Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: MiCHAL HANiCCIN - WH

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Chánov
    Příspěvky
    61

    MiCHAL HANiCCIN - WH

    Zdravím všechny, v tento krásný den jsem si udělal čas abych konečně vyčasoval tady tenhle případ. Je mi jasné, že tenhle hráč už určitě musel být zde xkrát probírán jelikož jej není lehké nějak moc důkazně natočit....
    http://csko.cz/dema?UPD=LbIXjJP1
    Časy(demo jsem si přehrával přes viewdemo tak dávám časy z tama):
    čas 20:33 - i když o něm ví i tak je tam přesný předstřel
    čas 23:29 - jen tak projde B protože ví že je čisté
    celé kolo čas 24:18 - 25:37
    čas 24:36 - zabití hráče detetzzt (dle mého nesmyslně rychlá reakce) a okamžité stažení jelikož ví o dalších hráčích na schodech.
    čas 24:59 - průkazná situace jelikož střílí na hráče který je pod ním ale zároveň ví o hráči který je na dlouhé a tak do něj jen tak střelí (neměl šanci o něm ani tušit)
    čas 25:21 - ví o hráči KuBik
    čas 25:28 - dle mého se podívá kde je poslední hráč
    čas 25:32 - 25:37 - ví že poslední hráč je na dlouhé a zabije ho

    První dva časy nejsou nic za co by šel dát ban, ale tohle celé kolo je naprosto průkazné. Sleduju ho již delší dobu a když se zaměříte na jeho styl hry tak nikdy absolutně neodpovídá jeho skóre(žádné rychlé pohyby ani úskoky...nic). Navíc hraje na NS což sice nic neznamená, protože znám pár hráčů kteří jsou opravdu dobří a hrají na NS, ale tenhle to opravdu není.
    Posouzení nechám na Vás, ale věřte mi že tento hráč není na 100% čistý. :) Jednodušeji se tyto situace posuzují s Admin spec..

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: MiCHAL HANiCCIN - WH

    20:33 - normální předmíření
    23:29 - wut? :D však to checkoval, ze dveří vidí na zahradu a otáčel se ještě na plant, kdyby hráč kempil pod oknem, zabijou ho, kdyby tam šli plantovat
    24:18 - 25:37 - pochybný frag by mohl být až ten poslední, protože nevidíme, kde jsou rozmístěni spoluhráči.. ale jak znám Michala,pohyb toho hráče přečetl (podle radaru)
    nebanovatelné - clear

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Chánov
    Příspěvky
    61

    Re: MiCHAL HANiCCIN - WH

    Kamarád přišel obhájit kamaráda.... :) Píšeš tady nesmysly. Taky bych chtěl mít tu schopnost přečíst pohyb posledního soupeře který nedal ani frag podle radaru :)

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: MiCHAL HANiCCIN - WH

    od Michala:

    čau Callahane, jako první si taky neodpustím jemný rejpnutí. Chceš mi tvrdit, že člověk, kterej neví, že csko Ti nespustí demo s mezerou v názvu bude mít ohledně těch mýho skillu nějakej užitečnej vhled?

    čas 20:33 - i když o něm ví i tak je tam přesný předstřel // laguje Ti to, sosni si hltv tam uvidíš, jak jsem na tu jeho hlavu koukal dlouho
    čas 23:29 - jen tak projde B protože ví že je čisté // dvě věci 1) střílel jsem se na midu zády k B celou věčnost, za tu obu se v podstatě vyloučilo, aby bylo nějaké CT poblíž vrat nebo v okně, jinak by mě dal do zad 2) jak jsem běžel B, tak podle radaru bylo jasný, že CT rushovali kata a budou buď v horních nebo spodních čupet na T, kteří pomalu walkovali kata
    čas 24:36 - zabití hráče detetzzt (dle mého nesmyslně rychlá reakce) a okamžité stažení jelikož ví o dalších hráčích na schodech. // Stahuju často buď když 1) laguju (občas mi vylítne ping někam k 300 a pak se musím na chvíli schovat) 2) když je za mnou chumel T o kterejch vím, že buddou blokovat .. tohle kolo splnilo oboje
    čas 24:59 - průkazná situace jelikož střílí na hráče který je pod ním ale zároveň ví o hráči který je na dlouhé a tak do něj jen tak střelí (neměl šanci o něm ani tušit) // hele tohle beru, normální je koukat na CT až po tu bednu na dlouhé a pak už radši mířit leet nebo šikmou ... jedině snad v případě, že dobíjení schodů zabírá už nějakej ten čas, tak se dá čekat, že by nějaký CT mohlo mít awp setup z dlouhé na schody ... mám tu nahráno 19 dní čistého času, většinu z toho za T. Já už fakt počítám i s tímhle ... navíc to máš zalagovaný na tomhle demu to vypadá, že ho skoro ani nevidím
    čas 25:21 - ví o hráči KuBik // jo? a že ve 25:13 vytáhnu flash o ruky, když CT vybíhá short, to nezmíníš viď ? Vypadá to až moc čistě.
    čas 25:28 - dle mého se podívá kde je poslední hráč // :D jo posledního hráče jsem hledal na zemi ... ne nějak mi blbne myš.. občas se vypojí a za sekundu zase připojí .. asi blbej kabel ... to si pak musím někde počkat a takhle přitrouble někam koukat ...
    čas 25:32 - 25:37 - ví že poslední hráč je na dlouhé a zabije ho // Vím? Nebo jsem se podíval na radar, zjistil že všichni T jsou na shortu / B a long nemáme pokrytý, což mi s bombou položenou na A přišlo návodný k tomu mrknout jestli někdo není na longu? =D

    Běž zpátky točit. A až Ti dojde, že marníš čas na čistýho hráče tak se třeba omluvíš. Ne, máš pravdu já opravdu nejsem nějak extra hráč. Narozdíl od Petra D. jsem nevyhrál MČR, ale těch svejch pár killů si vždycky najdu. Kdybych měl na víc, tak to hraju, zkusil jsem, ale když hraju proti skillerům, tak jsem průměr.. tohle to co hraju mi funguje max na nonsteam pubu. Když se podíváš jak hraju, tak je to v podstatě pořád ten stejnej postup znova a znova.. ale říct mi, že se nehejbu nebo že nepoužívám bunnyhop, strafe, radar, begrip atp.. to už chce hodně velkou dávnu ignorace.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Chánov
    Příspěvky
    61

    Re: MiCHAL HANiCCIN - WH

    Zajímavé je, že JirQaHunter a Kotlys tě obhajují pokaždé když na tebe dá někdo stížnost :) Hele to že máš WH víš sám nejlépe, to co jsi k těm mým časům napsal jsou pouze výkřiky z nouze. Tvá obhajoba časů 24:59, 25:21, 25:28 a 25:32 - 25:37 je až směšná. Přinejmenším musíš mít velice bujnou fantazii.
    PS: nevím kde jsi přišel na to že nevím že demo s mezerou se nespustí? Je těžké tu mezeru odstranit?

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: MiCHAL HANiCCIN - WH

    Zdravím...

    20:33 - Dost default, zvlášť pro někoho, kdo to trochu ovládá.. To by dal aj slabý Daxer.
    23:29 - Zahrál bych to uplně stejně, protože ti nobraini většinou dělají bordel a navíc ani neví, že jim jde T z midu.
    24:18 - 25:37 - Nic inhuman, stačí tu hru vnímat.

    Něco k tomu.. Michal není můj kámoš, pouze beru všechny stejným metrem.

    Jde vidět, že má o hře přehled a nejsou v tom žádná kouzla. Ta hraje dost logická, což hráči s menšími zkušenostmi pochopí třeba za pár let, až dokážou vnímat všechny aspekty téhle průlomové střílečky. Taky jsem za ty roky dostal cca 70x permanetní ban za cheating, ale není třeba ho tady hlásit už jen z principu, protože se připojil na server. Akorát se ten topic spamuje zbytečnými žvásty bez pointy, tak to prosím lockněte..

  7. #7

    Odpověď: MiCHAL HANiCCIN - WH

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Zdravím...

    20:33 - Dost default, zvlášť pro někoho, kdo to trochu ovládá.. To by dal aj slabý Daxer.
    23:29 - Zahrál bych to uplně stejně, protože ti nobraini většinou dělají bordel a navíc ani neví, že jim jde T z midu.
    24:18 - 25:37 - Nic inhuman, stačí tu hru vnímat.

    Něco k tomu.. Michal není můj kámoš, pouze beru všechny stejným metrem.

    Jde vidět, že má o hře přehled a nejsou v tom žádná kouzla. Ta hraje dost logická, což hráči s menšími zkušenostmi pochopí třeba za pár let, až dokážou vnímat všechny aspekty téhle průlomové střílečky. Taky jsem za ty roky dostal cca 70x permanetní ban za cheating, ale není třeba ho tady hlásit už jen z principu, protože se připojil na server. Akorát se ten topic spamuje zbytečnými žvásty bez pointy, tak to prosím lockněte..
    tebe nekdy nekdo banoval za cheaty? to byli slepi, ne?
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •