Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Strašidelné příběhy

  1. #16
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    V jedné černočerné vesnici, byla černočerná ulic. V té černočerné ulici, stál černočerný dům. V tom černočerném domě, byla černočerná místnost. V té černočerné místnosti, byl černočerný chlap. Ten černočerný chlap měl v ruce černočerný nůž. Rozmáchl... a ukrojil si chleba.
    Ako, vyhral si vsetko mozne.
    Nekdo mu kupte vip.

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Stávat o 4 na autobus..
    FTP

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Dívat se na Uboa nebo Ao Oni ve hře, ve tmě, o půlnoci.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Moje dcera mě každou noc budí usedavým pláčem. Chodím k jejímu hrobu prosit, ať toho nechá, ale nepomáhá to.


    Poslední věc, kterou jsem viděl, před tím, než mě uškrtila, byl čas 0:07 na budíku. Probudil jsem se a uvědomil si, že to byla jen noční můra, instinktivně jsem se podíval na budík - ukazoval 0:06 a dveře od skříně se pomalu otevíraly.



    Nebojte se strašidel, vyhledávejte je. Podívejte se doleva, doprava, za sebe, do skříně, pod postel, ale nikdy se nedívejte nahoru - nesnáší, když je najdete.



    V noci mě probudil zvuk rozbíjeného skla. Nejdřív jsem si myslel, že to je okno, pak jsem ten zvuk uslyšel znovu vyjít ze zrcadla.



    Vyrůstala jsem se psem a kočkou, takže jsem zvyklá na zvuk škrábání dveří a nábytku. Teď, když žiji sama, je to mnohem méně uklidňující.



    Sedl jsem si k televizi, když jsem si všiml, že se na mě někdo dívá oknem. Bydlím ve 14. patře.
    Naposledy upraveno Vachyas; 19-03-18 v 23:49.

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele RenTGen
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Aim, Inferno, Awp
    Příspěvky
    69


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Partia spolužiakov trávila víkend na chate v horách. Užívali si voľno ako sa patrí, tancovaním na hlasnú hudbu a popíjaním. Okolo pol druhej v noci si však povedali že sú už unavení a pôjdu si ľahnúť. Keď už si každý v miestnosti našiel nejaké miesto a pomaly zaspávali, odrazu započuli ako spolužiak Peter čosi s námahou šepká a drží sa za hrdlo, - dusil sa. Rýchlo rozsvietili svetlo a bežali na pomoc Petrovi. No Peter sa pri rozsvietenom svetle akoby zázrakom prestal dusiť a tak si mysleli že už je všetko v poriadku, zhasli svetlo a išli si ľahnúť. No po chvíli Peter znova začal lapať po dychu, no pri rozsvietenom svetle sa mu znova polepšilo. Rozhodli sa preto nechať zasvietené celú noc. Zdalo sa že to bude fungovať. O chvíľu nato však svetlá začali blikať, a z pivnice sa ozval hrmot, - generátor prestal pracovať; svetlá zhasli, a Peter sa do rána udusil.


    Vlastná tvorba

  6. #21
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Pamätám si, ako ma raz kamarát zo školy volal, aby som s ním išiel do lesa objavovať nové opustené miesta. Vraj so sebou zoberie aj zbraň, aby sme boli v bezpečí. Okamžite mi zovrelo žalúdok a každá bunka môjho tela mi hovorila, nech nejdem. Odbil som ho smiechom a odišiel som preč, zatiaľ čo som počul, ako svoju lákavú ponuku prezentuje ostatným spolužiakom.

    Dnes, o niekoľko rokov neskôr, sa ku mne dostalo, že chalan je v base. V ten deň sa mu podarilo presvedčiť nejakého prváka (on bol v maturitnom ročníku), aby s ním do toho lesa išiel. Našli opustenú chatku, a keď do nej spolu vstúpili a prvák sa mu otočil chrbtom – bum. Zastrelil ho. Vždy, keď na to pomyslím, je mi zle, pretože viem, že som to pokojne mohol byť ja…



    emefka zdroj
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    1712 metrov od tvojej polohy a rýchlo sa blížim
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Rodičia dievčaťa šli do nočnej, a prídu až ráno. Večer dievča pozeralo televízor so psom, a videla v správach že nejaký vrah utiekol z väzenia, a polícia po ňom pátra.
    Vrah bol v okolí mesta, v ktorom dievča bývalo, tak sa dievča rozhodlo, že zamkne všetky dvere, zatvorí všetky okná a zatiahne rolety, aby nikto nevidel dnu. No zabudla zatvoriť okno v pivnici.
    Keď šla spať, pes jej zaliezol pod posteľ. Vždy keď nemôže spať, dá ruku pod posteľ a pes jej ruku olíže, pretože ju to upokojí.
    Dievča zaspí, no potom sa v noci zobudí lebo z kúpeľne je počuť kvapkanie vody. Strčí ruku pod posteľ, a pes jej ju olíže. No to ju neupokojí.
    Asi po pol hodine sa dievča rozhodne ísť a pozrieť sa, čo v kúpeľni kvapká. Príde do kúpeľni, a tam vidí zaveseného psa s prerezaným hrdlom.

    Na stene je napísané: "ľudia môžu lízať tiež"

    Našiel som to niekde na YouTube, veľmi strašidelné to nie je ale je to podľa mňa celkom dobrý príbeh.

  8. #23


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Ja len taký krátky: Grakon sa stal náborárom.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #24
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Byl jsem přesvědčen, že moje kočka má problémy s viděním – není schopna soustředit na mě pohled, když se na mě dívá.
    Pak jsem pochopil, že se vždycky dívá na cosi za mnou…
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #25
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Můj tříletý syn si prozpěvoval při vybarvování.
    Zaposlouchala jsem se do toho, co zpíval, ale tu písničku jsem nikdy předtím neslyšela.
    Zeptala jsem se ho, odkud tu píseň zná, a odpověděl, že mu ji zpívá paní v jeho pokoji.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Když mi byly asi čtyři roky, našla mě mamka v koupelně, kde jsem měla všechny své barbíny ponořené obličejem dolů ve vaně.
    Když se mě zeptala, proč jsem to s nimi udělala, odpověděla jsem jí: „Pán ve skříni mi totiž řekl, že pokud to neudělám, budu to já, kdo bude plavat obličejem dolů.”
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #27
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: Strašidelné příběhy

    Probudila jsem se a našla svého tříletého syna, jak leží vedle mě v posteli.
    Zeptala jsem se ho, jak se do mé postele dostal a on mi na to odvětil, že mě přišel chránit před svítícíma očima, které stály za mnou, zatímco jsem spala.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •