Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Drobné úpravy

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Exclamation Drobné úpravy

    Sepíšu tady něco o mapách... kvůli nedávným změnám + nějaký vylepšení

    MAPY

    de_eldorado - malá mapa, kde vidíte z jednoho konce mapy na druhý, naprosto nevyhovující na tento mód - odstranit
    de_blue_d5 - tahle mapa se pomalu ani nehraje (původně jsem byl za to aby se přidala ale nějak se neuchytila) a když jo, tak jen proto, že hráči neví co to je za mapu a následně se vyprázdní server... - odstranit
    cs_assault_lol - malá mapa, kempy na střeše, prostě další mapa která se nehodí na CTF - odstranit
    cs_estate - nechám bez komentáře :D prostě mapa o velikosti metr na metr... - odstranit
    de_westwood - tato mapa tam byla asi 3x nebo 4x (starší hráči pamatujou) vždy se odstranila kvůli kempům na střechách ale pořád hratelnější než ostatní mapy, které se přidali nedávno. - klidně nechat, když si jí hráči vyberou, tak je dost často i plnej server
    de_nuke - stará klasika, mam takovej pocit, že se odebrala kvůli spawn kempů (což je pitchovina) protože na každý mapě se dá udělat takovej spawn kemp, že enemy nevyleze - rozhodně vrátit
    Dust2_2006 - talhe mapka je na furienu a je docela dobrá, rozhodně stojí za to ji zkusit - přidat

    VIP

    přidal bych smoke (hodí se když se potřebujete dostat ze svýho spawnu, který okupuje enemy) a spawn za 8 sekund (nomrálně to je 10 sekund)

    Rank

    Taky by bylo fajn, že když odnesete vlajku, že vám to dá třeba 6 bodů do ranku (některý by to třeba přinutilo nosit vlajky a tím plnit účel módu)

    Botkick

    mam takovej pocit, že na CTF 2 se může hlasovat pouze jednou za kolo, jestli chtějí hráči vykopnout boty (na CTF 1 to jde víckrát)
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 19-04-17 v 14:35.

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Drobné úpravy

    Eldorado souhlas, blue nesouhlas, assault souhlas, estate je mi fuk, westwood souhlas, nuke nesouhlas, dust2_2006 souhlas. Prosím další vyjádření, ať to můžu v pátek poslat kotlovi.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Drobné úpravy

    Proč nechat blue a nevrátit nuke ? + se můžeš vyjádřit i k tomu dalšímu.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Drobné úpravy

    Mně přijde blue hraná a nuke je u mě hrozně kemp mapa, nemám ji rád.

    Ten spawn nechat bez úprav, ten smoke klidně a ty další dvě věci jsou takové blbůstky, takže klidně :D.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Drobné úpravy

    Ještě jsem neviděl teda blue a aby byl plnej server :D no nuke je to camp mapa ale tak to i rovnou můžeš smazat d2 :D kterej je na tom o hodně hůř, kvůli kempu na Ačku :D (jestli smažeš d2 buráku tak tě zabiju :D), sám si chtěl aby spawn byl za 7 sekund pro VIP, já jsem si dovolil jednu sekundu ještě přidat :D, ostatní věci jsou blbůstky ale trochu to zlepší hratelnost.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Drobné úpravy

    Musím také něco napsat.

    Nuke z5 ! dust_2006 proč ne ? eldorado - ne westwood - ne ...

    Botkick, chce upravit na obou serverech to jde hlasovat jen jednou za kolo.

    Co se týče bodů do ranku za flagy tak k tomu se nepřikloním nechal bych to jak to je.

    Ale s těma mapama pokud možno něco udělejte. Stejně nejvíc lidí vždy hraje klasiku jako je d2, italy, office , inferno , mirrage, aztec atd...
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Drobné úpravy

    Zdar, takže:
    1) bez ohledu na to, jestli se mi mapy líbí, nebo ne, všechny se hrají a všechny si hráči votují. Čili, pokud to něčemu vyloženě nevadí, nechal bych je tam, a posoudil to časem třeba podle četnosti votování, ne jen podle několika názorů (i když adminů), protože mě například se nelíbí dd2, která je naprosto nevýhodná pro CT, ale hráči ji hrají, protože ji notoricky znají....
    2) přidejme cokoliv, časem bude vidět co nebude populární, pozná se to podle toho, že se to nebude votovat a tudíž ani hrát (čili viz bod 1:-)
    3) pro ty VIPy, rychlej resp může také znemožňovat nějak solidně tu vlajku ukrást, to už raději ty equipmenty...
    4) body do ranku si myslím, že jsou ok ( a to kradu vlajku daleko lépe, než střílím, tak to musím vědět :-)
    5) pěkný den, přeji všem...plejer aka nero LAMA CZ

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Drobné úpravy

    K mapám: S eldoradom jednoznačne súhlasím, mapa absolútne nevhodná pre tento mód, podobne aj estate. K blue a assault nemám nič. Ani som nepostrehol, že nuke sa odobrala, tá by mohla byť pridaná, westwood nechať. Dust2_2006 by bol super.
    Ten free smoke by som asi nedával, zbytočne to bude niekomu spôsobovať lagy.
    Idea o bodíkoch za zobratie, odnesenie prípadne vrátenie vlajky by mohla byť zrealizovaná, hráčov by to motivovalo k tomu, aby išli po vlajku.
    Naposledy upraveno Samco; 19-04-17 v 22:59.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Drobné úpravy

    Poznámka: v posledních dnech jsem se na ty mapy, které navrhujete vyhodit zaměřil. Konstatuji, že velmi často je například na estate, nebo eldoradu nebo blue více lidí než na dd2 nebo office...stačí se podívat na statistiky...pěkný den přeje plejer aka nero LAMA CZ.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Drobné úpravy

    de_eldorado - odstranit PRO
    de_blue_d5 - odstranit PRO
    cs_assault_lol - ked uz tak classic assault ne lol
    cs_estate - odstranit PRO
    de_westwood - nehrajem ju tak neviem
    de_nuke - vrátit PRO
    Dust2_2006 - přidat PRO

    de_dust_castle by som pridal

    Pridal by som nejakú RATS mapu na skúšku.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Drobné úpravy

    rats mapu bych taky zkusil a ještě tuhle http://gamebanana.com/maps/163576

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Drobné úpravy

    de_westwood je dobrá mapa
    dust_2006 také dobrá mapa
    cs_estate to nikdo nehraje
    ostatní neznám

    rats mapy jsou super jsem pro ;-)

    tuhle mapu jsem hravál furt http://gamebanana.com/maps/166140

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Drobné úpravy

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Sepíšu tady něco o mapách... kvůli nedávným změnám + nějaký vylepšení

    MAPY

    de_eldorado - malá mapa, kde vidíte z jednoho konce mapy na druhý, naprosto nevyhovující na tento mód - odstranit
    de_blue_d5 - tahle mapa se pomalu ani nehraje (původně jsem byl za to aby se přidala ale nějak se neuchytila) a když jo, tak jen proto, že hráči neví co to je za mapu a následně se vyprázdní server... - odstranit
    cs_assault_lol - malá mapa, kempy na střeše, prostě další mapa která se nehodí na CTF - odstranit
    cs_estate - nechám bez komentáře :D prostě mapa o velikosti metr na metr... - odstranit
    de_westwood - tato mapa tam byla asi 3x nebo 4x (starší hráči pamatujou) vždy se odstranila kvůli kempům na střechách ale pořád hratelnější než ostatní mapy, které se přidali nedávno. - klidně nechat, když si jí hráči vyberou, tak je dost často i plnej server
    de_nuke - stará klasika, mam takovej pocit, že se odebrala kvůli spawn kempů (což je pitchovina) protože na každý mapě se dá udělat takovej spawn kemp, že enemy nevyleze - rozhodně vrátit
    Dust2_2006 - talhe mapka je na furienu a je docela dobrá, rozhodně stojí za to ji zkusit - přidat

    VIP

    přidal bych smoke (hodí se když se potřebujete dostat ze svýho spawnu, který okupuje enemy) a spawn za 8 sekund (nomrálně to je 10 sekund)

    Rank

    Taky by bylo fajn, že když odnesete vlajku, že vám to dá třeba 6 bodů do ranku (některý by to třeba přinutilo nosit vlajky a tím plnit účel módu)

    Botkick

    mam takovej pocit, že na CTF 2 se může hlasovat pouze jednou za kolo, jestli chtějí hráči vykopnout boty (na CTF 1 to jde víckrát)
    eldorado, assault, westwood -> na tento mod se mapy nehodí. Jak píšeš, westwood se dává tam a zpátky.. podle mne mrtvá mapa co se týče ctf. Zbytek bych nechal, blue b5 je sice ne dost známá mapa, nicméně na CTF je dost vybalancovaná. Nuke prostě nevim :D Tam se dá stát na střeše za CT a T nevylezou ze spawnu a opačně. S tím rozdílem, že když jsou na spawnu uzavřený CT, tak to maj T jednodušší. Ale to je fakt něco, co se nedá dost dobře obhájit, spíš mám z toho takovej pocit. Nebránil bych jí vrátit, být tam taky nemusí.

    Podle mne není u ctf ani tak důležité kdo jakou mapu jak zná, ale jestli existuje taková pozice vlajek, aby to bylo fér. Což je diskutabilní u všech map, které nejsou zrcadlově. Přidal bych de_contra.

    -nRt-
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Drobné úpravy

    Smazány mapy:

    de_eldorado
    cs_assault_lol
    cs_estate

    Přidány:

    de_dust_castle
    de_avangard
    a do pár dní se přidá i mapa de_dust2_2006

    Vráceny:

    de_nuke

    Vlajky jsou rozházeny snad vyrovnaně, pokud s nějakou nesouhlasíte, může se předělat.

  15. #15

    Odpověď: Drobné úpravy

    Westwood je příšerná mapa a hráči ji maji rádi, protoze se tam da dobře kempit a rankovat. Nevim proc se vracela.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •