Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Zombie 2

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wartrik
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    224

    Zombie 2

    kdyz uz jsou druzý zombíci tak tam dejte nějaké spestření pro hráče co hrajou zm stále a ne jen jednou za rok... uz jsem tu jednou navrhoval zm gun exp tak kotle jestly by to šlo udělat ??

    :) Už 2 roky na steamu

    ★ Usmívej se,zítra bude hůř.
    ★ Hodnocení člověka má vycházet z toho, co dává, ne z toho co je schopen získat....
    ★ Ty na mě kamenem, já na tebe cihlou.



    TF2 Kdo má a hraje aktivně s premium PMka :)

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: Zombie 2

    Druhy zombici nejspis brzo nebudou, protoze to laguje. Zpestreni se snazim delat, ale serveru je hodne, takze ted jsou na rade jine.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    152

    Re: Zombie 2

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Druhy zombici nejspis brzo nebudou, protoze to laguje. Zpestreni se snazim delat, ale serveru je hodne, takze ted jsou na rade jine.
    Vies dobre aj sam ze nato nestacis a ze potrebujes pomoct tak preco si ju nevypytas od druhych cely portal by rad pomohol :) Takze Kotle scim mame pomoct ?

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wartrik
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    224

    Re: Zombie 2

    Jo to pojedes az do plzne a pomuzes kotlovi se serverem

    :) Už 2 roky na steamu

    ★ Usmívej se,zítra bude hůř.
    ★ Hodnocení člověka má vycházet z toho, co dává, ne z toho co je schopen získat....
    ★ Ty na mě kamenem, já na tebe cihlou.



    TF2 Kdo má a hraje aktivně s premium PMka :)

  5. #5
    Kotel
    Guest

    Re: Zombie 2

    Ty umis pawn alespon na takove urovni jako ja? Jinak mi pomoct nemuzes. To co zada kiri nejde udelat za hodinu. Muzu delat zmenu kazdej den a pak se zas ozve nekdo, ze to porad menim, kdyz to bylo dobry. Kdyz udelam v kodu chybu, tak mi to vsichni omlati o hlavu. Server ted tolik nepada, ale pada, coz znamena, ze nekde na miliontym radku je chyba.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wartrik
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    224

    Re: Zombie 2

    ja to bral jako obrat a je to jen navrch ale kdyby jsi spojil GG + ZM mozna neco vznikne ale musis odstranit reset zbrani na kazdou mapu

    :) Už 2 roky na steamu

    ★ Usmívej se,zítra bude hůř.
    ★ Hodnocení člověka má vycházet z toho, co dává, ne z toho co je schopen získat....
    ★ Ty na mě kamenem, já na tebe cihlou.



    TF2 Kdo má a hraje aktivně s premium PMka :)

  7. #7
    zhulko
    Guest

    Re: Zombie 2

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Server ted tolik nepada, ale pada, coz znamena, ze nekde na miliontym radku je chyba.

    Co takto pozriet logy?

  8. #8

    Re: Zombie 2

    Něco málo o Pawn vim.Ale matika mě nebere takže bych se nudil :D -.-

  9. #9
    zhulko
    Guest

    Re: Zombie 2

    Pawn neni ani tak o matike ako o podmienkach a logickom uvazovani.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Zombie 2

    ty nez o necem budes psat sedly, tak si radsi vyhledej ve wikipedii co to vubec je. potom to takhle dopada a ty se divis, proc te oznacuju trotlem. Ale kdyz to tak beres, tak ja spise zboziznalstvi, takze by me prace s pawnem bavila.

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: Zombie 2

    Citovat Původně založeno zhulko Zobrazit příspěvky
    Co takto pozriet logy?
    Z logu nezjistis, proc server spadl. Objevi se jen "chyba v pristupu do pameti". Server v tu chvili uz nestihne nic zapsat, protoze nastal crash. System jen vypise na jakem miste v pameti nastala chyba a z toho nezjistis na jakem radku ve zdrojaku pluginu je chyba.

  12. #12
    zhulko
    Guest

    Re: Zombie 2

    viem, nemyslel som debug.log, ale errorove zapisy v zlozke amxmodx/logs - tam su vypisane aj presne chyby v pluginoch.

  13. #13
    Kotel
    Guest

    Re: Zombie 2

    Tam jsou vypsane jen chyby, ktere odhadl amxmod a ukoncil kvuli tomu funkci. Nikdy tam neni chyba, ktera zpusobuje pad serveru.

  14. #14
    zhulko
    Guest

    Re: Zombie 2

    tak ak napriklad nejaky plugin vypisuje rapidne vela chyb v kratkom casovom intervale, tak je dost mozne, ze ten plugin sposobuje aj pad serveru. Inak uz len tym ze su na serveri nejake pluginy, a ak ich tam je fakt vela, tak sa tym dost zvysuje pravdepodobnost, ze nastane chyba citania z pamate a crash - a to ani nemusi byt chyba v kode.

  15. #15
    Kotel
    Guest

    Re: Zombie 2

    Pokud jsou pluginy spatne napsane, tak je jasne, ze to neni dobre, ale porad se z logu neda zjistit kde na konkretnim miste je chyba. Server se zakladnimi pluginy bezi treba mesic bez restartu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •