Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 35 z 35

Téma: Camping s awp

  1. #31
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Camping s awp

    Potom pokud budu chtít hrát s awp, budu se snažit tu vlajku donést já a veškerá týmová práce se rozplyne. Budu úmyslně nechávat své spoluhráče umírat, abych si tu vlajku mohl donést já sám. Pokud je to jak říkáš schopný hráč s awp, tak s ním nehraje celou dobu a prostě se chvilku snaží bránit vlajku, než o to wipo zase přijde. Pokud je to "neschopný" hráč a "umí" jen s wipem, tak nejspíš nebude až tak dobrý, aby se nedal někde zabít.

    Teamplay by se úplně zničil tímto omezením, takže nechat tak, jak to je teď.

  2. #32
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Camping s awp

    Netvrdím že nemáš pravdu. Nicméně "teamplay" je převážně jen iluze. Veškerý teamplay se zpravidla odehrává jen mezi dvěma až třemi hráči, kteří chápou význam toho slova a umí vědomě spolupracovat. U většiny a většinou je to zpravidla každý sám za sebe a na sebe a spolupracuje se jen výjimečně. Nicméně i kdyby tam teamplay byl. Přece není problém teamplayově spolupracovat na tom, aby sis tu vlajku dvakrát odnesl, když si chceš koupit awo.... takže možná máš pravdu, ale já mám názor takovýto. Ergo, mě jsi nepřesvědčil. I na tomto úkolu se dá teamově spolupracovat. Takže nesouhlasím s tvrzením, že by se team play tímto zničil.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 08-04-17 v 13:42.

  3. #33
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: Camping s awp

    Vzhledem k tomu že hraji only CTF už nějaký ten pátek, tak se taky vyjádřím. Je pravda že současná situace je dosti komplikovaná, nicméně nesouhlasím s podmínkou donést 2 flagy jelikož s wipem hraju, tak vím co a jak, jsem ten hráč co s wipem i nosí vlajky atd... Nicméně wipo si velmi často kupujeme, abychochom otočili současnou situaci kdy dostáváte na frak, a jakmile otočíme tak nosíme vlajky, ale jestliže je v jednom teamu Kajuška, Loging a nějací normální hráči a vy jste v teamu s začátečníky, tak si moc vlajek nedonesete, čili není možné pomocí wipa zvrátit situaci a osobně si myslím že takové Kajušce tolik wipo vadí protože jí nepomůže koukání k logingovi a protože ne ní prostě wipo platí. Takže podle mě je to nesmysl. Je to stejné jako bych založil návrh aby byl team balanc tak aby byly teamy vyrovnané, podle mě je logické že ti slabší si na přesilu vezmou wipo a pokuď s ním nadmíru kempí jsou tu od toho admini. Tohle je pouze můj názor. S!GNA!

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2020
    Umístění
    jaskyna
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Camping s awp

    hraval som ten mod ---uz nemozem--ale poviem ktomu svoje --mate pravdu obaja ale to awp tam nemusi byt lebo fakt vela ludi to vyuziva ---a ked aj mas cm tak pri kille uy ho nemas takze --moze tam kempit aj celu mapu lebo kazdu sekundu moze dat kill je to odveci tam mat awp ---vela hracou odchadza zo servera koli nim su awp serveri alebo d2 server kde mozu kkempit do nekonecna nech idu kempit na tie servery kde sa da nech nekazia hru inym --vela ludi co som poznal uy na serveri ctf uz tam nehraje koli tomuto

  5. #35
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2020
    Umístění
    jaskyna
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Camping s awp

    ano signa--ale vies ako to je to nema vyznam potom tam hrat ked ty si vemesd awp a davas respawb kill....kto tam bude hrat ano najdu sa jak ja som ale nie kazdy ma nato naladu ze prvy krat sa pripoji a zakazdym dostane respawnkill ...ano je to aj z inzmi zbranami ale predsa ma ten hrac dat nejaki kill ked mas normalnu zbran povedzme na streche ..lebo pred awp tahsie utecies....aj ked sa za roh skryjem tak cakas nez vykuknem ..alebo ste traja s awp a bolo veléa takych situacii

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •