můj prvotní koníček byl basketball hrál jsem ho na střední ale potom došla Vysoká a na to nebyl čas takže jsem se převážně začal věnovat csku oblíbil jsem si i pár jiných modu, ale Furien #numberone. Pak mám rád i ostatní sporty fotbal, hokej a jiné

    Něco o mě:
    Jmenuji se Lukáš
    Je mi 24let
    Mám vystudovaný (Gympl v Jaroměři a Karlovu Univerzitu v Hradci Králové - Právo)
    CS 1.6 hraju přibližně 8 let s přestávkama takže asi 5-6 let aktivně hraji asi 1-2 roky(Furien 3 roky)

    Moje SID: STEAM_0:1:150442290
    Můj steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198261150309/

    Pokud máte nějaké otázky na mě rád na ně odpovím :)
    S pozdravem rejdžyoda


  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Odpověď: Práva na Furien

    to je znamost k nezaplaceni, muze pracovat jako pravni konzultant pro kotelnu

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Práva na Furien

    Nemám kvalifikaci na tento druh obhajoby :D Ale co není může být :D

    E: špatně jsem pochopil takže není problém být konzultantem v mém volném čase rád pomohu :D
    Naposledy upraveno rejdžyoda; 04-03-17 v 13:00.


  4. #4
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Práva na Furien

    zabudol si dodať že si tu obdržal ban za cheaty

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Práva na Furien

    Miro nezapoměl jsem, ale to ví jen pár lidí jak to bylo, ale vy by jste to brali jako výmluvu jestli máš zájem o vysvětlení tak mi napiš kdy a v kolik a můžem se sejít na TSku a vše ti vysvětlím jak to bylo ale asi jedno ti k tomu řeknu ani jeden ban není můj jo vlastně jeden byl Obcházení o kterém jsem nevěděl jelikož jsem se napojil na notbooku a tam jsem ban neměl ale hrál jsem na stejné IP. Jak jsem psal kdo má zájem o vysvětlení jak to bylo tak mu to klidně převyprávím Ví to pár lidí a jeden z nich je Operák a další


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Práva na Furien

    A já žil v domnění, že Univerzita Karlova má v Hradci jen fakultu lékařskou a farmaceutickou. Mohl bys mi poslat nějaký odkaz na "právo UK v HK"?

    Mimochodem, jestli máš skutečně vystudovanou vysokou školu a ke všemu ještě právo, očekával bych znalost mateřského jazyka na poněkud vyšší úrovni. "o mě" a "by jste" to je fakt hnus.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Re: Práva na Furien

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    A já žil v domnění, že Univerzita Karlova má v Hradci jen fakultu lékařskou a farmaceutickou. Mohl bys mi poslat nějaký odkaz na "právo UK v HK"?
    Ano to sice máš pravdu je to Fakultní ale o roku 2015 ma akreditaci na "Právo" :)

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Mimochodem, jestli máš skutečně vystudovanou vysokou školu a ke všemu ještě právo, očekával bych znalost mateřského jazyka na poněkud vyšší úrovni. "o mě" a "by jste" to je fakt hnus.
    Ano, ale nejsem původem čech, ale jsem z Anglie. V čechách bydlím zhruba 10 let

    E: +Neznamená že člověk co má Vyšší vzdělání musí mít také na jiné úrovni například češtinu základem je "Právo"
    Naposledy upraveno rejdžyoda; 04-03-17 v 17:00.


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Práva na Furien

    Čau , ja som proti tomu aby sa ti nahodili práva. Čisto teoreticky keby sa ti nahodili práva ako by si trestal kemp alebo ako by si ho riešil ? Neviem si predstaviť admina ,ktorý by banoval hráča len za 2 sekundové státie niekde v rohu. Keď sme volali spolu na TS vkuse si sa na niečo sťažoval . Pokiaľ by si chcel vedieť ďalšie dôvody nemám problém ich tu vypísať ,ale myslím si ,že tento stačí .Pokiaľ nezmeníš svoje detinské správanie tak bohužiaľ nie.

    E: Takže ,nemyslím si ,že by si kemp riešil slapom,kickom,.... ako uvádzaš .Usudzujem to podľa tvoj CHL a chovania na TS ,ale to je len môj subjektívny názor. Mohol by si mi poslať do pmky portály na ktorých si robil admina ? a btw. "#kdyžsinebyladminbylotolepší" Toto si si mohol odpustiť , nemôžem za to ,že neunesieš kritiku.
    Naposledy upraveno Dimitri19; 09-03-17 v 07:23.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Práva na Furien

    V poslednej dobe sa sami cheateri chcu stat adminami. Zaujimavy trend.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Práva na Furien

    Citovat Původně založeno Dimitri19 Zobrazit příspěvky
    Čau , ja som proti tomu aby sa ti nahodili práva. Čisto teoreticky keby sa ti nahodili práva ako by si trestal kemp alebo ako by si ho riešil ? Neviem si predstaviť admina ,ktorý by banoval hráča len za 2 sekundové státie niekde v rohu. Keď sme volali spolu na TS vkuse si sa na niečo sťažoval . Pokiaľ by si chcel vedieť ďalšie dôvody nemám problém ich tu vypísať ,ale myslím si ,že tento stačí pokiaľ nezmeníš svoje detinské správanie tak bohužiaľ nie.
    Ahoj děkuji že jsi to sem napsal řešil bych to podle zavažnosti slap, slay, kick, ban (1hodina) jestli si myslíš že bych banoval bez rozvahy tak to vim že by tak nebylo a nechtěl jsem to sem psát a byl jsem už admin na spoustech portálech malých či velkých a nikdy tam semnou nebyl problém nebo si aspoň nikdo nestěžoval celkem bych to čekal od jiného admina ale od tebe to jsem nečekal, ale pokud tak myslíš nebudu tě o tom přesvědčovat doufám že na mě po té době co se známe změníš názor #kdyžsinebyladminbylotolepší

    E: LeBaux pokud máš zájem napiš mi kdy a v kolik a vysvětlím na TSku jak to bylo stejně jak mirecovi

    E1: Britny stejně tak pro tebe jestli máš zájem o vysvětlení jsem teď na TSku Admin channel #1

    E2: Omlouvám se ti Dimitri vážím si tvého proti budu se snažit ten CHL krotit jsou tam věci které bych měl změnit
    Naposledy upraveno rejdžyoda; 08-03-17 v 22:01.


  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Práva na Furien

    Jako na tuto IP dostal 4 bany ? 1 hlavní a 3x obcházení, nebo to je někdo jiný?
    Každopádně jestli chceš každému adminovi vysvětlovat zvlášt proč si ho dostal a ban si i tak zatajil, tak šanci na práva máš i tak nulovou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Práva na Furien

    Napíšu sem co mi o banu říkal, protože nahoře padlo moje jméno.

    Není to doslovně, ale v hodně podobné verzi mi to takto říkal na tsku.
    "Byl jsem 2 roky v zahraničí a na mojem PC hrál bratr kterej zapl. Po tom co jsem se vrátil ze zahraničí jsem si chtěl zahrát a najednou ban."

    Ban jsi dostal na IP se kterou teď hraješ a tvrdíš, že bydlíš v jakési vile. Tvůj bratr má klíče do tvé vily a hraje ti tam na PC? :O Zajímavé..

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Práva na Furien

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Napíšu sem co mi o banu říkal, protože nahoře padlo moje jméno.

    Není to doslovně, ale v hodně podobné verzi mi to takto říkal na tsku.
    "Byl jsem 2 roky v zahraničí a na mojem PC hrál bratr kterej zapl. Po tom co jsem se vrátil ze zahraničí jsem si chtěl zahrát a najednou ban."

    Ban jsi dostal na IP se kterou teď hraješ a tvrdíš, že bydlíš v jakési vile. Tvůj bratr má klíče do tvé vily a hraje ti tam na PC? :O Zajímavé..
    Ano takhle nějak jsem ti to řikal důvod proč měl bratr klíče od mé "vily" jelikož jsem měl psa Russela a nemohl jsem ho vzit sebou tak ho měl bratr chodit krmit a venčit mamka nemohla jelikož má alergii na chlupy z psů.
    Ale jinak vše co jsi napsal tak jsem ti to takhle řekl


  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Práva na Furien

    A co přítelkyně?


    E: Britny já chci, ale aby to tu aspoň všichni viděli.
    Naposledy upraveno Operak; 09-03-17 v 19:14.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Práva na Furien

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    A co přítelkyně?
    Nechceš si o tom jít psát třeba do chatu? Btw. mně napsal to samé, o tom bratrovi. Napsala sem mu, že ono je ve finále jedno kdo to byl, protože se těžko prokáže pravda. Jednou je tam cheat a mělo by se to brát v potaz, výjimky se dávají a dávat budou, avšak to ještě záleží na daném hráči zda si ji zaslouží nebo ne. Už sem ti psala, že si to vzal za špatný konec, takže by bylo lepší možná si nechat lock a trošku na sobě zapracovat a zkusit to jindy. Dost adminů má ale s cheatingem problém, s tím taky musíš počítat, ale v každé sekci mají víc slovo primární admini a poslední náborář.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •