Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 64

Téma: JB - žádost o práva

  1. #16
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Ďakujem Seabi.

  2. #17
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Jako spešl se osvědčil. Je tu už dost výjimek a tohle by mohla být další. Blue je ochotný, aktivní, hlásí mi toho dost. Pro.

  3. #18
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Vďaka Troppe.

  4. #19
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    sry za zmenu názoru, pro
    Naposledy upraveno mirecc; 28-06-17 v 19:25.

  5. #20
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Díky za zmenu názoru, cením si to.
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 28-06-17 v 19:49.

  6. #21

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Kdyz byl ten nedavný nábor spešlů na JB, který sem defacto organizoval já, tak to probehlo vazne na rychlo. Ty a další dva jste meli za jeden den tolik hlasu, že jsem nevidel problém v tom, vam to nahodit hned. No a protoze jsem vás znal jako vazne v pohode lidi, tak me nenapadlo, že by na tebe vubec mohla existovat nejaka spina. Kazdopadne kdyz jsi to dostal zacali se ozívat ty, kterým jdes proti srsti. Tvoje cheaterska minulost + nasledny lhani v žádosti o UB + tam byly i nějaké vyhrady na tvoje chovani. Když to shrnu suma sumarum tak vlastne kdyby se to dostalo ven asi o pul dne driv, tak bys pravdepodobne spesla nikdy nedostal, ale nechteli jsme ze sebe delat trotli a mazat ti ho zpetne, tak jsme se shodli že budeš mít spesla dlouho a tvoje prijeti bude vic nez tezke.
    Jako spešl odvadíš skvelou praci, je vic nez pravdepodobne že ti zadost neprojde a i podle me není jeste situace vhodna, ale rekl bych, že timhle tempem určite sanci máš.

    E: čekal jsem Fizzy že se ozveš, ale necekal jsem, že kdyz na Jb uz nepachnes tak si sem přijdeš hrat strasne dulezityho a jak ti vlastne záleží na portálu :D nikomu bys pane kolego rikat nemusel, protoze blue by byl narozdil od tebe aspon aktivni xd Chodis se troppemu píčovat do rozsireni prav pritom jsi to ty kdo zdrhnul z Jb a rozsiril si na Aim. Mozna se zase hod do svyho neaktivniho stavu, protoze kdyz se vyjadris, tak jsou tvoje nazory k poblití. Doraz nekdy na Jb, nebo dal vyplakavej jak uz to není fun mod, fňuk
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 30-06-17 v 16:48.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #22
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Díky za vyjadrenie, takisto môžem ďakovať že ste mi ho nezrušili a nechali. Viem že na to aby som niečo ľutoval je neskoro ale život ide ďalej.

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Kdyz byl ten nedavný nábor spešlů na JB, do kterého jsem se defacto nasral já, tak to probehlo vazne na rychlo, ted vim, ze to byla picovina, ale pozde bycha honit. Ty a další dva jste meli za jeden den tolik hlasu, že jsem nevidel problém v tom, to uspěchat, a bez jakéhokoliv zjišťování informací, jsem vám toho spešla prostě dal, vim jsem kak . No a protoze jsem vás znal jako vazne v pohode lidi, tak me nenapadlo, že by na tebe vubec mohla existovat nejaka spina, proste taková moje naivní představa. Kazdopadne kdyz jsi to dostal zacali se ozývat skvělí admini, kterým jdes proti srsti. Tvoje cheaterska minulost + nasledny lhani v žádosti o UB + tam byly i nějaké vyhrady na tvoje chovani. Když to shrnu suma sumarum tak vlastne kdyby se to dostalo ven asi o pul dne driv, a já měl o 50 % IQ větší, tak bys pravdepodobne spesla nikdy nedostal, ale nechteli jsme ze sebe delat trotli (posral jsem to já, ale nechtěl jsem být potom za krypla, což jsem až teď), a mazat ti ho zpetne, tak jsme se shodli (u nás adminů to znamená, že většina byla pro), že budeš mít spesla dlouho (trvale), a tvoje prijeti bude vic nez tezke (nemožné).
    [irony]Lépe bych to nenapsal Okurko, jsi skvělý admin.[/irony]

    Teď trochu vážněji, takže od teď to přestaňte číst debilním přízvukem s kapkou infantilnosti, a začněte to číst s lehkým podtextem nasranosti, a přidejte trošku vážnosti.

    Přece jsem nedostal admina na AIM, abych tu banoval cheatující kárečky, co si chtěj honit triko na pubu, se skóre 25:15, protože si cheaty ani neumí nastavit, abych jim tu po pár letech psal pane kolego, a dával jim plašáky po zádech, jak skvěle odváděj svou práci. Vždyť by to byl výsměch zdejším adminům, což už stejně je, že maj za kolegu, teda co to plácám, za kolegy, lidi co upřesňuji na TOMTO portálu, zapli heky ať už z prdele, z hecu, pro lepší nastavení, nebo pro lepší skóre. Argumentace nebyl by první ani poslední, nebo jak to tu ta místní smetánka, pořád předhazuje, je naprosto o hovně, a vyjadřuje tu jenom to, že je jim jedno, jestli tu pak zaplej dostane práva, nebo ne. Pak tu určitě bude argumentace, vždyť by to dostal jenom na JB, JB je fun mód, Fizzy jsi trouba. Takže za prvý, JB není fun už tak 2 roky, a za druhý podívejte se na admina Adia, jak to dopadlo. (Zdravim tě Adio, bráško můj AFKerskej, jestli ti to někdo poslal, a ty to teď čteš) Na jednom modu lidi prostě nevydržej, a pomalu daný mód přestávají hrát, a začnou hrát někde jinde, a lup hned si požádají o práva, že teď jsou aktivní tam, v tomto případě to ale fungovat nebude, protože by byl "jen" admin na JB, takže by potom byl aktivní jak Leryx, Milk, Adio, Já atd... Snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano, tak mi napiš PM pls, děk.

    Pro ty, co to dočetli až sem, tak jim přeju hezký prázdniny, snad jste měli samé jedničky, těm kterým je víc jak 19 let, potom přeju hezký den.

    Pac a pusu Váš nejlepší admin Fizzy

    PS: Blue nemusíš děkovat za moje vyjádření, stejně oba víme, že jsi o něj nestál.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  9. #24
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Upřímně nevím ani už jak se pepa dívá na tyto případy. V něčem má Fizzy i pravdu a určitě tu nebudu psát tu ohranou písničku, že se jedná pouze o JB, nebo že dostali šanci i jiní a bla bla, tato diskuze už proběhla a daný TA o práva i tak přišel. Ale pokud s tím sám náborář, nebo kotel nebudou mít nějaký velký problém, tak jsem PRO
    Jako spešl se osvědčil dobře, aktivní na webu je také.. Jediný problém je tvá minulost, která ti bohužel ubírá dost na šanci, ale všichni víme kdo má poslední slovo..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #25
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Ďakujem Britny.

  11. #26
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Bohužiaľ to, že to dostali práva iní "čítri" nieje argument, ale čistý fakt. Nie si jediný ktorí tu je už od začiatku "novodobého" náboru proti tomu aby hackeri práva dostali a aj tak sa tak stalo. S tým už je teraz ťažko niečo dosiahnuť, tak či onak sa stotožňujem s názorom FB až nato, že nie som pro ani proti a každý by si mal sám v hlave usporiadať akú squadru tu chce.

  12. #27
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Díky za vyjadrenie tvojho názoru.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Spoiler Spoiler:

    Viz.
    Proti

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  14. #29
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Vďaka za vyjadrenie.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Je to lhář a cheater. Spešli se furt nezrušili, tak jsem alespoň za sebrání.

    PS. abychom si rozuměli, samozřejmě považuju za špatné, že si cheatoval na zdejším portálu, ale ok. Byli tu i jiní. Avšak co mě rozlítilo na nejvyšší míru, že sis z celého AT dělal ouchcapky, lhal jsi, že nejsi primitiv, abys zde cheatoval a žes AB ani WH nikdy nezkoušel, jenže podvádění ti bylo prokázáno, a následně máš ještě tu drzost si požádat si o práva.
    Tomu říkám vrchol troufalosti.
    Naposledy upraveno Giussepe; 04-07-17 v 18:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •