Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Nová mapa pro server Classic ??

  1. #1

    Nová mapa pro server Classic ??

    Nazdar,

    Nebyla by přidána mapa de_cache (Tedy mapa z CS:GO)
    http://gamebanana.com/maps/download/187626

    díky
    Naposledy upraveno Whopper; 29-06-17 v 12:13.
    Nick: Whopper Age: 16 City: Ústecký kraj
    Většinu času trávím na JailBreak serverech

    Look, if you had one shot, or one opportunity
    To seize everything you ever wanted in one moment
    Would you capture it or just let it slip? -You can do anything you set your mind to, man

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Nová mapa pro server Classic ??

    Osobně bych byl pro zařazení, ale nejsem si jist, jestli na Classic. Přece jen to není klasická mapa, na druhou stranu většina hráčů hrajících dnes 1.6 hraje i GO, tudíž je to pro ně "klasická" mapa. Možná bych to tam na zkoušku dal.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  3. #3

    Re: Nová mapa pro server Classic ??

    Na internetu je spoustu klasických csgo map předělaných do cs 1.6 verze. Mám sice takové tušení, že to není předělané ručně (mappeři ví, o čem mluvím) a pro hráče by to znamenalo bugy a možná menší fps, ale napadla mě jedna věc. Co takhle udělat server s názvem "csgo classic", kde by se hrály mapy z csgo, ale nastavení by bylo jako na classicu 1.6?

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Nová mapa pro server Classic ??

    to by byla rozhodně lepší volba, než tlačit CSGO mapy na CS16 classic server - cache spoustu lidí nechce hrát, takže se třeba odpojují atd., no a když je potřebných 15 hlasů z 20ti pro spustění hlasování, dost často chybí jen několik halsů pro změnu mapy ... za mě tam tahle mapa ROZHODNĚ NEPATŘÍ a bylo by lepší ji dát na jiný server, classic je přece server s klasikami cs1.6 a ne klasikami z jiných her

    no a k těm fps - na T spawnu mám okolo 20 fps, což rozhodně není dobře zpracovaná mapa - v jiných mapách mívám fps 50 - 60 (s maximem nastaveným na 60)
    Naposledy upraveno T60; 11-02-18 v 14:35.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2017
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Nová mapa pro server Classic ??

    Chlapci, ten cache na clasic opravdu nepatří. I kamoši říkají že tam spíše čekali mapy jako aztec a dust, které tam chybí a byl bych pro zařazení do rotace. Všichni jsme oldschool players. Verim ze 1.6 hraje spoustu starých hráčů co to hrali jako pubertaci a ted si to večer zapnou po práci. Prosím o zařazení map de dust a de aztec. Doufám že se zde někdo z vedení vyjádří jaký je na to názor. Jinak, díky za server který dnes ještě běží a chodí tam hráči :)

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116

    Odpověď: Nová mapa pro server Classic ??

    Cache na classic? To jako vážně? Ta mapa patří do GO a ne do 1.6ky a i v GO se jí já osobně vyhýbám takže nechápu co by měla dělat na classic serveru....

  7. #7

    Odpověď: Nová mapa pro server Classic ??

    Parkrat som tu mapu zazil (css_cache) a prave naopak server bol plny a dost hracov ju oblubuje, urcite by som ju nedaval prec. Co sa tyka aztec alebo dust1 osobne by mi nevadilo keby sa pridali ale kazdy chce nieco ine, takze moc by som neexperimentoval. Kto chce hrat aztec alebo dust1, kludne moze zvolit OldSchool alebo Mega Pub server, ktore patria medzi najstarsie a obsahuju aj tieto mapy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •