Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 46

Téma: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele TlustejFatty
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    226

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    To zrušení Basebuilder 2 bych zrušil, včera jsem viděl myslím na bb 1 hráči okolo 10+, a na bb2 okolo 3+. Možná bych přidal na basebuilder 1 i víc slotů, možná by se to vydařilo, a mohli by tam být i víc hráčů :)

  2. #17
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno TlustejFatty Zobrazit příspěvky
    a mohli by tam být i víc hráčů :)
    S tím mně napadlo, vyřadit mapy pod 35 - 45 bloků (nevím, kolik má běžná mapa průměrně bloků, kdyžtak editnu), přidat maplist, který ukáže, kolik má mapa bloků (klidně se o to postarám (popř. jestli budete souhlatit, dopíšu)) takže např.

    hezoun: maplist

    a vyjede mu - bb_antiquity - 80 bloků (v konzoli)

    Pravdivé počty bloků klidně sepíšu, hráči by tak votovali mapy s nejvíce bloky, a čím více bloků, tím více adidas a nováčků :)

  3. #18
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky

    - maplist = nechat mapy, ktore hraci hravaju najviac
    - pocet slotov = 16, podla statistik nedostiahol viac ako 15 hracov online
    Vždyť tam ani nehraješ, jinak by jsi věděl, že nejoblíbenější mapa není, prostě ta, která se vyhlasuje. Moc hráčů ani neví, co je tam za mapy.
    Víš, Já se snažím +Fatty zajistit, aby na tom serveru hrálo víc, než 15 hráčů, třeba 19, nebo 21 těmito zde napsanými úpravami, a až si toho Kotel, dřív nebo později všimne, sám se vyjádří a nějakou tu úpravu udělá.

  4. #19
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Tak jak se prosimtě jmenuješ? Vždy, když tam jsem (každý 2 den, občas každý) jsem tě tam nikdy neviděl. I od samého začátku (začátek roku 2K17) jsem tě tam vůbec nikdy, nikde, ani nad scollerem nepotkal.

  5. #20
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    No.. Spíš než ho zrušit mně ještě napadla, jak už někdo nejmenovaný dávno psal, udělat z BB2, BB noXP.
    Hráči by si nemohli kupovat HP, náboje, one man army a další vymoženosti.
    Stejně tak ZM by si nemohli kupovat riot, regen, HP apod.

    pár hráčů na pár měsíců by to snad mohlo zabavit

    Zbraně by u CT byly standartní (SG, USP).

  6. #21
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Další problém, myslím, že už od začátku Basebuilderu.

    Začátek nové mapy/staré týmy

    Už celkem dlouho, nejen mně, štve, když jsme v týmu s někým, ským jsem se dohodl stavět a jak začne nová mapa, tak je v jiném týmu. Tudíž s ním nemůžu stavět.
    Ani tak nejde o to stavění ve dvojici, spíš jde o to, že někdo je v tom případě 2x za CT za 2 kola.

    Příklad - Jsem za ZM 1 kolo a ke konci kola se odhlasuje jiná mapa, tudíž mně to sekne, ukáže tabulku se score a vymění se mapa. Jenže já se znovu respawnu jako ZM a jelikož mně nebaví čekat, jednoduše odejdu. To tak občas pak bývá problém stím, že už pár nováčků, kvůli tomuto odešlo.

    Proto prosím o stálé týmy během hry na serveru. Ano, pak je zas problém, když se někdo s někým domluví, ale na serveru je v jiném týmu.

    ŘEŠENÍ!

    Přidat nový příkaz, "/change". Příkaz by šel použit pouze, kdyby bylo v jednom teamu míň hráčů. Třeba 6-3, celkem nevyrovnaný počet. Jestliže by byl ten, ským chce stavět ZM, mezi 3 CT, napsalo by ZM tento příkaz a další kolo by nemohlo hrát za CT, ale jednoduše by zůstalo v teamu. Tudíž pak by byl počet hráčů v teamech 5-4, to už je zas o něco vyrovnanější.

    U CT by tento příkaz nešel použít.
    Naposledy upraveno Turnan.; 09-08-17 v 17:42.

  7. #22
    Profesionální člen Avatar uživatele TlustejFatty
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    226

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    https://ctrlv.cz/2dmy No tak po dlouhé době 17 lidí na basebuilderu

  8. #23
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno TlustejFatty Zobrazit příspěvky
    https://ctrlv.cz/2dmy No tak po dlouhé době 17 lidí na basebuilderu
    https://media.giphy.com/media/3drmEWeOUgzKg/giphy.gif
    Naposledy upraveno Turnan.; 11-08-17 v 16:54.

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Re: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Ono mapy sa daju nastaviť podľa počtu hráčov, ked je napr. pod 10 môžu sa hrať aj menšie mapy, keď je viac ako 10, budú sa dať nominovať len vačšie mapy.

  10. #25
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    tam len zabludila vdaka uzasnemu presmerovaniu
    A proto tam aktivně hrajou

  11. #26
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    - Ak mapy nie sú chybné, tak sa môžu ponechať, respektívne málo hrané by sa aj mohli odobrať, na to by som sa ale podrobne pozrel.
    - Reset nie je potrebný, mimochodom ja ani po CT nelovím (výnimka ak ide niekto po mne).
    - Čo sa týka banovania plačlivých a debilných kecov, to už je individuálne, pokiaľ to nie je závažné, respektívne opakovane, tak banovanie je nezmyselné.
    - HLTV pravdepodobne nie je potrebné. Pravidlá sa porušujú, avšak nie v takom počte ako napríklad na JB, kde by sa to podľa mňa zišlo. Predsa len tu sú 2 servery (z toho ani 1 nie je zaplnený).
    - Zrušenie BB 2, respektívne odstránenie XP z tohto serveru, by bol veľmi dobrý nápad, spomínal to aj Kotel a návrh som už v minulosti podporil aj ja.

    Toť môj pohľad na najdôležitejšie body témy.

  12. #27
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Nehrané mapy jsou trošku oříšek, některé nejsou v maplistu na rezervu a ze serveru to by zas stašně dlouho trvalo, než by taková mapa se sama ukázala v maplistu. Ale co si zpomínám, tak by se na 100% mohly eliminovat: bb_kiviseinad, bb_firar, bb_incline3 a bb_nuke_b2 (tak nějak). bb_nuke_b2 je vůbec nejvíce nehranou mapou na BB a hraje se pouze, když jí mapa sama vylosuje, nebo respektive na serveru prostě nikdo není. Jinak si myslím, že by se nějaká ta mapka mohla přidat, někteří novější hráči by je mohli vyskoušet (více hráčů) a možná by je to i zabavilo.

    Reset z důvodu, že už pomaličku a jistě zachytávám svým koutkem oka na serveru denodenně 12K, 8K, 10K ZM a já sám je už nedávám a jak to pak mají zvládat běžní hráči?

    A nějaké ty dementní kecy jako např. "kdo plní je hore, kdo neplní a zabije mne je dole ako rytmus" bych už okamžitě banoval, protože pak se zbytečně blokuje, porušujou se pravidla a co vůbec nestrpím je, když si koupím regen, zamnou je od CT "kamarád", CT se mu samo nastaví a ještě bude psát, jaký jsem trotl a blokuje mně, to je potom pasiv. exp.

    HLTV je zbytečnost, to už jsem sám pochopil. Už se to tam natom serveru už trošičku zmírnilo, už to není denodenně 5 nahlášených :D.

    Jak jsem už psal, tak mně napadlo to ještě jednou napsat, že jsem kdysi slyšel, že by se z 2 mohly odebrat expy, protože 1. hráče by to zabavilo, 2. Už by nebyly kecy typu "kdo hore, kdo dole" (viz. výše uvedené) a za 3. Čím kvalitní kemp, tím lepší hra (pro CT), protože mít postavený 6 ladder a vejít do něj full ZM by nebylo asi úplně příjemné...

  13. #28
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Ty mapy by bylo lepší pročistit no. Jak píše Hezoun v příspěvku #31, tyhle mapy se mohou klidně odstranit, ještě bych tam našel nějaké málo hrané.

    Zkouším na bb zajít každý den, aspoň na chvilku a moc lidí s vysokým počtem hp nepotkávám. Ale ten reset záleží hlavně na Kotlovi.

    Ty řeči prostě neovlivníš. Do konzole si napiš hud_saytext a budeš mít vyplej chat. Stejným příkazem se chat aktivuje.

    Jeden server by se mohl udělat bez xp no. Sice na zkoušení nových kempů jsou rezervy, ale pak je na jednom serveru 5 hráčů, na druhém 3 a je to o ničem.

  14. #29
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Ještě mně napadla taková celkem OP věc a to je, že když je hráč ve svém kempu, mohl by jsi s ostatními CT dělat co chce, tím myslím, že kdyby někteřé cizí CT šlo do jeho kempu, jednoduše by se stal "adminem" a mohlo by cizí CT zabít, grabnout, prostě něco, aby se dalo obejít pravidlo "Zákaz chodit do cizí kempy", protože celkem často se mi stává, že mi nějaký dement leze do kempy (nejhůř do airu) začne nademnou skákat a jednoduše spadnu, díky němu... To by fungovalo pouze v areálu autolocku, nikde jinde, třeba alespoň ten kill, nebo nějaká vychytávka, nebo třeba by se chtělo CT dostat do jiné kempy, odstrčil by ho autolock, ukázal by se autolock a napsalo by mu to "Cizí kemp"

  15. #30
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    No.. Tak jsem si všiml, že Vám tu leží pár dobrých, ale zapomenutých témat to se celkem divím



    , http://csko.cz/forum/showthread.php?54100-BB_expert, http://csko.cz/forum/showthread.php?...6%23283%3Bn%ED, http://csko.cz/forum/showthread.php?46593-Kill-knifem
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Takže bych prosil o obnovení těchto témat, případně opětovné hlasování v tomto threadu.
    Zároveň také přikládám nápad, který byl původně založenpro již neexistující biohazard.

    Halucinační granát

    Info. o granátě.

    Cena: 45 bodů.
    Počet koupení: Každé 1 kolo.
    Schopnost: Tento granát, když hodíte do země, se na vteřinu sekne, pak se kolem něj udělá obrovský kruh, který se bude rozšiřovat a když CT "bude v kruhu", tak bude mít halucinace. Resp. hráči se na obrazovce ukáže "blind" začnou se mu měnit barvy obrazovky a bude vidět jiný úhel pohledu. Granát by fungoval na 5 vteřin na fullka, které nejde porazit. Myslím tím full CT s 9 laderem, to je prostě nemožné zabít. Tímhle granátem by se procento na výhru mohlo alespoň trochu zvýšit.
    Naposledy upraveno Turnan.; 27-08-17 v 22:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •