Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 35

Téma: Camping s awp

  1. #1

    Exclamation Camping s awp

    Ahoj, poslední dobou se často setkávám u mnohých hráčů s neplněním herního módu. Většinou jen pomocí campu našetří na wipo a pak stojí téměř celou mapu u jejich flagy/spawnu a campí (jak na D2, Office, Italy ... ). Ty hráče nebudu jmenovat, neboť by zde padla jména i mnohých adminů, bohužel, a tak navrhuji, aby se awp buďto úplně zakázalo nebo se alespoň ztížilo např. podmínit koupi awp tak, že daný hráč nejdřív musí donést 2-3 flagy apod... Předem říkám, že zde nechci rozpoutat diskuzi/hádku kdo ke kdy kempil a proč a podobné ukazování jeden na druhého, pouze dávám podnět k zamyšlení. Díky

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Dejvo.
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Nes, Faroe Islands
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Camping s awp

    Máš demo nebo jinej dukaz "Camping s awp" ?
    "When i die, you'll love me."

  3. #3

    Odpověď: Camping s awp

    Promiň, ale umíš číst ? Já tu psala, že nejdu na nikoho konkrétně žalovat ... Ti, co na CTF hrají ví, jaká je situace ... Já ji chci řešit bez žalování a ukazování na jiné ....

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Dejvo.
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Nes, Faroe Islands
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Camping s awp

    Aha promin.. :)
    "When i die, you'll love me."

  5. #5
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Camping s awp

    Hádám, že myslíš i mě. Pořád jsem nepochopil, co je špatného na strážení vlajky... Je ten mód snad o tom, abychom vyhráli v počtu donesených vlajek, ne? Někdo vlajku kryje, někdo nosí... Btw taky nemám zapotřebí rozpoutat nějakou hádku, jen poukazuji na fakt.

    Na serveru je dost velký kemp metr, takže i kdybych někdo chtěl opravdu KEMPIT, tak nemůže. Proti odebrání wipa.

  6. #6

    Odpověď: Camping s awp

    Buráčku, když je to over jak prase a ty si ještě 15 minut děláš kolečka s wipem kolem vlajky, tak je to fakt na pováženou ... Všichni brečíte, jak lidi kempí na D2 nad spawnem CT, ale tohle je naprosto normální ? Navíc ten campmeter neběží na vlajce, jestli o tom nevíš....

  7. #7

    Odpověď: Camping s awp

    Mohlo by se dát nějak nastavit, že jakmile máš max HP tak by na tebe začal platit klasickej camp metr?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #8
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Camping s awp

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Mohlo by se dát nějak nastavit, že jakmile máš max HP tak by na tebe začal platit klasickej camp metr?
    Myšlienka možno dobrá, žial podla mna nesplnitelna. Priklad mam 100 hp, a teraz idem pre vlajku, zoberem to cestou kde nikoho nevidim, som v polke cesty a zrazu nič nevidím. Prečo lebo mam 100 hp čo mi aktivovalo camp meter...

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116

    Odpověď: Camping s awp

    Hele a co to udělat tak, jak je to na ostatních servrech? Prostě by to při camp metru začalo ubírat HPčka s tím, že by camp metr fungoval i na vlajce bez rozdílů? Teda pokud se to dá udělat ;-)

  10. #10

    Odpověď: Camping s awp

    Citovat Původně založeno eriew Zobrazit příspěvky
    Myšlienka možno dobrá, žial podla mna nesplnitelna. Priklad mam 100 hp, a teraz idem pre vlajku, zoberem to cestou kde nikoho nevidim, som v polke cesty a zrazu nič nevidím. Prečo lebo mam 100 hp čo mi aktivovalo camp meter...
    Ale přece když se budeš pohybovat tak ti camp meter fungovat nebude. Nebo jak to myslíš?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #11
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Camping s awp

    Podla toho čo si ty napísal, tak vždy keď budem mať 100 hp tak dostanem camp meter.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Camping s awp

    Citovat Původně založeno eriew Zobrazit příspěvky
    Podla toho čo si ty napísal, tak vždy keď budem mať 100 hp tak dostanem camp meter.
    On napsal "klasický cm" což znamená, že pokud stojíš na místě a nehýbeš se, tak ti to začne ubírat HP. Možná jedině, aby to mělo nějaký efekt, tak by to mělo ubírat rychleji HP, nebo větší počet. Ale omezení zbraní k ničemu nepomůže, najdou si jinou zbran, se kterou budou třeba campit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Camping s awp

    Na CTF je to těžký, protože každej kemp se dá odůvodnit např., když stojíte na svý vlajce, tak jí bráníte a když, zabíjíte nepřítele na respu, tak zase pomáhate vlajku odnést, protože za tu dobu co je zabíjíte, můžou spoluhráči vlajku odnést.
    Hranice mezi kempem a plněním módu je velmi tenka ale musím přiznat, že představa, kdy člověk musí odnést 2-3 vlajky, aby si mohl koupit wipo se mi líbí.

    btw. není to poslední dobou, vždycky to tam bylo
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 09-03-17 v 10:48.

  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Camping s awp

    Blbost, kemp je součástí hry, plním tím jednu část ctf - strážení vlajky (druhou část plní můj tým). Žádné omezování není potřeba.

  15. #15

    Odpověď: Camping s awp

    Buraku ale to máš pravdu jen z části. Například na dust2 jsou schopni se téčka zakempit nad CT spawnem, na midu a na Béčku, můžou ukrást vlajku třeba desetkrát ale nahání si tam rank a killy. Ale to je zase jiný téma, tak sry za ot
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •