Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 46

Téma: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

  1. #31
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    BB2 bez XP by bolo živšie v porovnaní s rezervačkami. Predsa len tímy by sa prehadzovali a nebolo by to možno tak monotónne ako na rezervačkách. Tu by si mohli funkčnosť postaveného/novoobjaveného kempu vyskúšať aj v praxi.

    Zároveň by sa server mohol premenovať na Basebuilder Training.

  2. #32
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Basebuilder Training.
    Nebo co udělat server, na kterém by si hráči svoje bloky vybrali a s něma stavěli? Teoretický žádná pravidla, autolock by byl automatický (nemusel by se zadávat příkaz).
    Bylo by to něco jako "Hns training".

    Jediné, co by hráč dělal je : Stavěl kemp, vybíral blok, učil se kemp, vyměnoval mapu (votoval). Třeba kdyby do chatu někdo napsal "bb_RnX" mapa by se ukázala v maplistu a kdyby se i odhlasovala, hráči by měli 2 minuty na stavbu kempu, potom by se mapa změnila a hráčům by vyjelo menu s blokama na serveru, se kterými stavěli, ale pouze s blokama, které na mapě jsou, protože je blbost dávat špice na kiviseinad :)

    Tím bych taky chtěl podpořit návrh od Pauliho, který vymyslel, že ZM počas stavění by zadali příkaz, kterým by se ukázal pohled CTčka, které by stavělo a tím by se tak mohl hodně naučit.

    E: http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post461318

    Tak to jsem vymyslel včera, neberte to vážně, je to blbost. Proč by si hráči vybírali bloky, které už by na mapě byly.
    Naposledy upraveno Turnan.; 13-08-17 v 10:01.

  3. #33
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Chtěl bych do pravidel zavést nové pravidlo, které by určitě ocenili starší hráči, a to

    ZÁKAZ ZABÍJENÍ ZOMBIE PŘI PŘÍPRAVĚ GRANÁTAMA

    Už mně fakt štve, když si postavím 5/6 ladder a nějakej chuj, co neumí stavět kempy, každé kolo musí zabíjet ZM s granátama, při přípravě a změna classy mu nijak nepomůže, protože CT po něm furt hází granáty. Pravidlo bych zavedl z důvodu, že to pěkne CTčkům kazí hru, nejen CT ale i ZM.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    E: Tak vlastně, kdyby se udělala 2 bez XP, tak by mohly být i BB turnaje, ne?

    -----------------------------------------------------------------------------------------

    E2: Tak mně ještě napadlo z tohoto tématu vybrat pár map, protože mně přišly originální a celkem dobře by se na nich hrálo.
    Téma: http://csko.cz/forum/showthread.php?...45%3Bid%E1n%ED
    Mapy: bb_fabi_stronghold, bb_street, bb_italy2, bb_assault a bb_dust_2012
    Naposledy upraveno Turnan.; 13-08-17 v 16:49.

  4. #34
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Chtěl jsem se zeptat, dělají se už nějaké ty úpravy? Na serveru bývá čím dál míň hráčů a nezlepšuje se to, třeba 7 za den, víc ne.

    E: Nějak mi ani nevadí ta doba co to tu leží, ale to, že se tu řeší kraviny jako písničky na konci kola. Co třeba řešit míň hrané servery?
    Naposledy upraveno Turnan.; 17-08-17 v 20:06.

  5. #35
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Co takhle přidat jednu věc z nejmenovaného portálu a to, když příjde někdo nový na server a dá kill, aby mu to dalo 100 bodů? Stejně si zato moc nekoupí a postupné expení v 10 hráčích každý den, trvá sakra dlouho...

    Mně to příjde jako dobrý nápad a některé individua by alespoň udělaly reklamu na tento portál (viz. silanův ban za reklamu na horší portál)

  6. #36
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Už skoro 10 dní bez odezvy...

    -------------------------------

    Návrhy na změnu/vylepšení



    Nakonec "Kotel" napíše takovou sračku jako..



    -----------------------------

    Citovat Původně založeno Martinos Zobrazit příspěvky
    Myslim, ze ohladne apokalypsy som sa snazil viac nez dost, ci uz s Kotlom a za tu dobu ostalo jedine, znechuteny.
    To samé i já, nabídl jsem ti pomoc, bez odezvy... Jde vidět jak na ty ZM servery sereš.

    -----------------------------

    Se pak ani nedivím, že na Biohazardě nikdo nehrál, když tam bylo tolik chyb... Lenivost je svi*a, co Kotle? :) Tak jednodušší je ten server zrušit, než ho opravit...

    Když už si ho zrušil, prý "Kvůli neaktivitě", tak jsem tě poprosil, jestli by se nedal rozjet na rezervačkách, "To je jednodušší ho zapnout", tak jsem tě zas prosil, aby si ho zapl..

    Opět bez odezvy...
    Naposledy upraveno Turnan.; 28-08-17 v 09:43.

  7. #37
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Až budu řešit bb, tak projedu všechny návrhy na fóru tak jak to dělám normálně. Tvoje návrhy jsou tu teprve měsíc, přitom na jiné servery se čeká s úpravami třeba rok, takže se zbytečně rozčiluješ a ani tím ničeho nedosáhneš. Nikdo jiný stejně není schopný upravovat pluginy, případně taky nemá čas. Nicméně mapy už může měnit a přidávat Burak. Na nějaké speciální úpravy si prostě musíte počkat. Až budete dospělí, tak pochopíte, že na hry už pak tolik času nezbývá.

  8. #38
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Až budu řešit bb, tak projedu všechny návrhy na fóru tak jak to dělám normálně. Tvoje návrhy jsou tu teprve měsíc, přitom na jiné servery se čeká s úpravami třeba rok, takže se zbytečně rozčiluješ a ani tím ničeho nedosáhneš.
    Promiň, ale někteří hráči už tu čekají, tak dlouho, že už na serveru nehrají, já už na BB hraju půl rok a poslední 2 měsíce se ten server rapidně zmenšil počtem hráčů co na něm hrají + (jak už psal Martinson) Někoho prostě nebaví přijít do hry a hned mazat na forko s demem, že zas nějaký kok něco porušil.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Na nějaké speciální úpravy si prostě musíte počkat.
    Na některé speciální úpravy se čeká už rok a půl. viz. můj post č. #34

    Jestli se tedy na nějakých modech čeká až rok, tak tady se čeká už pěkně dlouho.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Až budete dospělí, tak pochopíte, že na hry už pak tolik času nezbývá.
    Jak už psal Pisulak a já, furt řešíš pí*oviny, které až tak moc hru neovlivní.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    ani tím ničeho nedosáhneš.
    Takže v podstatě všechny návrhy jsou k hovnu, když jim stejně napíšeš něco takového...

    Nebo tvoje legendární hláška



    Tak když se zeptáš lidí na serveru, jestli chtějí úpravy, sami ti odpoví, ale ty nemáš ani čas se připojit na server a zeptat se.
    Naposledy upraveno Turnan.; 28-08-17 v 09:44.

  9. #39
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Jestli tě štve reklama nebo sprosté slovo na webu, tak nechápu, jak můžeš v tomto světě ještě žít.

  10. #40
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jestli tě štve reklama nebo sprosté slovo na webu, tak nechápu, jak můžeš v tomto světě ještě žít.
    A to bylo na koho?

    A nevím, proč to tu pleteš.
    Naposledy upraveno Turnan.; 28-08-17 v 12:46.

  11. #41
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Máš to 2x v každém postu, tak hádej. Já ti napsal normálně. Ty z toho děláš komedii.
    Mi připomělo:
    https://www.youtube.com/watch?v=LZF_H-cMdxc

  12. #42
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ty z toho děláš komedii.
    Jinak by jsis toho nevšiml, když jsem ti totiž normálně napsal, tak se stím nic nedělo.

  13. #43
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Jak jsem psal, až budu zas dělat bb, tak projedu návrhy. Teď to není na pořadí.

  14. #44
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Tvoje návrhy jsou tu teprve měsíc, přitom na jiné servery se čeká s úpravami třeba rok
    Citovat Původně založeno hezoun Zobrazit příspěvky
    Jestli se tedy na nějakých modech čeká až rok, tak tady se čeká už pěkně dlouho.
    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jak jsem psal, až budu zas dělat bb, tak projedu návrhy. Teď to není na pořadí.
    Takže to bude za pěkně dlouhou dobu, to tu možná i víc jak polovina hráčů nebude, možná už nikdo, a v současné době, kdy je tam pod 10 hráčů, a méně, si nemyslím, žeby se někomu chtělo hrát s 5 hráčma.

  15. #45
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.

    Ano.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •