Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 76

Téma: Oživenie COD

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele [H]e||
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    116

    Oživenie COD

    Ahojte,

    touto témou by sme chceli oživiť COD servery. V tejto téme padne pár návrhov, ktoré nás napadli a ktorými si myslíme, že by sme mohli vyvážiť všetky predmety + ešte nejaké ďaľšie veci. Ocenil by som, ak by ste sa držali témy a keď už sa k niečomu vyjadríte, tak aj aby ste napísali, prečo ste pro alebo proti, prípadne môžete písať nejaké ďaľšie návrhy, úpravy, nápady...

    V prvom rade - nápad na nový class
    Názov: Alpha (kľudne sa môže aj zmeniť)
    Primárna zbran: Scout
    Sekundárne zbrane: Deagle, USP
    Staty:
    Inteligencia - 5
    Zdravie - 30
    Obrana - 10
    Kondícia - 40
    Špeciálne schopnosti - Šanca na 1/3 instakill scoutou do hlavy, 1/10 "fart"

    Zmysel toho classu by bol, že by sa držal prevažne vzadu, niečo ako sniper, a snažil sa nájsť si vhodnú pozíciu, odkiaľ by zabíjal nepriateľov, deagle je presný na diaľku a dáva celkom pekný dmg, usp zase na blízko, má 12 nabojov, nie zrovna najväčší slowdown a dmg, ale je celkom presné.

    Ďaľší návrh - buď vypnúť teamflash alebo nás napadlo, že by to mohlo byť v podobe itemu, čo je ďaľší bod.

    Návrhy na predmety -
    Anti-Flash - myslím si, že je to celkom jasné - zaradil by som to asi medzi defense itemy
    Neviditeľnosť - napadlo nás, že by mohlo byť fajn spestrenie skúsiť do hry pridať neviditeľnosť, konkrétne niečo ako je na CTF, keď máte full adrenalin, vtedy ste takmer úplne neviditeľní, sú vidieť prakticky len obrysy.
    Lifesteal - na náboje by to bolo 20%, na rakety, míny, dynamity a všetky ďaľšie takéto veci (včetne predmetov samozrejme), by to bolo 50%
    Rage - fungovalo by to asi tak, že by ste dávali o 30% väčší damage nábojami, ale budete dostávať zároveň od ostatných hráčov o 15% väčší damage

    Nápady na vymazanie aktuálnych predmetov -
    Assault boty
    Náboje ninjy
    Infravize
    Armor
    Zdravotnický trénink
    Překvapení
    Trénovaný rekrut

    Úpravy aktuálnych predmetov -
    Adrenalin - 60hp + 20AP za kill (momentálne je to 50hp za kill)
    Sniper boty - +30 kondície (momentálne je to +20 kondície)
    NASA Vesta - +40 obrany (teraz je to +30 obrany)
    Maximální koncentrace - +40xp za kill, prípadne nás napadlo +25xp za vyhrané kolo (teraz je to +20xp za kill)
    Přizpůsobení obraně - +35 obrany (+20 obrany)
    Vylepšená vesta - 15-19 nahradiť 25-32
    Encyklopedia - +35 inteligencie (momentálne je tam +20 inteligencie)

    Ďalej nás napadlo, že by sa mohli pridať nejaké nové mapy, pretože sa tam hrajú stále iba tie isté, napríklad by sa možno mohli pridať tieto mapy -
    fun_gta
    de_wall
    fy_fourcastles
    fy_castle
    fy_iceworld
    fy_frosty
    fy_dust2_mini
    awp_courtyard
    awp_rusty
    awp_dust
    awp_dust2

    A ešte nás napadlo, že z cod 1 item serveru by sa mohol spraviť huntic only server, pretože vždy, keď sa niekde na inom code hrá huntic, vždy je maximálne predĺženie. A potom logicky na ďaľších dvoch serveroch už asi bude táto mapa zbytočná, takže odtiaľ by sa mohla zmazať.

    +ešte edit - chcelo by to nejako nastaviť alebo vyriešiť, aby sa dalo statovať rýchlejšie, prípadne viac statov zároveň, pretože je otravné, ak má niekto level napríklad už okolo 100 a musí klikať každý stat zvlášť

    To bude asi všetko, snáď sa vám naše nápady budú páčiť, prípadne môžete navrhnúť niečo svoje, čo vás napadlo.
    Naposledy upraveno [H]e||; 08-05-17 v 19:59. Důvod: dodatok

  2. #2
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Oživenie COD

    Jelikož sem spoluzakladatel a hlavní aktér, kterého to napadlo, tak si dovolím ještě přidat pár map, které by se mohli vyřadit z COD MW 2 a COD MW 2 FY itemů.
    COD MW 2:
    Vyřadit:
    mice_final
    oilrig
    kotel
    mansion_night
    militia
    abou
    atlantis
    aztec2
    blue_b5
    bob
    bright
    burscheid
    canalwar
    cbble
    celtic
    crossfire_sector
    cln3_heat
    forge
    chateu
    clear
    cpl_fire
    cpl_mill
    cpl_strike
    damage
    dust2-urban
    huntic
    iced2k
    kabul
    mog
    piranesi
    rats_fabi
    romans
    scud
    sklad
    storm
    survivor
    torn
    dinaunion
    vertigo
    village
    rats3_2002


    Nechat:
    assault_lol
    alpin
    italy
    office
    aztec
    dust
    dust2
    dust4ever
    dust_castle
    inferno
    change_inferno
    nuke
    nuke_rarea
    prodigy
    train
    tuscan
    widlakof


    +přidat na COD MW2 nějaké které napsal kolega nademnou.
    + které tam nejsou:
    Mirage
    Assault


    COD 2 FY:
    Vyřadit:
    Mansion_night
    Dust 4
    dust 5
    sklad
    blok
    goodtimes
    sides
    aztec_express2
    fy_cbble
    dinoiceworld
    icevalley
    midhaze
    quake_night
    red_crates
    relish,
    rox_night
    sabaki
    sacred
    sand
    stoneworld
    waterland
    roflhouse
    2forts_se
    library
    middleage


    Nechat:
    dust2 long
    absolut
    azze_leet
    azworld
    baga
    buzzkill
    dustworld
    iceworld16
    icewolrd19
    iceworld2k
    iceworld_sk
    fy_inferno
    kox3
    maffia
    pool_day
    pool_suite
    simpsons
    sniperzone
    snow
    snow_orange
    snowpatrol
    mini_d2
    woods
    snowplace_sym
    buzzkill05
    simple_v1


    + nějakou z těch mapek kterou vypsal kolega výše.

    Nyní k tomu, proč se asi ptáte:" Proč vyřazovat mapy?" "Kde je huntic?"
    Jednoduchá odpověď.. Na COD je +- 40-60 map (na každém).. Dookola se točí pár map, Dust2, Huntic ( s maximálním prodloužením), inferno.. A stále dookola, tak mě napadlo proč prostě nějaké mapy nedát pryč a popřípadě je nahradit jinými?
    Huntic se hraje neustále, bylo by opravdu dobré nechat alespoň ten jeden server Huntic-u only.

    E1: Prosím aby se nevyjadřovali k tomtuo chodu chlapci jako Connan, Mr.BlackDay a ostatní, kteří tam nehrají :--)
    E2: Dík že si mě tam nezmínil..
    Ve spolupráci s:
    No Absolution & Skrrchando
    Naposledy upraveno ^nismo; 08-05-17 v 18:18. Důvod: Edit:

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Lei77
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    40

    Odpověď: Oživenie COD

    Ahoj,
    1) Nová classa "Alpha" Se mi líbí, proč ne? PRO

    2) Návrhy na předměty:
    Antiflash PRO
    Neviditelnost PROTI To už i na CTF je hard a na COD si to nedokážu představit...
    Lifesteal PRO
    Rage PRO To se mi hodně líbí...

    Vymazání aktuálních předmětů:
    Assault boty PRO Podle mě tento item je to zbytečnost.
    Naboje nynji PRO
    Infravize PRO
    Armour PROTI Nevím, proč by se měl vymazávat.
    Zdravotnický trénink PRO
    Překvapení PRO
    Trénovaný rekrut PROTI Zdá se mi v pohodě.

    Úpravy aktuálních předmětů:
    Souhlasím více méně se vším.

    Přidání map:
    Souhlasím se vším až na "fun_gta"

    Lei77 :)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Oživenie COD

    S tou onlyhuntic vecou ma to tu dost zaskocilo... pozrite si: http://csko.cz/forum/showthread.php?48239-Huntic kde som dal asi pred rokom uplne ten isty nazor a vsetci boli PROTI... a teraz to tu zalozi admin a je tu same PRO? ako vazne? s tym napadom suhlasim aj ked ma mrzi ze su tu ovce ktorim zalezi ci ten napad da admin alebo normalny hrac a nepozeraju na to s nadhladom. Mozno som to vysvetlil zle kazdopadne som to pisal na rychlo. snad ste ma pochopili
    Už neni čas huliť...

  5. #5

    Odpověď: Oživenie COD

    Jen bych chtěl dodat, že server tvoří komunita a ta určitá komunita chce hrát určité mapy, protože ji to prostě baví. Proč jít schválně proti ní?

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Oživenie COD

    Pro, něco na smysl scout classy jsem taky zakládal a byla schválena. Všecky + itemy pro, super nápad, možná jen nechat rekruta a armor. Cod mw 1 only huntic, super nápad a v mapách bych jen nevyřazoval blue_b5.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: Oživenie COD

    Niekedy z vip si sa nemohol pripojit a teraz ked je 1 server full tak zazrak so všetkim suhlasim a dodal som tam reset lebo ked to niekoho prilaka nabehnu tam 100+ tak hned aj pôjdu. A mohli by sa pridat aj nejake vip klasi : terminator.svat ....
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  8. #8
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Oživenie COD

    Citovat Původně založeno nikt0 Zobrazit příspěvky
    dodal som tam reset lebo ked to niekoho prilaka nabehnu tam 100+ tak hned aj pôjdu.
    Souhlasím.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Oživenie COD

    Asi bych se k tomu nevyjádřil, ale když berzox tak prosí, proč vlastně ne.

    Tu classu tam bude hrát pár lidí, protože podle mě neudrží krok s ostatními (převážně ss, medic, fs, možná prot), je to vlastně horší sniper, ne? I když nějaký staty má lepší no. Myslím, že je tu víc nápadů na classu, které by stály za to, ale leží tam měsíce.

    Návrhy na předmětu jsou zajímavé, anti flash by byl dobrý proti radarovi, zařadil bych to asi mezi utility, ale to je detail.
    Na neviditelnost jsem hodně zvědav, mně osobně by se tam líbila, mohla by být sranda, i když commando s tímto, no nevím. Ale vím, že se hodně lidí stavilo proti
    tomu, ať se z toho nedělá ten druhej mrtvej mod, ale tak když to navrhl Hell, možná to vyjde.
    Lifesteal se mi moc nelíbí, není to dota, ls by dával absolutní moc classám typu FS, Medic, Protector.
    Rage bych upravil na use, a aby např po dobu 10 sekund dávalo tento bonus, dávalo by to možná i větší smysl.

    Ty itemy klidně smazat, všichni víme, že je to veteš, aby nepadaly furt plukáče a platiny.
    Adrenalin se mi hodně líbí, možná by už měl i smysl takhle.

    Mapy mi jsou jedno, stejnak se z toho uchytí max 2, přičemž neznám ani jednu, kromě těch awp, nějaký awp_india reborn tady, ty by se mi celkem líbily.

    To s těma statama je jasný, to už tu mělo být asi dávno, dal bych to, že na 1 by bylo po 1 statu a na 2 po 10

    Návrh hlavního aktéra a spoluzakladatele Berzoxe, kterého to napadlo, je mi asi taky jedno, jen jsem si tam všiml mé oblíbené mapy sklad, tak tu bych nechal na fy, i když nevím, jestli se ostatním nějak příčí.
    A ještě Berzoxi, to že se hrají nějaké mapy stále dokola má svůj důvod, který nijak neovlivníš.
    Naposledy upraveno Connan; 09-05-17 v 16:49. Důvod: Dobrej edit, berzox
    'Mr.N0b0dy : Protože Pn, pluky apod. na snipera fakt moc nevyužiješ'

  10. #10
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    422

    Odpověď: Oživenie COD

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    A ještě Berzoxi, to že se hrají nějaké mapy stále dokola má svůj důvod, který nijak neovlivníš.
    Vím že to nijak neovlivním.
    Ale tuším, že tebe taky nebaví hrát 2 hodiny tu jednu a tu samou mapu. (hunt.)

    E: Well nvm.
    Naposledy upraveno ^nismo; 09-05-17 v 16:37. Důvod: rip

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: Oživenie COD

    Zatial čo tu boli napady tak by sa hodili na oživenie. Ešte tam dodať klasu ako je : svat terminator... Dat reset niekdd to zverejnit a malo by to isť
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele [H]e||
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    116

    Odpověď: Oživenie COD

    Napadli nás ešte nejaké ďaľšie návrhy, ale hodím to sem ako nový post, aby si to všimli aj ľudia, čo už si ten prvý prečítali a donútil som ich si to pozrieť.

    Takže teraz k veci -

    Navrhujem hodiť reset levelov. Prilákalo by to veľa nových hráčov a aspoň by noví hráči mali šancu a nemuseli by hrať proti levelom 100+.

    A vzhľadom k tomu, že viem, koľko veľa ľudí by s týmto nesúhlasilo (pretože povedzme si úprimne, koľko ľudí z vás by obetovalo svoje levely..), tak mám ešte jeden, možno dokonca aj lepší návrh.
    Ten nápad spočíva v tom, že by sme si požičali systém levelov a serverov z módu superhero a aplikovali to na cod servery. Vzhľadom k tomu, že servery sú tri a jeden z nich by mohol prípadne byť huntic only, tak tie dva by sa dali využiť napríklad tak, že jeden server by mohol byť pre hráčov, čo by chceli expiť levely 0-75, prípadne 0-100. A ten druhý by bol pre všetky levely, čiže 0-200.
    Ako si to predstavujem?
    No, mám dva nápady.
    1. Buď by sa to spravilo tak, že by sa nastavilo, aby automaticky classy, kde by boli levely už vyššie ako 100 (101,101...200), nedali vybrať a do chatu by to písalo niečo v zmysle, že ten class už je nad 100 level a nejde na tomto serveri vybrať. A myslel som aj na to, že ak niekto zrovna dá level, ktorý by presahoval level 100 (101 atď), tak by mu to automaticky buď zrušilo class alebo by mu to hodilo nejaký náhodný z tých, ktoré su pod level 101. (0-100)
    2. Na server by sa mohol nastaviť špeciálny plugin, ktorý by každé kolo kontroloval, či má každý hráč level 100 a menej a ak by niekto mal vyšší level, automaticky by mu to buď zase zmenilo class na nejaký náhodný pod 101 level alebo by mu to zrušilo class a musel by si vybrať nový. A samozrejme zase potom by platilo, že ak by dosiahol level 101 na tomto serveri, tak by sa mu buď class zrušil alebo zmenil.

    Ďalej ešte postreh priamo z hry - na fy serveri nie sú itemy špicl a superhelma.

    Ku Connanovi - momentálne už v hre je predmet, ktorý ti pridáva 30% damage (funguje iba na náboje), ale za to musíš obetovať 20 alebo 30hp a nevidím s ním veľa hráčov hrať, okrem toho to podľa mňa nie je až také vysoké číslo. Za to rage by pridával rovnaké %, ale iba na náboje a dostával by si celkovo o 15% viac damage. To znamená, že ak niekto má full int a dá ti normálne raketou napríklad 150 damage, tak ty počas celého kola dostaneš ešte o 15% z tej rakety viac, čo by v tomto prípade znamenalo, že by si dostal 172,5 damage raketou, ak správne počítam.
    Naposledy upraveno [H]e||; 09-05-17 v 17:08.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: Oživenie COD

    suhlasim už davnejšie son navrhoval reset. mohlo by sa to tak spravit že bi sa dala naprikad cod mw 1 do obmedzeneho lvl alebo že by sa hlasovalo ako npr o mapu ale že by sa dali dalo npr: do 30,50,100,150+ alebo tak nejak že by sa dalo obmedzene lvl (ty čo neposluchnu auto kick)
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Oživenie COD

    Citovat Původně založeno [H]e|| Zobrazit příspěvky
    Napadli nás ešte nejaké ďaľšie návrhy, ale hodím to sem ako nový post, aby si to všimli aj ľudia, čo už si ten prvý prečítali a donútil som ich si to pozrieť.

    Takže teraz k veci -

    Navrhujem hodiť reset levelov. Prilákalo by to veľa nových hráčov a aspoň by noví hráči mali šancu a nemuseli by hrať proti levelom 100+.

    A vzhľadom k tomu, že viem, koľko veľa ľudí by s týmto nesúhlasilo (pretože povedzme si úprimne, koľko ľudí z vás by obetovalo svoje levely..), tak mám ešte jeden, možno dokonca aj lepší návrh.
    Ten nápad spočíva v tom, že by sme si požičali systém levelov a serverov z módu superhero a aplikovali to na cod servery. Vzhľadom k tomu, že servery sú tri a jeden z nich by mohol prípadne byť huntic only, tak tie dva by sa dali využiť napríklad tak, že jeden server by mohol byť pre hráčov, čo by chceli expiť levely 0-75, prípadne 0-100. A ten druhý by bol pre všetky levely, čiže 0-200.
    Ako si to predstavujem?
    No, mám dva nápady.
    1. Buď by sa to spravilo tak, že by sa nastavilo, aby automaticky classy, kde by boli levely už vyššie ako 100 (101,101...200), nedali vybrať a do chatu by to písalo niečo v zmysle, že ten class už je nad 100 level a nejde na tomto serveri vybrať. A myslel som aj na to, že ak niekto zrovna dá level, ktorý by presahoval level 100 (101 atď), tak by mu to automaticky buď zrušilo class alebo by mu to hodilo nejaký náhodný z tých, ktoré su pod level 101. (0-100)
    2. Na server by sa mohol nastaviť špeciálny plugin, ktorý by každé kolo kontroloval, či má každý hráč level 100 a menej a ak by niekto mal vyšší level, automaticky by mu to buď zase zmenilo class na nejaký náhodný pod 101 level alebo by mu to zrušilo class a musel by si vybrať nový. A samozrejme zase potom by platilo, že ak by dosiahol level 101 na tomto serveri, tak by sa mu buď class zrušil alebo zmenil.

    Ďalej ešte postreh priamo z hry - na fy serveri nie sú itemy špicl a superhelma.

    Ku Connanovi - momentálne už v hre je predmet, ktorý ti pridáva 30% damage (funguje iba na náboje), ale za to musíš obetovať 20 alebo 30hp a nevidím s ním veľa hráčov hrať, okrem toho to podľa mňa nie je až také vysoké číslo. Za to rage by pridával rovnaké %, ale iba na náboje a dostával by si celkovo o 15% viac damage. To znamená, že ak niekto má full int a dá ti normálne raketou napríklad 150 damage, tak ty počas celého kola dostaneš ešte o 15% z tej rakety viac, čo by v tomto prípade znamenalo, že by si dostal 172,5 damage raketou, ak správne počítam.
    Určitě proti resetu, mohl by se udělat server kde by se začalo znovu ale reset na main prosím vůbec.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Oživenie COD

    já jsem pro reset i to ostatní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •