Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Nový Boss mód

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Nový Boss mód

    Nápad dobrý no.. ale to by nedopadlo dobre, proti

  2. #17

    Odpověď: Nový Boss mód

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Hele vím že chceš mít hodně příspěvků ... vem si příklad z jeblíška ( Kotlyse ) a piš do poslední slovo vede :)
    Ten pocit, keď nejaký príjeb píše a nevie o čom. Najprv by to chcelo si pozisťovať aj niečo o tej hre a vedel by si, že tá hra sa nachádza v offtopicu čiže žiadne príspevky z toho niesu. A tieto tvoje sračko posty skôr ukazujú, že jeblíšek si možno max tak ty.:)
    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Pobavil Docela ironie že zrovna ty mluvíš o IQ :D divný že vůbec víš co to je :D
    btw ještě řekni že to neni pravda :D polovina tvých příspěvků je odtamtud
    Zas píšeš o kotlyčkovej demencii, no ty si ešte väčší dement. Btw. Ešte stále si si to nezistil? :(

    K veci.. Osobne si myslím, že by to na servery veľmi nefungovalo.
    Naposledy upraveno Baxo15; 14-03-17 v 13:58.


  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Nový Boss mód

    No ted si mi naložil to nepřežiju prosím moderátora o smazání xD
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Nový Boss mód

    Ďakujem všetkým za odpovede za pokus to stálo, no ale tak ako ste písali že by sa vozili na bugnutem autíčku to by sa mohlo trestať ale tak nech sa vyjadrí kotel ak bude mať čas a podľa toho

  5. #20

    Odpověď: Nový Boss mód

    Jako koncept módu není vůbec špatnej. U Téček bych Bosse vynechal, pak by prostě Téčka huntili Bosse u CT a úkolem CTček by bylo ochranit svého bosse. To, že je komunita na JB taková a taková... Asi by to nedělalo dobrotu, bohužel pro tebe, protože nápad to není vůbec špatnej.

    btw. vlákno mělo sloužit k nápadům a postřehům, ne aby se tady dva průměrní šimpanzi začali hádat o tom, že jeden ma 70 IQ a druhej 71. Děte doprdele, kvůli vám (Teeccko a Kotlys) se pak na JB pohlíži jako na bandů neinteligentních dementů.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Nový Boss mód

    Okurka ďakujem za nazor, no ako som pisal da sa ten mod trošku upraviť ale nápad ostane napríklad tak ako si to ty upravil by to bolo super, no neviem uvidíme

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Nový Boss mód

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Děte doprdele, kvůli vám (Teeccko a Kotlys) se pak na JB pohlíži jako na bandů neinteligentních dementů.
    Heh,mimochodem já jsem napsal k věci ,začal si šimpanz Teecko.
    Svoje zprávy jsem smazal.
    Jinak k tomu ,že se na jb pohlíží jako na neinteligentní dmnty to máš sice pravdu,jenže to už ví všeci že JB hráči jsou "nobrainhlavy" bez těch našich příspěvků.
    My už to více nezměníme.

    E:Latins. Gramatiku u mě neřeš Jinak on si začal ,já jsem mu jenom napsal holou pravdu,mimochodem špatný jméno nemám jen jsem se blbě hádal s Okurkou když jsem měl ještě k tomu pravdu,nic víc v tom nevidím,další příspěvky jsou normální,takže špatným jménem bych to nenazval.Chybu hledejte u sebe ne u mě,někdy se každý hold vyjádří k dané situaci špatně a pak to chceš opravit dalšími slohovkami,jenže to už je pro vás pozdě,asi tak bych to viděl.
    Naposledy upraveno Kotlys; 15-03-17 v 14:15.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  8. #23

    Odpověď: Nový Boss mód

    Připomíná mi to mod, který už je v Counter-Striku.
    Každý zná klasickou bombu, rukojmí. Ale ve hře je ještě jeden mod a to VIP (Zvoleno náhodné CTčko, které se stalo VIP a jeho cílem bylo se dostat do určitého prostoru bez toho, aby zemřel. Takže úkol pro CTčka by byl jasný. Uchránit své VIP.)

    Podle mě, kdyby se to trochu upravilo a vymyslelo, tak by z toho mohl vzniknout VIP mod, s tím rozdílem, že by se VIP hráč musel udržet dejme tomu určitý čas.


    Bohužel si neodpustím poznánku na Kotlička a Teečkem:
    Jestli nemáte co říct tomu modu, tak se nevyjadřujte. První Kotlíčkuv příspěvek byl normální (Až na to, že neumím dávat správně mezery u čatek ve větě). Ale potom jste tu začli mezi sebou diskutovat. Takže vás oba varuji. Už máte dost špatný méno, tak calm down kluci
    Naposledy upraveno Latins; 15-03-17 v 11:04.

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Nový Boss mód

    Ahoj,
    abych se k tomu vyjádřil já, tak nápad jsem si upřímně musel pročíst několikrát, abych zjistil, jestli je to vůbec výhodně na JB zavést. K návrhu - líbí se mi, nicméně na JB je hromady možností, kdy hráči z toho modu udělají šaškárnu a nebo jak napsal nahoře Nihilia, bylo by to vyvážené a jedna strana by byla více zvýhodněná než druhá. Nápad dobrý, myšlenka také, ale později by hráči našli způsoby, jak si to zlehčit apd. Pokud Tě napadne něco pozměnit, zkus :) fantazie se meze nekladou. Pak bych byl PRO

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Nový Boss mód

    Ďakujem za názor, tak mohol by som to upraviť ten mód, vyvážiť bossiv a potom vytvoriť nový príspevok? Tam to hodím

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Nový Boss mód

    Libí se mi návrh na mod, jen by se musel upravit, aby se to dalo hrát a je to.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Nový Boss mód

    Okej tak tí ktorí chcete aby som to upravil aj podľa vašich komentov aj podľa seba tak sa vyjadrite ďakujem

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Nový Boss mód

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Připomíná mi to mod, který už je v Counter-Striku.
    Každý zná klasickou bombu, rukojmí. Ale ve hře je ještě jeden mod a to VIP (Zvoleno náhodné CTčko, které se stalo VIP a jeho cílem bylo se dostat do určitého prostoru bez toho, aby zemřel. Takže úkol pro CTčka by byl jasný. Uchránit své VIP.)

    Podle mě, kdyby se to trochu upravilo a vymyslelo, tak by z toho mohl vzniknout VIP mod, s tím rozdílem, že by se VIP hráč musel udržet dejme tomu určitý čas.


    Bohužel si neodpustím poznánku na Kotlička a Teečkem:
    Jestli nemáte co říct tomu modu, tak se nevyjadřujte. První Kotlíčkuv příspěvek byl normální (Až na to, že neumím dávat správně mezery u čatek ve větě). Ale potom jste tu začli mezi sebou diskutovat. Takže vás oba varuji. Už máte dost špatný méno, tak calm down kluci
    no môžme to zmeniť na Vip mód a spolu to premyslime

  14. #29
    Kloucek
    Guest

    Odpověď: Nový Boss mód

    Kdyby mně nekdo naučil upravovat mapy, pár nových kempů nebo map bych udělal
    Naposledy upraveno Kloucek; 07-06-17 v 06:40.

  15. #30

    Odpověď: Nový Boss mód

    Citovat Původně založeno Kloucek Zobrazit příspěvky
    Kdyby mně nekdo naučil upravovat mapy, pár nových kempů nebo map bych udělal
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...p-tvorbamap-cz Tady tě odkazuji na fórum kde Kotel píše tedy(odkazuje) na stránku jak se tvoří mapa. :-)
    Nick: Whopper Age: 16 City: Ústecký kraj
    Většinu času trávím na JailBreak serverech

    Look, if you had one shot, or one opportunity
    To seize everything you ever wanted in one moment
    Would you capture it or just let it slip? -You can do anything you set your mind to, man

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •