Strana 9 z 11 PrvníPrvní ... 7891011 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 121 do 135 z 155

Téma: Návrhy na přidání nových map

  1. #121


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Mapa na které jsem pracoval s Insanitym ttt_ghosttown je dokončena a připravena k testu na serveru.
    https://uloz.to/file/kVYIyBT3nxTw/ttt-ghosttown-rar

    Veľmi veľa vecí by ešte trebalo upraviť. Za mňa je mapa v štádiu nedokončenia. Vyzerá síce celkom pekne, ale hrá sa na nej hrozne.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  2. #122
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Veľmi veľa vecí by ešte trebalo upraviť. Za mňa je mapa v štádiu nedokončenia. Vyzerá síce celkom pekne, ale hrá sa na nej hrozne.
    K tomu bych rad vedel co konkretne predelat. Bylo mi receno ze nekterym hracum laguje a ze jsou na ni bugy. Na otazku "jake bugy" jsem byl zcela odignorovan. Reseni lagu je predelavka struktury kterou stavel Insanity a se kterou jsem se snazil co nejmene hybat aby se zachovala podstata jeho tvorby. Take dost nerad predelavam jen jednu malickost na verzi, rad bych aby bylo znatelne ze tam byly udelany zmeny. Ttt prilis dobre nerozumim takze se chytam rad a pozadavkum zdejsi komunity. Byl bych rad aby sem nebo me do pm nekdo napsal co je treba zmenit, zmensit, zvetsit, smazat, pridat
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  3. #123
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    základ mapy vytvoril insanity, kde jeho úplne prvú verziu si môžete pozrieť tu https://csko.cz/forum/showthread.php...errorist-Town)

    následne som s Algorythmom komunikoval o tom, ako túto mapu, čo najlepšie prispôsobiť požiadavkám na TTT mód, kde Algorythm urobil nespočetne veľa úprav..

    ako spomínal, museli sme sa odraziť od základnej štruktúry mapy, ktorú vytvoril Insanity a zasahovať do toho úplne by vlastne zrušilo nápad Insanityho...jedinú nevýhodu tejto mapy vidím v tom, že tie budovy nie sú nejako prepojené (ak niečo začneš zabíjať v jednej budove, buď v nej vyzabíjaš všetkých, alebo tam zomrieš)..do dnešného dňa som ale ja neprišiel na to, ako to vyriešiť a zanechať podstatu myšlienky Insanityho, resp. mapa mala aj vysoké nároky na výkon počítačov, preto ešte Algorythm fixol, aby sa to vôbec mohlo hrať..ak niekto má nejaké ďalšie nápady, čo tam spraviť, tak ako spomínal Algorythm, napíšte nápady, pretože i Insanity i Algorythm na tejto mape stratili veľa svojho času a bolo by blbé to nedokončiť do podoby, aby táto mapa bola fajn :)

  4. #124


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    K tomu bych rad vedel co konkretne predelat. Bylo mi receno ze nekterym hracum laguje a ze jsou na ni bugy. Na otazku "jake bugy" jsem byl zcela odignorovan. Reseni lagu je predelavka struktury kterou stavel Insanity a se kterou jsem se snazil co nejmene hybat aby se zachovala podstata jeho tvorby. Take dost nerad predelavam jen jednu malickost na verzi, rad bych aby bylo znatelne ze tam byly udelany zmeny. Ttt prilis dobre nerozumim takze se chytam rad a pozadavkum zdejsi komunity. Byl bych rad aby sem nebo me do pm nekdo napsal co je treba zmenit, zmensit, zvetsit, smazat, pridat
    Teraz veľmi nemám čas, ale dostal som zopár nápadov. Nahrám na nej ešte nejaký ten čas, aby som si všimol čo najviac nedostatkov. Potom ti podám všetko naraz.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #125
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    V rámci Burákova postu dodávám aktuality ohledně některých map.

    ttt_the_skeld - tato mapa je komplikovaná natolik že není možno ji přetvořit do podoby která by vyhovovala standartům serveru ttt. Proces úprav permanentně zastaven
    ttt_4_houses - na této mapě mi bylo sděleno že některé objekty ( pokud ne vše ) duplikuje vržené nože. Jelikož mapa je replika originálu a mám od ní zdrojové dokumenty, tak by bylo možno bugy odstranit. Nicméně jelikož není zřejmé co bug způsobuje ( mapa ttt_militia byla vytvořena ve stejném duchu a tento bug se zde nenachází ), může proces významně trvat. Pro urychlení procesu by bylo vhodné doplnit situace kdy se nože bugnou a kdy ne.
    ttt_ghosttown - stále otevřený projekt. Na otázku jaké bugy se na mapě našly mi nikdo neodpověděl a dotaz byl odignorován. V rámci úpravy struktůry mapy se čeká na vyjádření adminů a hráčů, jaké specifické úpravy je zde třeba provést.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  6. #126


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    V rámci Burákova postu dodávám aktuality ohledně některých map.

    ttt_the_skeld - tato mapa je komplikovaná natolik že není možno ji přetvořit do podoby která by vyhovovala standartům serveru ttt. Proces úprav permanentně zastaven
    ttt_4_houses - na této mapě mi bylo sděleno že některé objekty ( pokud ne vše ) duplikuje vržené nože. Jelikož mapa je replika originálu a mám od ní zdrojové dokumenty, tak by bylo možno bugy odstranit. Nicméně jelikož není zřejmé co bug způsobuje ( mapa ttt_militia byla vytvořena ve stejném duchu a tento bug se zde nenachází ), může proces významně trvat. Pro urychlení procesu by bylo vhodné doplnit situace kdy se nože bugnou a kdy ne.
    ttt_ghosttown - stále otevřený projekt. Na otázku jaké bugy se na mapě našly mi nikdo neodpověděl a dotaz byl odignorován. V rámci úpravy struktůry mapy se čeká na vyjádření adminů a hráčů, jaké specifické úpravy je zde třeba provést.
    V skratke k tomu ghosttownu - zasekávaš sa pri úteku o rôzne vizuálne doplnky mapy ako sú napr. pc. Ak vybehneš po schodoch a nedáš si pozor, strieskaš sa z budovy. Ak som sa pýtal na názor hráčov priamo v hre, z ich vyjadrení som nejako vydedukoval, že sa im nepáči farebné ladenie mapy - pôsobí rušivo. Dosť textúr mi tam prišlo zbytočných a navyše, napr. tá na najvyššej streche. Ak mi niečo napadne ešte tak to doplním.

    Dostal som nápad aj na úplne novú mapu a vedel by som ti poslať taký primitívny náčrt, ktorý môžem lepšie prepracovať, ak by ťa to zaujalo.

    E: Na strechách po obvode je biela textúra, ktorá ruší ak pozeráš zo strechy hocikam inam.
    Naposledy upraveno Indian0; 19-04-21 v 00:55.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #127
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Návrhy na pridanie nových máp:

    cs_library - https://gamebanana.com/maps/download/210511
    cs_santiago - https://gamebanana.com/maps/download/175889
    cs_tinyassault - https://gamebanana.com/maps/download/212835
    cs_nnd - https://gamebanana.com/maps/download/175837

    Osobne najviac sa mi páčia cs_library a cs_nnd
    Uvidíme ktorá mapa sa bude páčiť a ktorá sa pridá :)
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

  8. #128
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Skeld bola problémová od začiatku a po spustení sa objavilo mnoho ďalších bugov, ktoré je obtiažne odstrániť. Síce som túto mapu silou mocou ja chcel na serveri, no je dobré, že sa odstránila.

    K projektu "Insanity", mapa bola hodená na server bez toho, aby to niekto vedel, kde táto mapa má vysoké požiadavky na kvalitu PC, resp. je zlá. Pochybujem, že sa Insanity pustí do jej premeny, keďže momentálne dostal BAN na 30 dní a myslím si, že tejto mapy sa už nikto nechytí, aby sa mohla pridať späť. Potrebuje úplnú rekonštrukciu.

    Jeden dlhoročný hráč mi napísal, že vytvára novú mapu, kde jeho téma je hrad. Mohlo by to byť zaujímavé, no sám nevie, kedy to bude, keďže sa neustále stretá s problémami pri tvorbe máp. Indian0 má vlastný návrh na ďalšiu mapu a Alex tu teraz pridal 4 mapy, kde veľmi dobre vyzerá prvá, cs_library. Alex našiel aj ttt_cafebank, ktorá je veľmi obľúbená a hraná, čiže by určite trebalo do budúcna zvážiť aspoň ten prvý jeho návrh, pretože ostatné sú len kopírkou máp, ktoré už na TTT sú.

    Algorythm, problém s nožíkom by mohol vyriešiť strop. Znie to divne, ale ak by sa navýšil strop mapy, tento bug by sa mohol odstrániť. Aspoň tak mi to prezentoval Burak, keďže by bola škoda nemať očíslované baráky tak, ako si to spravil.

  9. #129
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Keďže som prehral stávku s jedným hráčom na serveri a k tomu neznášam rats mapy, lobujem teda za nich za pridanie tejto mapy de_rats_1337 na herný server.
    Taktiež by bolo za zvážanie aspoň do databázy nahodiť mapu cs_library, ktorú našiel Alex, pretože podľa mňa vyzerá veľmi zaujímavo.
    Naposledy upraveno stupo; 06-05-21 v 13:38.

  10. #130
    Nováček Avatar uživatele chleb1k
    Datum registrace
    Jan 2020
    Umístění
    Slovenská Republika
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Dobrý večír
    tu je Váš peugeot s mapou:
    https://gamebanana.com/mods/303641
    konkrétne na TTT.
    Je to malá mapa, založená na veľkom dome s dvorom (zrejme menšia ako Cafébank (aspoň vizuálne), ktoré je populárne (ako malé mapy celkovo(aké sú vlastne ešte malé mapy okrem cafébank?))) a má otvorený priestor s dvoma budovami na okrajoch.
    Mapa už je hotová a pokojne budem opravovať bugy ak mi niekto o nejakom povie.
    Hovoril som aj o mape s hradom, tá je tu https://gamebanana.com/mods/162055 , ale laguje sa horšie ako Insanityho mapa spustená na Samsung inteligentnej chladničke (tiež som hovoril že bude malá ale to nie je ani náhodou (asi preto sa tak laguje)).
    Ako môžete vidieť ak si tieto mapy budete prezerať, nie som zrovna expert, preto ma nešetrite s (konštruktívnou) kritikou aby som to do budúcna urobil lepšie.
    Ak by ste o mapu mali záujem, kontaktujte.

    S pozdravom
    Pežot (na fórku chleb1k)

    11. 7. 2021: UPDATE - nový skybox, nábytok v jednom z domov, dvere ma štvali tak som ich dal celkom preč, vidím to na ešte jeden update
    11. 7. 2021 neskôr večer: UPDATE - pridané dvere, musel som vyhodiť nejaké zhasínacie svetlá (aj tak by som to asi potom odstraňoval)
    14. 7. 2021: UPDATE - dvere, bugfixy, komplet spawny, mapa je ready
    Naposledy upraveno chleb1k; 14-07-21 v 22:18.

  11. #131
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno chleb1k Zobrazit příspěvky
    Dobrý večír
    tu je Váš peugeot s mapou:
    https://gamebanana.com/mods/303641
    konkrétne na TTT.
    Je to malá mapa, založená na veľkom dome s dvorom (zrejme menšia ako Cafébank (aspoň vizuálne), ktoré je populárne (ako malé mapy celkovo(aké sú vlastne ešte malé mapy okrem cafébank?))) a má otvorený priestor s dvoma budovami na okrajoch.
    Mapa už je hotová a pokojne budem opravovať bugy ak mi niekto o nejakom povie.
    Hovoril som aj o mape s hradom, tá je tu https://gamebanana.com/mods/162055 , ale laguje sa horšie ako Insanityho mapa spustená na Samsung inteligentnej chladničke (tiež som hovoril že bude malá ale to nie je ani náhodou (asi preto sa tak laguje)).
    Ako môžete vidieť ak si tieto mapy budete prezerať, nie som zrovna expert, preto ma nešetrite s (konštruktívnou) kritikou aby som to do budúcna urobil lepšie.
    Ak by ste o mapu mali záujem, kontaktujte.

    S pozdravom
    Pežot (na fórku chleb1k)

    11. 7. 2021: UPDATE - nový skybox, nábytok v jednom z domov, dvere ma štvali tak som ich dal celkom preč, vidím to na ešte jeden update
    11. 7. 2021 neskôr večer: UPDATE - pridané dvere, musel som vyhodiť nejaké zhasínacie svetlá (aj tak by som to asi potom odstraňoval)
    14. 7. 2021: UPDATE - dvere, bugfixy, komplet spawny, mapa je ready
    Po pravde by som chcel vidieť tvoje myšlienkové pochody pri tvorbe prvej mapy, lebo si vytvoril fakt niečo vskutku zaujímavé a na to treba mať neskutočnú fantáziu. Určite to nebude mega hraná mapa oproti ostatným, ktoré tam už sú, ale je to presne mapa určená na TTT mód. Mapa bola posunutá ďalej, aby sa hodila do databázy a časom možno do maplistu. Snáď to bude čím skôr.
    Naposledy upraveno stupo; 29-07-21 v 17:02.

  12. #132
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Mapu ttt_nightshift jsem nahrál a admini ji můžou nastavit, pokud budete chtít, můžu ji přidat na maplist.

  13. #133
    Nováček Avatar uživatele chleb1k
    Datum registrace
    Jan 2020
    Umístění
    Slovenská Republika
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Dobrý večer,

    Toto je remake mapy cs_library (https://gamebanana.com/mods/92152). Pôvodná mapa po dekompilácii a úprave nešla znovu skompilovať (vytvorila neexistujúce náhodné leaky ktoré ani pointfile neukázal), preto som ju prerobil od základu. Snažil som sa čo najviac držať originálneho layoutu s navrhovanými úpravami od stupa: znefunkčnil som výťah, odstránil rukojemníkov a hudbu, pridal viac knižníc na prízemie. Link je https://www.mediafire.com/file/nky83...brary.zip/file

    Čus
    Naposledy upraveno chleb1k; 10-09-21 v 22:48.

  14. #134
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Citovat Původně založeno chleb1k Zobrazit příspěvky
    Dobrý večer,

    Toto je remake mapy cs_library (https://gamebanana.com/mods/92152). Pôvodná mapa po dekompilácii a úprave nešla znovu skompilovať (vytvorila neexistujúce náhodné leaky ktoré ani pointfile neukázal), preto som ju prerobil od základu. Snažil som sa čo najviac držať originálneho layoutu s navrhovanými úpravami od stupa: znefunkčnil som výťah, odstránil rukojemníkov a hudbu, pridal viac knižníc na prízemie. Link je https://www.mediafire.com/file/nky83...brary.zip/file

    Čus
    Premena cs_library na ttt_library dopadla nad očakávania a mapa je momentálne hodená v databáze. Na mape sme v počte 14 hráčov nenašli žiadne bugy.

    Čo sa týka obsadenosti serverov, je dobré hľadať (pridávať mapy strednej veľkosti), a preto som vytvoril rozdelenie máp podľa veľkosti a navrhol odstránenie máp:

    cs_waterside - veľká mapa (podobná mape ttt_nightshift, absolútne nehraná)
    de_westtime - malá mapa (azda najhoršia mapa na TTT móde)

    Namiesto z nich (kus za kus) by som pridal stredne veľké mapy pre menší počet hráčov a to:

    ttt_library (spomínaná vyššie)
    ttt_canalwar (čaká sa na opravenie spawnov)

    Rozdelenie máp by teda bolo nasledovné:

    Menšie mapy:

    1. 4_houses
    2. de_chata2003
    3. cs_max
    4. ttt_cafebank
    5. ttt_library
    6. ttt_canalwar
    7. de_wanted
    8. cs_estate
    9. de_westwood
    10. ttt_nightshift

    Väčšie mapy:

    1. cs_office
    2. cs_rio
    3. ttt_trenal
    4. cs_assault_shadow
    5. cs_italy
    6. 100rooms
    7. gg_realcraft
    8. ttt_militia
    9. de_inferno_2x2
    10. de_eldorado

    Osobne si myslím, že by sa tento maplist mohol na dlhšiu dobu potom uzavrieť. Teda vtedy, ak by sa pežotovi nechcela vytvoriť nejaká nová mapa :D.

    A aby som nezabudol, dámy a páni, máte to tu čierne na bielom a niekedy zavítajte na TTT, keď Vás tento mód takto zaujíma. To len aby nevznikli okolo toho zbytočné kecy ako pri pridaní mapy ttt_nightshift. Snáď sa minimálne ttt_library dostane do maplistu čím skôr, lebo je to super mapa. Pretože ľahké je napísať, že servery sa vyprázdňujú, ale ťažšie je preto niečo spraviť, aby to tak nebolo. Namiesto toho hľadajme dôvody, prečo nič nemeniť a komplikovať si to, čo niektorým ide dokonale.
    Naposledy upraveno stupo; 11-09-21 v 18:31.

  15. #135
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Návrhy na přidání nových map

    Ani po 10 dňoch sa mapa ttt_library nepridala do maplistu a to nebol nikto proti. O pár dní sa teda ozvem znovu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •