Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 44

Téma: žádám o práva :)

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    48

    Odpověď: žádám o práva :)

    Citovat Původně založeno DajMen Zobrazit příspěvky
    Je to autista,nemá aim je to lama.
    PRO
    co to tu meles :D ses naucil nejake slovo a ted to pises porad :D ale jinak dik :))))))

  2. #17
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: žádám o práva :)

    snad všechno už bylo napsany, pro
    Spoiler Spoiler:

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: žádám o práva :)

    Po těch trapných kecech do voicu na D2nly říkám proti, čau.
    Naposledy upraveno DiEAcE; 18-05-17 v 18:07.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Bugy
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    MegaPub
    Příspěvky
    443

    Odpověď: žádám o práva :)

    Něco mi hlásil, znám ze hry ,jsem PRO.

  5. #20
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: žádám o práva :)

    Vzhľadom k tvojmu veku by som čakal transparentnejšie a inteligentnejšie vystupovanie. Hrajú tu hlavne decká a ako tak čítam tvoj chatlog, tak s tým máš často problém. Treba si uvedomiť, že nie každý tú hru ovláda perfektne. Tie takmer pravidelné "výbuchy" nemôžem prehliadnuť a obávam sa, že s udelením práv by sa to ešte vystupňovalo a prenieslo do zneužívania práv.

    PROTI

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    48

    Odpověď: žádám o práva :)

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Vzhľadom k tvojmu veku by som čakal transparentnejšie a inteligentnejšie vystupovanie. Hrajú tu hlavne decká a ako tak čítam tvoj chatlog, tak s tým máš často problém. Treba si uvedomiť, že nie každý tú hru ovláda perfektne. Tie takmer pravidelné "výbuchy" nemôžem prehliadnuť a obávam sa, že s udelením práv by sa to ešte vystupňovalo a prenieslo do zneužívania práv.

    PROTI
    hm :) delal jsem admina nekolik let a nikdy jsem je nezneuzil :D Britny a Penegal vi.

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele Duska
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    212

    Re: žádám o práva :)

    Neznám, ale ten chatlog mi nepřišel tak dramatický - sice to osobně do hry nepíšu, ale v hlavě mi jedou mnohem peprnější texty...

    Pokud je aktivní na D2, kde jsou často hlášení a jak někteří tady psali, že by měl být alespoň schopný CHH, tak jsem PRO

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Re: žádám o práva :)

    Citovat Původně založeno Duska Zobrazit příspěvky
    Neznám, ale ten chatlog mi nepřišel tak dramatický - sice to osobně do hry nepíšu, ale v hlavě mi jedou mnohem peprnější texty...

    Pokud je aktivní na D2, kde jsou často hlášení a jak někteří tady psali, že by měl být alespoň schopný CHH, tak jsem PRO
    diky :) urcite budu prinosem :) aktivni jsem az az :)

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: žádám o práva :)

    na D2ce ani nejde mít dobrej chatlog, já se s nima kolikrát taky neseru, je pravda že ty blbci se převážná část přesunula z těch dětských serveru právě na D2ku, takže hrát tam není nic extra lehkýho . . . :-D navíc, není to jak sedět ve škole, ale furt je to jen hra, takže to že někdo něco napíše chápu :-D
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  10. #25

    Odpověď: žádám o práva :)

    Ani se jak samco neobavam ze zneuziti prav, ale souhlasim s tim, ze se na serverech pohybuji prevazne hraci pod 15 a tvym vystupovanim bys je jako admin akorat ne zrovna vlidne ovlivnoval. Nerikam, ze jsou svati, ale nemusi z nich byt uplni mentalove.

    dust2 only bastr KARLE PREJ MAS
    dust2 only bastr NEMA
    dust2 only bastr NEMA NIC
    Navic by sis mel byt schopen udrzet jakousi objektivitu. Kdyz s tebou nekdo casto hraje a stanou se z vas po internetu kamici, neznamena, ze nic nema - muze mit. I presto vsechno bych byl pro, kdyby si zacal na serverech vystupovat vice reprezentative, ale tenhle problem trva uz od minule zadosti a to jsou dva roky zpatky, proti.
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 18-05-17 v 23:54.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    48

    Odpověď: žádám o práva :)

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Ani se jak samco neobavam ze zneuziti prav, ale souhlasim s tim, ze se na serverech pohybuji prevazne hraci pod 15 a tvym vystupovanim bys je jako admin akorat ne zrovna vlidne ovlivnoval. Nerikam, ze jsou svati, ale nemusi z nich byt uplni mentalove.



    Navic by sis mel byt schopen udrzet jakousi objektivitu. Kdyz s tebou nekdo casto hraje a stanou se z vas po internetu kamici, neznamena, ze nic nema - muze mit. I presto vsechno bych byl pro, kdyby si zacal na serverech vystupovat vice reprezentative, ale tenhle problem trva uz od minule zadosti a to jsou dva roky zpatky, proti.
    dalsi chytrolin :) nevim co sem tahas to co jsem psal o karlovi :) kdyby neco mel poznam to. proto jsem to tam psal.vim jak hraje a vim co umi. branil jsem ho , bo ty deti tam nekdo dava a hned nekdo neco ma. nikdo nemuze hrat dobre asi :) a co se tyce vystupovani ,tak nekteri 14 leti typci tam prijdou a nadavaj do buh vi ceho :D myslim si ze vic zkazeni byt asi uz nemuzou. :D pulka serveru si tam vesele nadava :)

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: žádám o práva :)

    Jen co vidim chl. 2 dny zpetne, tak kecy jako napr. Nemas na net socko? Ci uz, Rekni mame, at ti da kapesnik. Umis hovno demente atp.

    Kdyz te nekdo zabije, tak mas na nej kecy a jako napr. ve vcerejsim voicu, Zabil jsem 5 lidi, hrajte taky neco vy noobky! Ti taktez na zadosti moc nepridava a je mi docela fuk, ze si dlouho delal admina, stejne asi jako tobe muj nazor na tebe, takze tak.

    Uprimne je mi jedno, jestli ty prava dostanes, nebo ne, ale rozhodne je lepsi mit mene solidnich adminu, nez hromadu takovych ocasu, jak si ty.


    GL

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    48

    Odpověď: žádám o práva :)

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Jen co vidim chl. 2 dny zpetne, tak kecy jako napr. Nemas na net socko? Ci uz, Rekni mame, at ti da kapesnik. Umis hovno demente atp.

    Kdyz te nekdo zabije, tak mas na nej kecy a jako napr. ve vcerejsim voicu, Zabil jsem 5 lidi, hrajte taky neco vy noobky! Ti taktez na zadosti moc nepridava a je mi docela fuk, ze si dlouho delal admina, stejne asi jako tobe muj nazor na tebe, takze tak.

    Uprimne je mi jedno, jestli ty prava dostanes, nebo ne, ale rozhodne je lepsi mit mene solidnich adminu, nez hromadu takovych ocasu, jak si ty.


    GL
    nehraj si na inteligenta :D plno veci co tam rikam a pisu jsou z prdele. :D jen me vzdy sralo ze si jdu zahrat a narazim na nejake cheatera a vzdy se musim doprosovat aby vubec nekdo dosel. pulka adminu necinnych. jsem jaky jsem a ty mi muzes............. :*

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: žádám o práva :)

    Ze začátku to vypadalo jako docela schopná žádost a já jako člověk, který tě vůbec nezná, tak mohu docela objektivně hodnotit, protože nejsem ničím ovlivněn.

    Někdo ti řekne výtku a ty ho hned pošleš do prdele. Uvědom si jednu věc. Ty nás o něco žádáš, né my tebe. Podle toho by ses měl taky chovat.

    Ještě nejsi ani admin a už tady máš s polovinou lidí problémy.
    Zásadně PROTI, protože dalšího problematického kolegu tady nechci a můžeš byt sebelepší CHH, ale v kolektivu se bohužel vycházet musí!

  15. #30

    Odpověď: žádám o práva :)

    Citovat Původně založeno bastr Zobrazit příspěvky
    dalsi chytrolin :) nevim co sem tahas to co jsem psal o karlovi :) kdyby neco mel poznam to. proto jsem to tam psal.vim jak hraje a vim co umi. branil jsem ho
    Vysvetlil jsem ti to hned v mem prvnim postu, proc ho sem taham, ale zjevne si to nepochopil, tak ti to posilam podruhe.
    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh
    Navic by sis mel byt schopen udrzet jakousi objektivitu. Kdyz s tebou nekdo casto hraje a stanou se z vas po internetu kamici, neznamena, ze nic nema - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=219515
    Dokonce ted sam rikas, ze jsi branil cheatera. V podstate tedy nesplnujes ani zakladni podminku - dokazat rozeznat cheating - a verejne to priznas v zadosti o prava, rofl
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 19-05-17 v 17:05.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •