Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Samco - ban pro Sexy Psycha

  1. #1

    Samco - ban pro Sexy Psycha

    Zdravíčko,

    S[e]Xy:[P]sYcHo.!:) mě požádal, jestli bych sem hodil pár vět, díky událostem, které se odehrály v dnešním dni.

    S[e]Xy:[P]sYcHo.!:):
    "Samco co má práva na serveru zombie apokalypsa mi opět dal neoprávněný ban. Byl jsem afk nehýbal jsem se nic protože jsem v tu danou chvíli vařil večeři, občas jsem se podíval na hru zda mě to nevyhodilo a odepsal jsem tož vše. Přídem po 2.min vidím hráče samča co mi dáva ban za udánou domluvu na not killu toto si vzal jen z toho že jsem se nehýbal a jsme spolu ve klaně ? to se mi zdá jako nesmysl prosím o domluvě a zrušený banu, nestalo se to po prvé co ma banuje neoprávněně a ještě k tomu všem dá na 3 hod a mě iba na tři dny ? internetovej hrdina :)"


    Ban S[e]Xy:[P]sYcHo.!:) + další dva spoluhráči S[e]Xy:The_NexT^ a [ALPHA] EmPeRoRZabijak

    S[e]Xy:[P]sYcHo.!:) prosím o reakci na můj problém.
    Smooke: Kámo, udělal se mi monstrozní beďar na nose, to mi na sex appealu moc nepřidá co? - Volume, 2014
    Volume: di do prdele :D

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Samco - ban pro Sexy Psycha

    Áno, ako vždy neoprávnený. Stojíte tam pri sebe a nahrávate si body. Potrestaní ste boli všetci traja. Inak ty stíhaš zároveň variť, hrať a hlavne písať v tak krátkych intervaloch? Zaujímavé. Keď som prišiel na server, tak hlavne, že si už hneď vypisoval toto:

    Zombie Apokalypsa 04-05-2017 18:04:24 STEAM_0:1:112332456 213.226.245.44 S[e]Xy:[P]sYcHo.!:) a jeje toto je tu :(

    3 dni preto, nakoľko máš už pestrú históriu, nejedná sa o prvé porušenie pravidiel a vždy keď prídem na server, tak máš na mňa nejaké pridrzlé poznámky, samozrejme nevieš sa chovať. Dúfam, že ako pominule, tak aj tentokrát si znova budeš zháňať moju adresu.

    Ak máš záujem riešiť sťažnosť a diskutovať o tomto, tak si ju založ prosím ty sám.
    Naposledy upraveno Samco; 04-05-17 v 19:46.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Samco - ban pro Sexy Psycha

    By Seńor Because

    ​No nič už sa musím fakt, že smiať nad jebnutosťou tohto človeka, čo furt porušuje nejaké pravidlá a potom príde s plačom, že admin na ňom sedí, dáva mu bany za nič a že on vôbec nič proti pravidlám neurobil. Ja len dúfam (a snáď ma nejaký admin zobere vážne) aby si na teba fakt, že niekto z adminov sadol a aby ti tú permu zašúpal aj bez dôvodne. Nepáči sa ti, že na tebe admini sedia a banujú ťa za „nič“? Tak bež hrať niekam do riti, ale mám pocit, že z tvojou povahou ťa začnú admini šikanovať aj tam. Zamysli sa nad sebou prosím, lebo neni normálne aby niekto bol tak starý a zároveň tak hlúpy. A keď tak čítam Samčou post tak si upgradoval, s tým, že si si začal už aj zisťovať kde ten admin býva. :D



  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Samco - ban pro Sexy Psycha

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    By Seńor Because

    ​No nič už sa musím fakt, že smiať nad jebnutosťou tohto človeka, čo furt porušuje nejaké pravidlá a potom príde s plačom, že admin na ňom sedí, dáva mu bany za nič a že on vôbec nič proti pravidlám neurobil. Ja len dúfam (a snáď ma nejaký admin zobere vážne) aby si na teba fakt, že niekto z adminov sadol a aby ti tú permu zašúpal aj bez dôvodne. Nepáči sa ti, že na tebe admini sedia a banujú ťa za „nič“? Tak bež hrať niekam do riti, ale mám pocit, že z tvojou povahou ťa začnú admini šikanovať aj tam. Zamysli sa nad sebou prosím, lebo neni normálne aby niekto bol tak starý a zároveň tak hlúpy. A keď tak čítam Samčou post tak si upgradoval, s tým, že si si začal už aj zisťovať kde ten admin býva. :D
    Myslím si ,že toto hovorí za všetko a netreba nič ďalej riešiť . Je už trápne aby sa niekto snažil niekomu zasahovať do osobného života a hladal si kde daný človek býva ,len kvôli hre. Čistý nonsens ako fakt toto nikdy nepochopím.

  5. #5

    Re: Odpověď: Samco - ban pro Sexy Psycha

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ak máš záujem riešiť sťažnosť a diskutovať o tomto, tak si ju založ prosím ty sám.
    Nenapíše to sám, protože má na fórum ban. Proto jsem to psal za něj já Jsem pouze posel.

    LOCK
    Naposledy upraveno Smooke; 05-05-17 v 19:50.
    Smooke: Kámo, udělal se mi monstrozní beďar na nose, to mi na sex appealu moc nepřidá co? - Volume, 2014
    Volume: di do prdele :D

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Re: Odpověď: Samco - ban pro Sexy Psycha

    Citovat Původně založeno Smooke Zobrazit příspěvky
    Nenapíše to sám, protože má na fórum ban. Proto jsem to psal za něj já Jsem pouze posel.

    LOCK
    Jaj, to som nevedel. Pohodičkaaa :-)

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Samco - ban pro Sexy Psycha

    Mu dejte někdo UB na to forko :) Asi to nebude jeho poslední stížnost, tak at si to potom řeší sám, ale nejlépe v žádostech o UB

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •