Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 40 z 40

Téma: Práva na Furien

  1. #31
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Práva na Furien

    Citovat Původně založeno Dimitri19 Zobrazit příspěvky
    Čau ,chcel by som sa ešte raz vyjadriť k tejto žiadosti .


    Rozmýšlal som ,že prehodnotím svoje vyjadrenie ,ale ako vidím tvoje detinské správanie aj naďalej pretrváva. Ako sa môže 20 ročný študent prav takto chovať ? A taktiež mám pocit ,že v poslednej dobe riešiš primárne TSko než furien ,kedže som nepostrehol moc hlásení (ak hlásiš adminom tak prepáč ,ale tuto info som si nezisťoval).
    CHL nič moc ,takže nechápem časť Fejkovho vyjadrenia. Často píšeš cry spôsobom nech hráči nekempia ,ale na to stačí zavolať admina.
    Celkom ma zaujala veta Furien 03-04-2017 14:42:13 STEAM_0:1:150442290 93.99.205.154 rejdžyoda#Anti^Dwarf Ahoj Jeremy tak co už dostaneš toho admina ?.Prečo nonstop chceš aby dostal Jeremy práva ? (nič proti Jeremymu). Nič proti tebe nemám ,ale neviem čo si mám o tebe myslieť .Na 20 ročného vysokoškoláka práv sa moc nechováš , adminom si ťa predstaviť neviem ,už len za to správanie. Podľa mňa máš práve ty egoUP ,kedže sa bavíš s viacero adminmi a myslíš si ,že si môžeš viacej dovolovať, ale vždy si dávaj pozor na to čo píšeš :) . Nechcem tu začať flejm len napísať vyjadrenie k tvojmu správaniu ,ktoré sa nezmenilo ani po mojom 1. poste.
    Ahoj tak si to shrneme nemyslím si že se chovám povýšeně nebo jak ty píšeš že mám "egoUP" chovám se furt stejně a kdyby si se semnou bavil tak by si to věděl nic méně pokud máš takovou vizi o mě nebudu ti v ni nijak bránit. A že občas napíšu ať nekempí to znamená že brečím? Tak to se tu asi změnilo jen jim poukazuji na to že nemusí stát na jednom místě a můžou se hejbat viz. mapa dust4ever TS neustále tam kempi další dust2 a dust2_2006 Ačko nebo na 2006 balkón, ale nemyslím si že by to bylo jak ty píšeš "cry power". Pokud to Jeremymu vadí že se ho na to ptám tak se omlouvám, ale příště ať mi to napíše na steamu a nemusí chodit za tebou, aby si se necitil jako "Guardian angel" jinak díky za vyjádření jelikož se podle tebe nic nezměnilo

    Have a nice day

    E: + se omlouvám že jsem za to, aby dostal práva Jeremy, asi ti to vadí, že jsi to vytrhnul z CHL

    E1: špatně jsem si přečetl tvůj edit v citaci na to se ti vyjadřím až odpoledne teď už na to blbě vidim a už skoro spím takže bych psal asi blbosti
    Naposledy upraveno rejdžyoda; 10-04-17 v 01:11.


  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: Práva na Furien

    Zdar,

    Je to sice mimo moji sekci, ale to co předvádíš na fórku se mi fakt dost nelíbí, ten TeamSpeak taky moc nehodlám komentovat.

    Bohužel tvoje "rádoby" ban historie tomu moc nepřidává...

    Tuhle žádost bych nechal čistě jenom pro Furien adminy, koho si vezmou do kolektivu.

    E: Tady nejde o nějakou zaujatost, nebo že by mě někdo poprosil/nutil ať tě tu očernim, ale je to čistě z mého pohledu.
    Málo kdy se vyjadřuju mimo moji sekci, ale tebe si bohužel nedokážu představit na post admina. Příjdeš mi jako "Hamták" kterej chce nabrat práva kde může a za jakoukoliv cenu....
    Naposledy upraveno Hapalicek; 10-04-17 v 01:40.
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  3. #33
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Práva na Furien

    Citovat Původně založeno Hapalicek Zobrazit příspěvky
    Zdar,

    Je to sice mimo moji sekci, ale to co předvádíš na fórku se mi fakt dost nelíbí, ten TeamSpeak taky moc nehodlám komentovat.

    Bohužel tvoje "rádoby" ban historie tomu moc nepřidává...

    Tuhle žádost bych nechal čistě jenom pro Furien adminy, koho si vezmou do kolektivu.
    Sice to je mimo tvoji sekci, uznávám že jsem posledně postnul pár kravin. Cením si tvého postu budu se snažit to zlepšit a radši, asi nebudu nic postovat, abych někomu nenahrával. On je problém ten že člověk co semnou dřív volal tak má stejný pohled na mě jako já na něj jinak kdyby semnou volal i teď tak by věděl že jsem pohodář, ale takové posty jaako dal Opera nohate jsou až moc OP a když už něco postnul tak by měl jet otevřeně když se to týká mě. Mám rád jednání na rovinu a ne abych to pak poslouchal od druhých, že on řekl toto a on toto je to zbytečné, když už něco má na jazyku tak by to měl dát na jevo a jít přímo k věci

    E: Však ja jsem nic takového o tobě neřekl/nenapsal a ani si to nemyslím je to čistě tvůj názor/pohled na věc nevyvracím ti ji a naopak ti to ani nepotvrzuji a jestli si to myslíš tak budiž

    E1: a jak si zmínil, že si myslíš že mi jde o to nabrat práva kde to jde tak to je jediná věc v které s tebou nesouhlasím jde mi hlavně o ty Furieny jelikož tam si myslím že bych mohl být užitečný
    Naposledy upraveno rejdžyoda; 10-04-17 v 01:51.


  4. #34

    Odpověď: Práva na Furien

    V tématu ohledně teamspeaku ses zachoval dost infantilně a reagoval jsi jako děcko, kterýmu ukradli hračku. Nevím jestli to je tím, že musíš mít ve svých rukách nějakou "moc" (pravomoce), ale nemyslím si, že jsi vhodný kandidát na admina.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #35
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Práva na Furien

    Začíná tu z toho být větší a větší flame. Nevypadá to pro tebe dobře Yodo, brzo se to zřejmě lockne.
    Každopádně Yoda mi hlásí, je aktivní. Velké mínus je ban za cheating, kdy údajně cheatoval jeho bratr, když byl Yoda v zahraničí (co si tak pamatuji). Asi bych tomu dal ještě čas. Už jen proto, že ban za cheaty padl před 2 lety. Není to moc dlouhá doba. Hodně Adminů nebude věřit story o bratrovi, zkus se s tím smířit. My nemůžeme vědět, kdo to byl, ať už ti věříme sebevíc. Navíc teď ta "aféra" s TSkem tomu moc nepřidala, jsou tu na tebe teď větší hejty.
    Jak jsem psal, zkus tomu dát čas, nech to uležet a uvidíš, jak na to bude. Ovšem to je už na tobě, jak s tím naložíš.

  6. #36
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Práva na Furien

    Taky ti radím nech si nechat lock. BTW. když vezmete adminovi vyšší pravomoce co měl na tsku a dáte mu ty úplně na hovno, taky bude brečet. Citace "nejsi vhodný kandidát na admina" To tu není víc adminů, kteří jsou momentálně vhodní a upřímně? Někdy se opravdu dělají dost ukvapené rozhodnutí někomu dávat práva, nebo vůbec SA - u JB hlavně. Ale to se bohužel zjistí až když se mu ta šance dá.
    A když sem Operak začne psát kraviny, tak to mělo bejt hned delete - pro mody, s žádostí to nemělo nic společné (nějaká story o přítelkyni, nebo že si může psát co chce kam chce - haha)
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #37

    Odpověď: Práva na Furien

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Taky ti radím nech si nechat lock. BTW. když vezmete adminovi vyšší pravomoce co měl na tsku a dáte mu ty úplně na hovno, taky bude brečet. Citace "nejsi vhodný kandidát na admina" To tu není víc adminů, kteří jsou momentálně vhodní a upřímně? Někdy se opravdu dělají dost ukvapené rozhodnutí někomu dávat práva, nebo vůbec SA - u JB hlavně. Ale to se bohužel zjistí až když se mu ta šance dá.
    A když sem Operak začne psát kraviny, tak to mělo bejt hned delete - pro mody, s žádostí to nemělo nic společné (nějaká story o přítelkyni, nebo že si může psát co chce kam chce - haha)
    Ale to je admin, admin má vyšší pravomoce a proto by je měl mít i na TSku (aspoň CS admina), ale aby tam normální hrači měli přístupy do Admin roomek není prostě dobrý.
    Jestli neni momentálně vhodný kandidát na admina, tak to napiš do af a napiš i důvody. Já ale narážel na to, že pri žádosti o práva není vhodný, admini kteří se přijali tak v 98% vhodný byli.
    Nevím na koho jsi narážela ale blbě jsi mě pochopila.

    Mě se tam nehodí protože neřeší věci s chladnou hlavou. Působí na mě jako člověk, kterýho když někdo nasere tak prostě vybanuje půlku serveru za blbosti.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Práva na Furien

    Když už teda vidím vyjádření i od adminů z jumpu i jb tak se taky vyjádřím :DD (ne jenom sranda) To s tím cheatingem není úplně dobrý, není to ončo + to nedávný téma s tím tskem, taky ses tam moc v dobrým světle neukázal, nicméně hlásíš a potvrdilo ti to dost adminů ale i přesto, už tahle žádost nevypadá jako žádost ale velký téma plný srač*k, svým způsobem si za to můžeš i sám. Dle mého skormného názoru nepolevuj a nevzdávej to s hlášením, hlaš, hlaš a hlaš a uvidíš jak to dopadne, jestli si to lockneš, nebo ne, je jenom na tobě.

  9. #39
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Práva na Furien

    Dobrý děkuji všem adminům za podporu a poprosil bych o LOCK a nechám tomu čas
    Peace rejdžyoda
    Naposledy upraveno rejdžyoda; 10-04-17 v 14:22.


  10. #40
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Práva na Furien

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •