Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 38

Téma: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    dodatek: Ohledně JB ,s tím ,že vyhodí mrtvého hráče od CT za to nemůžou ,je to jejich výhodou+lepší postavení k řešení pořušování pravidel nebo rady jak se má hrat,protože když jsou u T a řeší nějaký malý problém,tak je simon zabije za svoji práci co musí pořešit když jsou afk a tímpádem si nezahrají atd.

    Ale toto je něco jiného,když si jen tak dá restart a napíše mu "vyhon si na tom" tak to potom dáváte pěkné příklady hráčům na kotelně,se pak nedivte ,že se k vám chovají jak k prasatům :)

    Rozhodně za toto na kobereček a menší trest :)
    nebo stačí omluva dotyčnému a zlepšené chování admina k1x,pokud se nezlepší odebrání práv :D

    E:wowz0re uklidni se ,dej si kafíčko ,mají pravdu,jen ty to trošku přeháníš :)
    Naposledy upraveno Kotlys; 12-03-17 v 14:01.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Re: Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Ty vychytrálku, jde tu o princip. U situace jsem konkrétně byl, ačkoliv mě to v tu chvíli nijak neovlivnilo, nevidím v tom smysl. Pár hráčů v tu chvíli mohlo mít nástřel na celkem slušné skóre a na to ještě celkem dost lidí hraje. Docela rád bych byl u toho, až by Ti tohle nějaký jiný admin z prdele udělal, abys mu začal nadávat do bůhvíjakejch kokotů a spol.

    Co názor, to perla, tak se zase hezky posaď a hoď se do klídečku, neurotiku.
    Ale no tak... :) Co kdybys mě přestal diagnostikovat a radši si šel zacheatovat, tak jak to obvykle děláváš?


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  3. #18

    Odpověď: Re: Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Ale no tak... :) Co kdybys mě přestal diagnostikovat a radši si šel zacheatovat, tak jak to obvykle děláváš?
    Podľa tejto odpovedi by si si mal prerobiť tu tabuľku IQ.

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Ale no tak... :) Co kdybys mě přestal diagnostikovat a radši si šel zacheatovat, tak jak to obvykle děláváš?
    Ještě jsem Tě nediagnostikoval, ale pokud se toho tak dožaduješ, tak je to přehnané ego zamindrákovaného nolifera, který nebere cizí názory a jede si to svoje. Pražáček se nezapře, vylez občas na sluníčko. Jsi admin na baterky a jestli si myslíš, že Tě to opravňuje k tomu, co tu bráníš a taky k chování se jako hovado k "normálním" hráčům, tak jsi na omylu :)

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    V tom případě asi spousta adminů nebo spešlů svou výhodu volného slotu k CT špatně pochopila, ta tam není, aby si tam lezli kdy se jim zachtělo a vyhazovali hráče, ale aby šli k CT pomáhat, když je to potřeba.

    Ten hráč sem dal log co kix psal, tak zase moc nepřeskakujte, nenapsal přímo jenom "chcel som rr" napsal, že tam nebude dlouho, tak chtěl rr a napsal to úplně normálně. Na to mu hráč napíše, že log pošle majiteli a on napíše "ok, nech sa paci - a vyhon si na tom" - což to poslední psal takto nemusel, ale bohužel napsal to.

    Princip - naštve to každého, pokud má rozjeté skore, jak psal Aspekt, ale zase pokud chcete nějak tvrdě trestat adminy, za tohle zneužívání, tak wowzor má pravdu v tom, že jsou tu větší prohřešky co admini dělají, ale to vy už nevidíte, bohužel. Jinak byste asi takto moc nepsali.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    Pani, k1x urobil kix o tom ziadna, ale rovno ho za to ukrizovat nie je potreba. Aj mne sa stalo, bohuzial, ze som omylom spustil admin rtv na awp a samozrejme sa za to hracom ospravedlni,l ale stalo sa. Tak ako tu.
    Mna skor mrzi ta reakcia tym (trosku detinskym) nevyberanym sposobom a to urcite k1xo vo svojom poste da na pravu mieru a ospravedlni sa...tak skusme vecne, bez flejmu

    E: a dama, sa ospravedlnujem
    Naposledy upraveno hanba mi; 12-03-17 v 14:05.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Ještě jsem Tě nediagnostikoval, ale pokud se toho tak dožaduješ, tak je to přehnané ego zamindrákovaného nolifera, který nebere cizí názory a jede si to svoje. Pražáček se nezapře, vylez občas na sluníčko. Jsi admin na baterky a jestli si myslíš, že Tě to opravňuje k tomu, co tu bráníš a taky k chování se jako hovado k "normálním" hráčům, tak jsi na omylu :)
    Další z plejády idiotů, kteří nemají nejmenší tušení, s kým mají tu čest. Gratuluji, ale veškeré tvoje názory pozbyly validity někde kolem tohoto postu. Je obdivuhodné, že jako řadový hráč vidíš do záležitostí adminů a dokážeš spolehlivě posoudit, kdo je jaký admin i přesto, že je ze serveru neznáš. Bohužel je z tebe na hony cítit jistá zahořklost z toho, jak se vyvinula tvoje žádost o práva a máš potřebu hledat nějaké šmouhy na těch, kteří ti tam dali proti. Mrzí mě to, ale víš jak to je... Můžeš si za to sám. Jo, a nejsem z Prahy, too bad, hm?


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... admine

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Další z plejády idiotů, kteří nemají nejmenší tušení, s kým mají tu čest. Gratuluji, ale veškeré tvoje názory pozbyly validity někde kolem tohoto postu. Je obdivuhodné, že jako řadový hráč vidíš do záležitostí adminů a dokážeš spolehlivě posoudit, kdo je jaký admin i přesto, že je ze serveru neznáš. Bohužel je z tebe na hony cítit jistá zahořklost z toho, jak se vyvinula tvoje žádost o práva a máš potřebu hledat nějaké šmouhy na těch, kteří ti tam dali proti. Mrzí mě to, ale víš jak to je... Můžeš si za to sám. Jo, a nejsem z Prahy, too bad, hm?
    Je vidět, že nemáš patřičnej nadhled a děláš si názor jen z nějakého kousku :) Možná si mojí žádost přečti znovu a zjistíš, že mi to je volný, alespoň v takové míře, aby to byl důvod mého reagování na Tebe v tuhle chvíli. O co mi jde, že jako admin se chováš jako naprostej dement a nepůsobíš jako autorita, ale jako super odraz některých členů admin týmu, čili už se tomu nemá cenu ani divit. A s kým mám tu čest? Budu pokrytec v tomhle jako Ty a udělám si názor jen podle jedné věci, jako sis udělal Ty, tím pádem já si ho dělám z Tvých vyjádření a pro mě jsi naprosto bezvýznamná noname postava a neboj se, na ligách jsem hrál taky a o nikom jako "w0wz0r" jsem jak živ neslyšel, asi nebudeš tak dobrý, jak si Tvé ego myslí, CO SI O TOM MYSLÍŠ?

    Tak promiň, Praha ne tedy, ale nějaká blízkost k tomu je, viď? Jestli Tě děti šikanovali ve škole a kompenzuješ si to na herním portálu, konkrétně na jeho fóru, tak gratuluji, životní úspěch zaznamenán :)

  9. #24
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    Situácia možno nebola myslená zle, ale sťažnosť je v tomto prípade opodstatnená, admin nemá právo len tak svojvoľne zmeniť mapu (v tomto prípade reštartnúť). Keby bola pred týmto úkonom nahodená anketa pre hráčov na servery, či súhlasia s reštartom a väčšina by odpovedala áno, tak by sa to dalo prehliadnuť.

    E: Reakcia aby si na tom "vyhonil" mi príde naozaj nemiestna, takýto spôsob reakcie je naozaj neprofesionálny.
    Naposledy upraveno Samco; 13-03-17 v 19:27.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only.

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Je vidět, že nemáš patřičnej nadhled a děláš si názor jen z nějakého kousku :) Možná si mojí žádost přečti znovu a zjistíš, že mi to je volný, alespoň v takové míře, aby to byl důvod mého reagování na Tebe v tuhle chvíli. O co mi jde, že jako admin se chováš jako naprostej dement a nepůsobíš jako autorita, ale jako super odraz některých členů admin týmu, čili už se tomu nemá cenu ani divit. A s kým mám tu čest? Budu pokrytec v tomhle jako Ty a udělám si názor jen podle jedné věci, jako sis udělal Ty, tím pádem já si ho dělám z Tvých vyjádření a pro mě jsi naprosto bezvýznamná noname postava a neboj se, na ligách jsem hrál taky a o nikom jako "w0wz0r" jsem jak živ neslyšel, asi nebudeš tak dobrý, jak si Tvé ego myslí, CO SI O TOM MYSLÍŠ?

    Tak promiň, Praha ne tedy, ale nějaká blízkost k tomu je, viď? Jestli Tě děti šikanovali ve škole a kompenzuješ si to na herním portálu, konkrétně na jeho fóru, tak gratuluji, životní úspěch zaznamenán :)
    Počkej, na ligách jsi hrál nebo cheatoval? Nebo ti to splývá? :) Popravdě, nevím, jak dle tvého uvažování souvisí hraní lig s adminováním na public portálech, ale řekl bych, že v tvojí hlavě hodně. Nebudu ti to brát. Dělám admina od roku 2007 (i na lize, sorry) a pokud mě pamět neklame, tak tu na mě zatím nepřišla žádná stížnost od hráčů. Pokud bych měl rozepsat svůj názor na tebe, postačilo by na to ctrl+c ctrl+v toho, cos napsal ty. H(S)ráč, který má z nějakého důvodu potřebu cheatovat, je pro mě naprosto bezvýznamný. Jinak pokud chceš postovat nějaké další anál lízy, tak do pmky, tenhle topic měl být přece o něčem jiném :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 o

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Počkej, na ligách jsi hrál nebo cheatoval? Nebo ti to splývá? :) Popravdě, nevím, jak dle tvého uvažování souvisí hraní lig s adminováním na public portálech, ale řekl bych, že v tvojí hlavě hodně. Nebudu ti to brát. Dělám admina od roku 2007 (i na lize, sorry) a pokud mě pamět neklame, tak tu na mě zatím nepřišla žádná stížnost od hráčů. Pokud bych měl rozepsat svůj názor na tebe, postačilo by na to ctrl+c ctrl+v toho, cos napsal ty. H(S)ráč, který má z nějakého důvodu potřebu cheatovat, je pro mě naprosto bezvýznamný. Jinak pokud chceš postovat nějaké další anál lízy, tak do pmky, tenhle topic měl být přece o něčem jiném :)
    Já už na Tebe žádný názor postovat nemusím, obrázek si o Tobě podle mě udělalo minimálně teď několik dalších lidí, já mám splněno :) Jen když ses ptal, jak to adminování souvisí? Říkal jsi, že nevím, s kým mám tu čest. Tak jsem si dal tu práci a zkusil se nad tím zamyslet a máš pravdu, vážně nevím, žádné velké jméno nemáš :)

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Předčasný restart server

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Já už na Tebe žádný názor postovat nemusím, obrázek si o Tobě podle mě udělalo minimálně teď několik dalších lidí, já mám splněno :) Jen když ses ptal, jak to adminování souvisí? Říkal jsi, že nevím, s kým mám tu čest. Tak jsem si dal tu práci a zkusil se nad tím zamyslet a máš pravdu, vážně nevím, žádné velké jméno nemáš :)
    Pokud by si několik dalších lidí udělalo obrázek a vyšlo by jim, že cheater recidivista > admin s 10 lety zkušeností, pak je jejich názorová hodnota stejná jako ta tvoje. Mimochodem, nevidím nikde pravidlo, že si hráč nemůže během času změnit nick. Toliko k tvému usilovnému hledání.

    A aby se tu vyřešila ta stížnost:

    Ty ty ty, k1xi, neměl bys svévolně restartovat server.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    Jde vidět ,že wowz0r se chce hádat a udělal tady pěkný bravíčko,tím chci poukázat ,že nikdo není dokonalý,nehádejte se už,tyhle cesty nevedou nikam,nejlepší způsob si domluvit termín,čas a rozdat si to v realu "pěsti na oko" ať pak vidíte co tady plivete za souhrnost svojeho nespokojeného JÁ nebo protože po pátku či soboty jste neuspokojily holku či ženu mokrými.

    k1x se omluví ,začne se chovat slušněji a polepší se z chyby ,kterou udělal a dělá každý a jít si svoji cestou.
    Naposledy upraveno Kotlys; 12-03-17 v 17:05.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    Jako "pražáček" se taky vyjádřím....

    Tenhle thread, měl spíš sloužit k tomu aby postižený hráč (který kvůli restartu o 6 minut dřív neskutečně trpěl) upozornil adminy, kteří by následně napsali k1xovi, že to dělat nemá. Vy ostatní, co jste sem začali psat srance (nic ve zlým) jste tomu dali akorát korunu, ale jak už to má zdejší komunita ve zvyku, tak z komará udělala velbouda. Všichni co to berete smrtelně vážně, si dejte facku a uvědomte si, že je to jenom hra. Nejlepší je to locknout, někdo napiště k0xovi a čau.

    Čím víc palečku dolů, tím víc mě to zahřeje na srdíčku :)
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 12-03-17 v 14:54.

  15. #30

    Odpověď: Předčasný restart serveru DUST2 only... adminem (k1x).

    Zaujímalo by ma to, čo ste vy dvaja vôbec riešili v tomto threade, keď ste už zišli od hlavnej myšlienky tejto stiažnosti. Skoro strana uplných kokotín. Takže sa pekne vrátit ku Kixovi a nie si tu merať ego.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •