Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: Lagy/dropy

  1. #16


    Odpověď: Lagy/dropy

    Když to reinstalluju tak to budu mít jako předtím :) budeme mi to dropovat jako předtím a nevím co myslíš za kartu ale žádnou a nic do toho kupovat nebudu to musí šlapat na 100...

  2. #17


    Odpověď: Lagy/dropy

    Citovat Původně založeno kuba123 Zobrazit příspěvky
    Když to reinstalluju tak to budu mít jako předtím :) budeme mi to dropovat jako předtím a nevím co myslíš za kartu ale žádnou a nic do toho kupovat nebudu to musí šlapat na 100...
    Myslim graficku kartu(teda pokial to nemas na notebooku) a nemusis ju hned kupovat,len to proste vyskusaj s nejakou inou,aby si vylucil grafiku.

  3. #18


    Odpověď: Lagy/dropy

    Mám ntb :)

  4. #19


    Odpověď: Lagy/dropy

    Máš graficku kartu nvidia v ntb?


  5. #20


    Odpověď: Lagy/dropy

    Mam Intel HD Graphics, integrovanou mám

  6. #21


    Odpověď: Lagy/dropy

    prosim ta stiahni si program speccy naistaluj to ma to par mb neboj nodojebe to pc potom sprav screen obrazovky aj stym programom a potom to hod sem...ps mas najnovsie ovladace na grafiku? ak to nevies ked naistalujes program speecy tak ti vyhodi presny tip grafiky a pan google vzdy rad pomoze

  7. #22


    Odpověď: Lagy/dropy

    tahaju to tu z teba ako z chlpatej deky a ty odpovedas troma pismenkami bud sprav screen slebo napis presny tip pc parametre grafila ramka teploty a podobne ne ze sa ta spytam aky mad procak a tu odpivies troma pismenami a podobne aby sme sa pochopili lebo takto sa nedostaneme ani do vianoc k tvojmu problemu

  8. #23


    Odpověď: Lagy/dropy

    Operating System
    Windows 10 Home 64-bit
    CPU
    Intel Pentium B980 @ 2.40GHz 53 °C
    Sandy Bridge 32nm Technology
    RAM
    4,00GB Single-Channel DDR3 @ 665MHz (9-9-9-24) Nějak mi to nešlo printscreenout promin :)
    Motherboard
    ASUSTeK COMPUTER INC. X55A (SOCKET 0) 54 °C
    Graphics
    Generic PnP Monitor (1366x768@60Hz)
    Intel HD Graphics (ASUStek Computer Inc)
    Storage
    465GB Hitachi HTS545050A7E380 (SATA) 35 °C
    Optical Drives
    MATSHITA DVD-RAM UJ8E1
    Audio
    Realtek High Definition Audio

  9. #24


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

  10. #25


    Odpověď: Lagy/dropy

    no neviem naco kazdy pcha win 10 do pc ktory je slaby :) sle ok mam3 motase vykonovo lepsie a mam na jednom win 7 a na ten nedam dopustit fps mi raz droplo a naistaloval som nove ovladace a cuduj sa svetu fps 101 :)

  11. #26


    Odpověď: Lagy/dropy

    Zase to není tím Game DVR mám vypnuté.. tak už nvm čím by to mohlo byt.. , budu rád za další rady :)

  12. #27
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165


    Odpověď: Lagy/dropy

    máš docela slabý disk. Koukni se do správce uloh jestli nemáš využití disku 100%.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  13. #28
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95


    Odpověď: Lagy/dropy

    Celkovo intel sú uplne k hovnu, mal som aj ja intel a mal som takýto istý problém, vtedy som si povedal, že nikdy viac. Ešte ma napadlo či nahodou sa ti to až moc neprehrieva ten notebook. Mne napríklad hry sem tam začali strašne dropovať, keď sa na mojom notebooku dalo pražiť slaninu. Ak sa ti to prehrieva, tak povol v Biose vyššiu teplotu alebo si kúp chladič za 10 euro, pomáha dosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •