Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 72

Téma: Žádost o práva na Knife

  1. #16
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Tak Vám děkuji za pěkné komentáře :) Potěší tohle číst.

    A Virusi nemusíš se bát, vydle je seriózní, určitě nevybanuje půlku serveru jen tak for fun :)

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno *Lil'Roxie* Zobrazit příspěvky

    A Virusi nemusíš se bát, vydle je seriózní, určitě nevybanuje půlku serveru jen tak for fun :)
    what?

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    what?
    =podkecnutí. Práva si budou pujčovat.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na Knife

    Ale prd, oni jen bydlí spolu. Tady jde spíš o to, že by vydle mohl jít na její steam. Ale oboum dvoum věřim, znám je. Jsem rozhodně PRO.
    Btw. MAGi píše u každého ne, toho bych si nevšímal. =)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Ale prd, oni jen bydlí spolu. Tady jde spíš o to, že by vydle mohl jít na její steam. Ale oboum dvoum věřim, znám je. Jsem rozhodně PRO.
    Btw. MAGi píše u každého ne, toho bych si nevšímal. =)
    zrovna jsem to chtěl napsat no....byls rychlejší

  6. #21
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žádost o práva na Knife

    Panove, prijdete mi byt detinsky. Vidite holku, ktera ma za 1 steam od vcera, smysl pro admintsvi ode dneska a skill od zitrka.
    V zadosti o post admina bylo daleko vice zkusenejsich hracu, kterym prave VY jste psali ne, ale tohle je holka a jelikoz vy jste uchylaci, tak pisete ano.
    Tohle uz neni for fun portal, kotelnu chceme vyzdvechnout na vyssi uroven, kde takovy admin proste nejsou a nebudou. Chce to vic zkusenosti.
    Co se tyce tebe Roxie, nejsem nejak proti tobe nebo neco takovyho, ale proste ty nemas na to byt adminem, chce to vic zkusenosti, ba naopak jsem rad, ze to zkousis.
    P.S. to ze pisu skoro u kazde zadosti ne, ma svuj duvod.
    Kotel mi jiste rozumi.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno MAGi Zobrazit příspěvky
    Panove, prijdete mi byt detinsky. Vidite holku, ktera ma za 1 steam od vcera, smysl pro admintsvi ode dneska a skill od zitrka.
    V zadosti o post admina bylo daleko vice zkusenejsich hracu, kterym prave VY jste psali ne, ale tohle je holka a jelikoz vy jste uchylaci, tak pisete ano.
    Tohle uz neni for fun portal, kotelnu chceme vyzdvechnout na vyssi uroven, kde takovy admin proste nejsou a nebudou. Chce to vic zkusenosti.
    Co se tyce tebe Roxie, nejsem nejak proti tobe nebo neco takovyho, ale proste ty nemas na to byt adminem, chce to vic zkusenosti, ba naopak jsem rad, ze to zkousis.
    P.S. to ze pisu skoro u kazde zadosti ne, ma svuj duvod.
    Kotel mi jiste rozumi.
    Když tu hrála už před 3 rokama, a má málo zkušeností? Na knife moc zkušeností třeba neni, semtam se tam objeví SH a jinak block, vulgárnost. Nehlásí se na střílecí server. Ty podle mě máš taky nulovej skill (bez zakempeného awp nic netrefíš). Další plus narozdíl o tebe je to, že neni tak arogantní jako ty.

    EDIT: Navíc, i kdyby to byl kluk, byl bych pro. Úchylnej jsi spíš ty, jak jsi psal, že jsi měl holky, o kterých si můžeme nechat jen zdát, tak jsem se nemohl přestat chlámat ještě několik hodin. :D
    Naposledy upraveno ZombieBot; 27-02-12 v 15:54.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #23
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    =podkecnutí. Práva si budou pujčovat.
    Gregu prosímtě, to nemáš zapotřebí. Víš to dobře, že se mnou vydle bydlí. To není žádný podkecnutí měla jsem tím namysli, že vydle není hňup, který by sem v mojí přítomností vlezl a banoval si jentak. Chápeš? Nedošlo mi, že to někdo může pochopit takhle.

    _________

    Magi: Já nevím jak dlouho tu mám ještě hrát, hraji tu 3 roky. Dobře rok jsem tu nebyla, ale zase se toho tolik nezměnilo (nový AT a noví hráči). Myslím si, že ve svým věku už nemám v hlavě piliny. A můžu tě poprosit z čeho soudíš, že nemám zkušenosti? Z toho, že jsem holka? Nebo, že mám steam pár dní a nebo proto, že netrhám první místa v top 15?

    __________

    Zombiebot: Děkuji ti za tvůj souhlas i za důvěru :)


    Kluci ale nemusíte se kvůli mě hádat.
    Naposledy upraveno Lallinka; 27-02-12 v 16:00.

  9. #24
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Ty podle mě máš taky nulovej skill (bez zakempeného awp nic netrefíš). Další plus narozdíl o tebe je to, že neni tak arogantní jako ty.
    Priteli, az budes jezdit na lanove turnaje a budes brat vsude prvni mista, pak mi rikej, ze jsem nulovej skill.
    Za to nemuzu, ze me proste nemuzes dat, pak brecis na foru i na servru. Jak jsem jiz rikal...Myslis ze muj AK bude horsi? Ne, naopak.
    Ja arogantni nejsem, ja hledim pravde do oci.


    P.S. PRAVE KDYBY TO BYL KLUK, tak by jste ho uz davno poslali s prominutim do prdele.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno MAGi Zobrazit příspěvky
    Priteli, az budes jezdit na lanove turnaje a budes brat vsude prvni mista, pak mi rikej, ze jsem nulovej skill.
    Za to nemuzu, ze me proste nemuzes dat, pak brecis na foru i na servru. Jak jsem jiz rikal...Myslis ze muj AK bude horsi? Ne, naopak.
    Ja arogantni nejsem, ja hledim pravde do oci.
    Tobě tvoje pověstná hláška, že jsi měl holky o kterých si můžeme nechat jen zdát nepřijde arogantní? Tak to tě lituju hochu.

    Já bych jí jako kluka do prdele neposlal, kdyby se chovala stejně jako teď.

    Navíc, já nemám zapotřebí si honit ego "vyhráváním prvních míst". Navíc, chlubit se tim je další bod arogance.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #26
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Tobě tvoje pověstná hláška, že jsi měl holky o kterých si můžeme nechat jen zdát nepřijde arogantní? Tak to tě lituju hochu.

    Já bych jí jako kluka do prdele neposlal, kdyby se chovala stejně jako teď.

    Navíc, já nemám zapotřebí si honit ego "vyhráváním prvních míst". Navíc, chlubit se tim je další bod arogance.
    Myslim, ze tohle jsem uz nepatri, mas li nejaky dotazy pis mi PM.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Žádost o práva na Knife

    Pred lety jsem taky knife mastil o 106 a vim, ze tam nejaka vydleho lalinka hrala, nevybocovala z rad skillu a ani si nepamatuju na nejaky konflikty, coz se neda rict o jejim klukovi na jailu, ktery po vyzve k braneni zbrojnice rozhazel zbrane veznum a nechaval se schvalne zabijet, takze si nejsem jistej, jestli je spravny reseni umoznit mu pristup k admin uctu.
    Naposledy upraveno Karl0s; 27-02-12 v 16:07. Důvod: preklep

  13. #28
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Karlosi? Tak to jsem nečekala, že si mě pamatuješ.

    K tomu steamu změním si heslo a tenhle noťas si nosím do školy. Takže v tom by ani tak problém nebyl. A i když se ti vydle zdá jako blbec tak mu věřím (znám ho pár let), že mi na ten Ntb nevleze. Není zas takový blb jakým se může zdát.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Re: Žádost o práva na Knife

    Podle magiho názoru prostě, pokud tu nežádá někdo se stylem hraní Pandy, tak tu nemá co pohledávat, to aby teda 90% adminů položilo práva, protože žádný skill nejsme no....

    3 roky hraní tady na kotelně a naprostý bezkonfliktnosti vůči ostatním hráčům, obliba u ostatních hráčů je evidentně málo....
    Naposledy upraveno Johny Pampeliska; 27-02-12 v 16:21.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Žádost o práva na Knife

    Takhle to vidim ja:

    =================================================

    + delka hrani
    + klidna hra, bezkonfliktni
    + knife admini typu Ryukuza nebo ´´jezdec na snehu´´ , uroven se o moc snizit nemuze
    + na knife je admin potreba

    - neverim, ze by se ti tvuj kluk na steam nedostal, jedna vec je napsat to na internet a druha vec je to dodrzet pred clovekem, se kterym mas spolecne souziti nekolik let
    - kratkodoby steam, i kdyz k tomu bych ja asi nemel co psat, dostal jsem prava 16 hodin po zprovozneni steamu
    - nevidel jsem te adminovat

    =================================================

    Muj nazor - pokud by si tebe (vas) vzal zkuseny (neuchylacky, nestranny) admin pod sva kridla a dohlizel na vas pod drobnohledem, byl bych i pro.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •