Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Stížnost na "pomocníka" zoida

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Exclamation Stížnost na "pomocníka" zoida

    Zdravím

    Nedávno co se přidávaly DJ roomky tak jsem poprosil "Penegala" s tím, aby mi nahodil ikonku "Friend with Benefits" s tím že se za mě zaručuje Burák aj. Nikdy jsem nikomu do roomky nelezl kdyby sám nechtěl a o tu ikonku jsem si požádal proto, abych mohl chodit za Samčem a pod. nikdy jim to nevadilo když jsem přišel ale prostě panu Zoidovi nebo-li "TS Master" mi tu ikonku bezdůvodně odebírá není to poprvé, ale asi už po druhé. Jednou mi ji dal zoid po napsaní zprávy od Fejka že se za mě zaručuje pak se mi změnila ID a prosil jsem zoida jestli by mi ji nemohl nahodit znova jeho reakce "neznam tě a nejsi muj Kamarád" odvětvil jsem tím že se za mě zaručuje Burák a Fejk a ignoroval to tak jsem tedy napsal Burákovi jestli by nenapsal panu zoidovi, aby mi nahodil tu ikonku, že se za mě zaručuje. Burák s tím neměl problém napsal mu a nic tak tedy jsem musel pak napsat Penegalovi, který pokud vim se má teď starat o TSko tak mi tu ikonku nahodil a dnes mi ji zoid odebral bez důvodu a dole budete mít screen s jeho rekcí na otázku "Proč jsi mi odebral tu ikonku ?".

    Omlouvám se za to, že je to tak obsáhlé a pro některé zbytečné, ale tohle by se dělat nemělo a byl bych rád kdyby byl potrestán.

    screen: https://ctrlv.cz/Vboh

    PSzoid: nikdy jsi mi nic nepsal

    S pozdravem rejdžyoda


  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Nějaká diskuze o tomto proběhla na tsku a i když se najdou tací, kteří třeba toho nějak nezneužívají, tak by se takové "ikonky" neměli hráčům vůbec dávat, naše roomky AT potom ztrácí naprostý význam, když si tam kdokoliv s výhodama může dojít, takže by se všem tyto výhody měli vzít a pokud je tam daný admin, za kterým by chtěl někdo jít, tak není problém mu napsat a admin ho moovne.
    To samé DJ - pouze z řad adminů by je měli mít - jen takový dodatek, protože tu ikonku vidím u tebe.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Ano teď jsem si všiml že i takové práva má ikonka DJ, ale mě jde o princip vždy se vybírali lidi ty co si to zasloužili ja jsem ji chtěl tak jsem pozádal admina jestli by se za mě zaručil neměli s tím problém nikdo jenom zoid.

    E: Jeje nahodil jsem koprovi EGO :D
    Naposledy upraveno rejdžyoda; 09-04-17 v 16:31.


  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    OT: Jupí jsem na screenu


    - kdyby někomu nevyhovělo, delete.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Ani nechápu, proč něco takovýho je, jako "Friend with benefits" na jakým základě to těm hráčům dávate ? Na základě toho, že kamarádí s nějakým adminem ? + Britny, AT roomky jsou pro adminy, ne pro hráče... když tam chtějí ať si napíšou o moove.

    k Dj se nevyjadřuju, když ten hráč chce a má chuť tam hrát, tak proč ne.
    Teď jsem si všiml, že DJ se může napojit do AT... nechápu proč.

    @Britny - já vím :D snažím se tě podpořit, že máš pravdu a je to tak, jak píšeš.
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 09-04-17 v 16:42.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Citovat Původně založeno rejdžyoda Zobrazit příspěvky
    Ano teď jsem si všiml že i takové práva má ikonka DJ, ale mě jde o princip vždy se vybírali lidi ty co si to zasloužili ja jsem ji chtěl tak jsem pozádal admina jestli by se za mě zaručil neměli s tím problém nikdo jenom zoid.

    E: Jeje nahodil jsem koprovi EGO :D
    Byli jste na tyto výhody zvyklí, ale je to naprostý nesmysl, to uznal i sám penegal, jenže asi nemůže moc zasahovat do ts (si myslím) Ty výhody jsou naproto zbytečné pro vás jako hráče, i když není s váma problém, každý admin má práva na moove, proto by se to mělo zrušit. Viděla sem to když sme tam něco řešili a dva z vás tam došli k nám a hned ste tam začali kecat :D, což třeba nechápu, že jen tak dojdete mezi adminy, že se třeba nezeptáte zda můžete za náma, berete to jako samozřejmost, i když tam byl Samco, ale je z toho akorát holubník.

    E: Seabi - však to jsem psala, že jsou to naše roomky, že můžou moove :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Byli jste na tyto výhody zvyklí, ale je to naprostý nesmysl, to uznal i sám penegal, jenže asi nemůže moc zasahovat do ts (si myslím) Ty výhody jsou naproto zbytečné pro vás jako hráče, i když není s váma problém, každý admin má práva na moove, proto by se to mělo zrušit. Viděla sem to když sme tam něco řešili a dva z vás tam došli k nám a hned ste tam začali kecat :D, což třeba nechápu, že jen tak dojdete mezi adminy, že se třeba nezeptáte zda můžete za náma, berete to jako samozřejmost, i když tam byl Samco, ale je z toho akorát holubník.

    E: Seabi - však to jsem psala, že jsou to naše roomky, že můžou moove :D
    Ano chápu tě jak to myslíš, ale třeba někteří mají problém s netem a furt mi to dropovalo tak jsem se rozhodl, aby mě nemuseli furt moovovat tak jsem si požádal o tu ikonku a rovněž si myslim že ty permisse jsou trošku nedomyšlené. Jako mě šlo o to když jsme hráli a kluci taky tak aby nemuseli leftovat z hry tak jsem se jednoduše napojil. Ale tu ikonku by fakt měli mít jen ti co to využívají pro podobnou věc jako já nemyslím si že ta ikonka je zbytečná admin se zaručí za svého kamráda a pokud ten udělá blbost tak je to adminova chyba že mu důvěřoval

    E: to je to SeaBi je to nová věc a každý ji chce to je jak se vším zaradíš novinku a hned ji chtějí všichni :D jako, ale nemyslím si že je to zbytečné pro lidi jako jsem já, který to využívají, ale nezneužívají tak si myslím, že to není špatná věc

    E1: To už pak záleží na hlavním správci TSka
    Naposledy upraveno rejdžyoda; 09-04-17 v 17:01.


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Citovat Původně založeno rejdžyoda Zobrazit příspěvky
    Ano chápu tě jak to myslíš, ale třeba někteří mají problém s netem a furt mi to dropovalo tak jsem se rozhodl, aby mě nemuseli furt moovovat tak jsem si požádal o tu ikonku a rovněž si myslim že ty permisse jsou trošku nedomyšlené. Jako mě šlo o to když jsme hráli a kluci taky tak aby nemuseli leftovat z hry tak jsem se jednoduše napojil. Ale tu ikonku by fakt měli mít jen ti co to využívají pro podobnou věc jako já nemyslím si že ta ikonka je zbytečná admin se zaručí za svého kamráda a pokud ten udělá blbost tak je to adminova chyba že mu důvěřoval
    Před tím, než se dělal na novo teamspeak, tak jste bez toho dokázali žít, nevidím důvod proč né teď.

    zrušit "přítele s výhodama" a bude po ptákách ;-)
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 09-04-17 v 16:52.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Souhlasím s Britny.. Zrušit "Friends.." občas je to otravný když ti do roomky vleze nějaký "friend whit benefits" a začne něco mlít...

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Souhlasím s výše uvedenými důvody.

    Admin roomky jsou prostě admin roomky a tím to hasne. Je tam snad málo jiných roomek kam se můžete napojit i s adminama? Tyhle "vylepšováky" s nějakými výhodami vymyslel zase kdo?
    Má to jeden, chce to druhý. Dostane to i druhý a chce to třetí. Zrušme tedy nějaké admin roomky, ať si každý může povídat s každým...

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    208

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Možná to tak bude lepší


  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Vůbec se mi to nechce cele cist takže jen řeknu že Friend whit benefits si založil zoid, proto si myslím že je na něm, kdo by jí měl nebo neměl mít, já jsem ti jí dal, ale jen proto že jsi mi lhal, takže na mě se v ničem nevymlouvej ;) thx

    E: Zrušil jsem možnost DJ na join do admin chanelů, a jsem taky za zrušení Fwb, ale je to zoidova Grupa :)
    Naposledy upraveno Penegal; 09-04-17 v 21:47.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  13. #13

    Re: Stížnost na "pomocníka" zoida

    Tobě jsem ji sebral, protože jsi idiot a nikdy jsi ji mít neměl. Když jsem ti napsal, že je to jen pro bývalé adminy a lidi, co tam za náma chodí pravidelně, tak si začal spamovat všechny adminy, co byli zrovna na tsku, ať mi napíšou. To, že nejsi schopnej to pochopit, je tvůj problém, ne můj. Do tý doby, dokud jsem jí dával jen lidem, který znám několik let, s tím nebyl problém. Jenže to by se do toho zas nesměl srát kotel s penegalem - nic proti kluci, ale říkal jsem, že to pak takhle dopadá.

    Čus.

    E: Smazal jsem z té skupiny lidi, o kterých nic nevím, takže ji má teď asi 7 lidí, což jsou moji kamarádi a bývalý admini.
    Lock
    Naposledy upraveno Zoid; 09-04-17 v 22:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •