Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Klasické (D2,Old)

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Chánov
    Příspěvky
    56

    Klasické (D2,Old)

    Zdravím, jelikož už docela štvu Šedou Eminenci a ostatní adminy na steamu každodenním hlášením cheaterů, chtěl bych požádat o práva na servery D2 a OldSchool. Admina jsem dělal pár let zpět na několika serverech, které jsou už bohužel mimo provoz (Pool-liters, PorubaCS, Strahov atd..). Csko hraju už od 1.5ky takže až moc dlouho.

    JMÉNO VE HŘE: callahan
    STEAM: STEAM_0:1:14187020

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    Znám ho už dlouho, nahlášeno toho má kopu.

    + chovaní
    + aktivita
    + zkušenosti
    + věk
    + je to Ostravak

    takže pokud na něj někdo nevyhrabe nějakou špínu tak velké PRO

    E: na chl sem se nedívala (možná jsem měla), a na serveru jsem si žadneho blbého chování u něj nevšimla. Ke mně se choval vždy slušně i když sem admin nebyla.

    To because: Nemyslím si žeby callahan patřil mezi nějaké moje "kamarády" a pro dávala jen mojim "kamaradům"

    E2: Ten chl je fakt hrozný...

    E3: Své chování nijak výrazně nezlepšil. Škoda, takže to asi NEvýjde.
    Naposledy upraveno SEDA EMINENCE; 04-09-17 v 15:26.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    Nahlasil mi nieco, myslim ze to bolo bnd, inak suhlasim s Terezkou

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    dust2 only 2 01-07-2017 20:44:07 STEAM_0:1:14187020 81.30.248.70 callahan se poseru
    dust2 only 2 01-07-2017 20:05:29 STEAM_0:1:14187020 81.30.248.70 callahan decko
    dust2 only 2 01-07-2017 19:46:20 STEAM_0:1:14187020 81.30.248.70 callahan demente
    dust2 only 2 01-07-2017 19:23:03 STEAM_0:1:14187020 81.30.248.70 callahan mrdka
    dust2 only 3 30-06-2017 19:34:08 STEAM_0:1:14187020 81.30.248.70 callahan ten dement ani nevi kam strilel a da mi hlavu
    hmm. Myslím, že šedá je z teba vlhká a preto ti dala za všetko "+". Viac sa mi nechcelo hľadať v tom chatlogu. Takéto poznámky by si si mohol odpustiť. Btw, šedá dá každému PRO pokiaľ cíti potenciálny pych :D (ber to ako joke šedá :D )
    Keď na tom zapracuješ, tak by som aj bol PRO.

    Because:
    Dobrý večer.

    Čakal som na vyjadrenie adminky, ktorá bola v žiadosti spomenutá, aby som si overil, či sa dáva rovnaký meter na žiadatela, ktorý je kamarát admina alebo nedáva. A samozrejme podľa očakávaní som zistil, že keď je niekto niekoho kamík tak sa mu dá ako + aj jeho -. Ak sa tento člověk dokáže chovať tak som pápež skrížený s chobotnicou. Tento týpek nie len že sa nevie chovať ale vyplakáva VŽDY ako náhle ho niekto zabije. Príklad: Ide si rush za CT na mape d2, za 10 sekúnd je na T spawne, zabije ho týpek a už mu začne nadávať do kemperov, do deciek a do všeličoho možného. Ako náhle niekto neplantuje do 15 sekúnd od začatia kola tak už na neho lietajú nadávky, ale ako náhle on nesplní úlohu mapy tak to je v poriadku. To je ako správanie na úrovni? Ale chápem, třeba obhájiť kamaráda aj na serveri píše ako 13 rocný kid. Kto neverí, chatlog je aktívny furt a určite tam nájdete o čom píšem.

    Ďakujem angelovi za postnutie tohoto príspevku.
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 02-07-17 v 00:12.



  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    PROTI Mohl sis dát taky trochu záležet na tý žádosti.

    jen pro info, v chl je toho mnohem víc.

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    Myslím, že žádost mohla být rozhodně napsaná na trošku vyšší úrovni.

    Osobně chatlog moc neřeším, jedna věc je psát pičoviny do chatu, druhá je nemíchat to s emocemi a právy. Ale asi by to chtělo trošku ubrat páru. :) ... Jsou mnohem důležitější jiné věci jako skill a zkušenosti, které dělají rozdíly. Já jsem PRO, i když mně osobně nic nehlásí, ale na jeho hlášení přes /cheater aspoň člověk nechodí zbytečně.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Chánov
    Příspěvky
    56

    Re: Klasické (D2,Old)

    1. Šedá je pouze moje "online kamarádka"

    2. Tuhle žádost jsem podal jelikož poslední dobou běhá (hlavně na serverech D2) nespočet cheaterů. Na D2 hraju hodně často a zdálo se mi, že by se Vám hodila pomoc. Jak jsem již psal, s "adminováním" mám pár let zkušenost a práva jsem vždy využíval pouze na banování cheaterů. (Pokud máte obavy z toho, že bych banoval každého kdo se na mě křivě podívá).

    3. K tomu chl - nebudu lhát, občas na serverech s někým chytnu. Co si pamatuji nikdy jsem zde ban za chování, nadávky nebo urážky nedostal. Ale zrovna to co vytáhl Angel je vše kromě "se poseru" směřováno na cheatery, možná by nebylo špatné dát tady celé úryvky chatu ne pouze co píšu já..

    4. Because tebe ze serverů neznám, ale podle úryvku co jsi zde napsal odhaduji tvůj věk na mnohem nižší než je můj.

    PS: Neberte to tak, že tyhle práva chci proto abych si na serverech léčil komplexy na dětech které mi zrovna nadávají. Jak napsal Maaaaja "jedna věc je psát pičoviny do chatu, druhá je nemíchat to s emocemi a právy."

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    To je sice moc hezký, co tady napsal maaaaaaaaaja ale svůj chl změn.

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    Treba si uvedomiť, že tú hru hrajú hlavne decká, mnohí nemajú ani 15 a do módu sa nerozumejú tak dobre ako možno ty. Toto treba brať s rezervou a uvedomiť si to. Preto tie "výbuchy" a urážanie do dementov mi prídu absolútne nemiestne. Admin má byť pre hráčov príkladom a riešiť veci s chladnou hlavou, no tento typ jednania by ich skôr odradil a kopili by sa sťažnosti.

    PROTI

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    Proti viz Samčo.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Klasické (D2,Old)

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •