Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 72

Téma: Žádost o práva na Knife

  1. #31
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Karl0si já ti to tu nemůžu vnucovat když ho neznáš tak jako já :) Ale nedokážu si dost dobře představit jak by chtěl někdo hlídat kdo na tom je. Vydle má svůj počítač a vážně to není žádný takový jako: jé ona "má" práva tak jí tam vlezu a budu si hrát na velkýho admina. Hlavně půjde zase do práce takže ani doma přes den nebude. Když ty práva dostanu budu si jich vážit, protože to je pro mě něco jako pocta a ne, že mu je hned půjčim a ukaž co umíš.

    Věř mi :)

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Žádost o práva na Knife

    Ja uz vypsal vsechna pro a proti, na me ale nezalezi, jestli ta prava dostanes. Vas osobni zivot je mi :) :) :).

  3. #33
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    Ja uz vypsal vsechna pro a proti, na me ale nezalezi, jestli ta prava dostanes. Vas osobni zivot je mi :) :) :).
    Já vím, jenom tak pro pořádek.

  4. #34
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno MAGi Zobrazit příspěvky
    Priteli, az budes jezdit na lanove turnaje a budes brat vsude prvni mista, pak mi rikej, ze jsem nulovej skill.
    Za to nemuzu, ze me proste nemuzes dat, pak brecis na foru i na servru. Jak jsem jiz rikal...Myslis ze muj AK bude horsi? Ne, naopak.
    Ja arogantni nejsem, ja hledim pravde do oci.
    Ty mas vazne strasny EGO UP,co ? Nechci tu vyvolavat flame, ale vsiml si na jaky server si ona prava zada? Ano Knife... A ver mi, ze kdybys ty prisel na knife, natrhla by ti prdel.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Žádost o práva na Knife

    Souhlasím s karlosem,jak psal ty + a - ,podle mě ti chybí jen ty zkušenosti s adminováním,ale vzhledem k tomu,že žádáš práva jen na Knife,hraješ už tam nějakej ten týden a problémy jak vidno nebyly....tak jsem PRO
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  6. #36
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno MAGi Zobrazit příspěvky
    Priteli, az budes jezdit na lanove turnaje a budes brat vsude prvni mista, pak mi rikej, ze jsem nulovej skill.
    Za to nemuzu, ze me proste nemuzes dat, pak brecis na foru i na servru. Jak jsem jiz rikal...Myslis ze muj AK bude horsi? Ne, naopak.
    Ja arogantni nejsem, ja hledim pravde do oci.


    P.S. PRAVE KDYBY TO BYL KLUK, tak by jste ho uz davno poslali s prominutim do prdele.
    Že ses ale předvedl na turnaji kotelny


    "Až budu velký, bude ze mě superman"

  7. #37
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zarix
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    122

    Re: Žádost o práva na Knife

    Zdravim takze jak pozeram mal by zevraj byt knife 2 takze je malo adminov a posila by sa hodila nebudem sa vyjadrovat ci pro alebo ne lebo ta vobec nepoznam len som chcel napisat ze pomoc by sa hodila....
    Moj nick ve hre: Chudak




    Fy&AIM&MegaPub&DM FFA

  8. #38
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na Knife

    No kľud borci. Zas si musíte porovnávať kto ho má väčšieho, že?! Jasne, myslím "skill".....Vždy sa nájde niekto lepší od vás, takže písať o nejakom skille v našich končinách je nonsens. Navyše každý má iný názor na to, čo je vlastne skill.

    K žiadosti: Povahovo je v pohode, ok, hráva tu už nejakú dobu, v tomto prípade by som vynechal aj steam (myslím nahratý čas). Čiže by som bol ZA. Ale musím sa toho zdržať, lebo by zas polovica ľudí písala, že jej len nadržiavam.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #39
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Děkuji všem za komentáře :)
    E:

    Charko chápu to :)

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    No kľud borci. Zas si musíte porovnávať kto ho má väčšieho, že?! Jasne, myslím "skill".....Vždy sa nájde niekto lepší od vás, takže písať o nejakom skille v našich končinách je nonsens. Navyše každý má iný názor na to, čo je vlastne skill.

    K žiadosti: Povahovo je v pohode, ok, hráva tu už nejakú dobu, v tomto prípade by som vynechal aj steam (myslím nahratý čas). Čiže by som bol ZA. Ale musím sa toho zdržať, lebo by zas polovica ľudí písala, že jej len nadržiavam.
    Máš vlastní názor ne? Já jí taky nenadžuju, i u grifina tušim, jsem napsal, že na steam nehledim - a to z důvodu toho, že na těchto serverech není tolik nahranejch hodin třeba.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #41
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    O skillu tu nebudu psát.. na knife jsem s tebou v životě nehral. Z jailu tě znám a taky tam s tebou není problém. Fakt ale něvěřím tomu, že se minimálně od vydleho nenecháš ovlivnovat. Já nevim co mam mít nebo nemam zapotřebí. Ale z tý věty mi přesně to vyplynulo. Vydle možná před adminama seká latinu, ale rozhodně jako simon nezlepšuje situaci na jailu. Protože tam dělá přesně tyhle kraviny.. nevěřim, že by najednou sekal latinu. Na knife si žádalo spousta lidí práva a ted se roztahují uplně jinde, kolikrát utrhnou ostudu špatnym banem za WH a problém s jailem tu je dál. Najednou si vzpomeneš, že se budou práva hodit i na jail a už jsme přesně u toho o čem tu debatujem. Dám ti PRO, za podmínky, že nefunguje globální banování přes banlist a že ti tam ty práva zůstanou a ne jinde.
    Chci je pouze na Knife jak jsem už napsala. Na jail bych asi neměla tolik nervy, na to, že jsem klidnej člověk. Vydle teď na jail už skoro nechodí, hraje si na steamu source atd.

  12. #42
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Žádost o práva na Knife

    O skillu tu nebudu psát.. na knife jsem s tebou v životě nehral. Z jailu tě znám a taky tam s tebou není problém. Fakt ale něvěřím tomu, že se minimálně od vydleho nenecháš ovlivnovat. Já nevim co mam mít nebo nemam zapotřebí. Ale z tý věty mi přesně to vyplynulo. Vydle možná před adminama seká latinu, ale rozhodně jako simon nezlepšuje situaci na jailu. Protože tam dělá přesně tyhle kraviny.. nevěřim, že by najednou sekal latinu. Na knife si žádalo spousta lidí práva a ted se roztahují uplně jinde, kolikrát utrhnou ostudu špatnym banem za WH a problém s jailem tu je dál. Najednou si vzpomeneš, že se budou práva hodit i na jail a už jsme přesně u toho o čem tu debatujem. Dám ti PRO, za podmínky, že nefunguje globální banování přes banlist a že ti tam ty práva zůstanou a ne jinde.

    EDIT:
    Citovat Původně založeno *Lil'Roxie* Zobrazit příspěvky
    Není zas takový blb jakým se může zdát.
    Nechci si tuhle větu zase nějak blbě vysvětlit..ale přijde mi, že o něm řikáš, že blb je. Ale ne zas tak velkej. :D

  13. #43
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Nechci si tuhle větu zase nějak blbě vysvětlit..ale přijde mi, že o něm řikáš, že blb je. Ale ne zas tak velkej. :D
    Koukám, že dneska perlím. Není to blb. Prostě jsem to myslela stylem, že někomu může jako blb přijít ale není :D

    Ještě k těm právům necpala bych se do serverů kterým nerozumím což je tady Jail a Knife. Do střílecích už vůbec ne.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno *Lil'Roxie* Zobrazit příspěvky
    Koukám, že dneska perlím. Není to blb. Prostě jsem to myslela stylem, že někomu může jako blb přijít ale není :D

    Ještě k těm právům necpala bych se do serverů kterým nerozumím což je tady Jail a Knife. Do střílecích už vůbec ne.
    Jo, dneska perlíš. Z té věty vyplívá, že jailu ani knifu nerozumíš. :)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva na Knife

    A já myslel, že na odehraný hodiny na steamu se kouká jen když si někdo žádá o práva na střílející server, kde je potřeba mít už zkušenosti a tam se to dá podle hodin i poznat.
    Na knife jí stačí aby poznala SH a vulgárnost a bloky a je to :)
    A to že má steam 4 dny a nahráto přes 40 hodin taky svědčí o tom, že aktivní je :)

    Odemne má PRO
    Vždyť nechce práva na DM, kde taky hrává občas, tak nevím co se tu řeší :D
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •