Zobrazit výsledek ankety: Myslíte ,že by zátarasy mohli být fajn?

Hlasující
9. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano

    2 22.22%
  • Ne

    7 77.78%
Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Dust2 návrh na vylepšení

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    35

    Dust2 návrh na vylepšení

    Dobrý ráno
    Měl bych ti tu tip na vylepšení
    Dnes ve 3 ráno jsem hrál s hráčem na only dust 2 a běhal jsem po celé mapě jak nějaká slepice jelikož si plantoval bombu jakpak chtěl a tak mě napadlo , že při menším počtu hráčů by se mohli přidat zátarasy viz příklad zde sice na csgo ,ale berte to jako příklad https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2437271

    Děkuji za vaše názory

  2. #2
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Dust2 návrh na vylepšení

    Určitě ne! Já sice taky využívám v menších počtech celou mapu ale nedělám tu kktinu že bych plantoval schválně na oba dva planty ale tenhle nápad je totální kravina a to že lidi neznají slušnost to je blbé ale určitě ničit takhle server jen kvůli toho že si lidé dělají co chtějí to ne. Když už něco dělat tak prosím opět adminy aby se probudily a řešej to! Jelikož Ty Vaše návrhy dělají řešení ale k hovnu od toho tu je plná prdel adminu! Jak už se psalo u těch awp & autolam ten příspěvěk myslím od wowz0ra takové věci nepomohou tyto zkazí a doufám že když to takhle nehezky napíši tak kotel má mozek a neudělá nic z těch návrhů co tu padají furt!

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Dust2 návrh na vylepšení

    CO TO JE ZA KRAVINU? Nedělej taková ankety/témata/návrhy jsou otravné, zbytečné a některé už tady někdo navrhl a byla většina proti... A nedávají smysl a nejsi v CS:GO, ale v CS 1.6... na takové věci nejsou hráči zvyklí a byl by to VELKÝ zásah do hry...
    Naposledy upraveno Coccyx; 09-03-17 v 16:37.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Dust2 návrh na vylepšení

    Citovat Původně založeno Coccyx Zobrazit příspěvky
    CO TO JE ZA KRAVINU? Nedělej taková ankety/témata/návrhy jsou otravné, zbytečné a některé už tady někdo navrhl a byla většina proti... A nedávají smysl a nejsi v CS:GO, ale v CS 1.6... na takové věci nejsou hráči zvyklí a byl by to VELKÝ zásah do hry...
    Pokud máš nápady, není to úplná blbost a nespamuješ, tak ban nedostaneš. A pokud máš nápady, tak klidně navrhuj, něco se může líbit a přidá se. Nic není zbytečné.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Dust2 návrh na vylepšení

    Lukáši, jak dlouho že hraješ na kotelně? A vůbec na d2? To je nejdřív reset ranku, protože si tu asi nový a chceš být v topce (tak nějak mi to přijde) Pak chceš první round s noži, to nevím k čemu je to dobré a poslední blbost jsou nějaké bloky při malých počtech, protože většinou takto nadávají CT, kteří si jen campí na Ačku a čekají jak tam budou nabíhat ti teráci, aby je mohli zabit a jsou tak líní se nějak rozdělit A-B. Jiné je to, že se na tom hráči domluví "only A" Víš proč jsou dusty nejvíc navštěvované servery? Protože jsou takové, jaké jsou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Dust2 návrh na vylepšení

    myslím to v dobrém např když je jeden na jednoho v tak velké mapě jako je dust 2 , že by se mohla mapa zkrátit
    zajímalo by mě koho baví běhat po celé mapě , ikdyž je to zásah do hry urychlilo by to hru
    Samozdřejmě , že existuje domluva only A ,ale najdou se takový hráči kteří si snámi rádi hrajou plantnout na druhej konec světa a tam to zakempí a vy ho hledáte po celé mapě a nakonec vám to vpálí do zad
    při větším počtu by se zábrany sami odstranily .


    nevýhody jsou samozdřejmě kratší mapa

    To jak dlouho hraju na kotelně není to mimo téma ? jestli máš takový otázky můžem mi napsat soukromou zprávu rád ti na takový dotazy zodpovím ;-)
    Naposledy upraveno Lukasred; 10-03-17 v 00:47.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Dust2 návrh na vylepšení

    Na toto existuje mapa de_dust2_2x2 - nevím zda na nějakém serveru je, tam máš only A, takže možná není problém ji přidat na nějaký pub. Bloky jsou zbytečné, příspěvek si psal k ránu, tudíž soudím, že moc lidí nehrá, hrál si 1v1 takže vymýšlet kvůli tomuto předělání dustu je nesmysl. Ten odehraný čas mě zajímal jen skrz to, že tu hráči hrají i několik let a ještě je tohle nenapadlo. Návrhy ti nikdo nebere, ale na d2 takové nepatří.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •