Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 63 z 63

Téma: Úpravy

  1. #61

    Re: Úpravy

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Hráči tam chodí furt. Skoro každý den mám možnost tam nahrabat 1000+ pointů. Problém je v tom, že hráči chodí rozděleně na Knife 1 a Knife 2 (rubaka) a vzhledem k tomu, že na obou serverech je jich málo, tak tam ani nevydrží. Nejdůležitější věci je momentálně uzavření druhého serveru s tím, že při pokusu se na něj připojit by to hráče přesměrovalo na první server a až by byl první server dostatečně naplněný, tak by se otevřel ten druhý. Ten druhý server by se taky mohl nastavit stejně jako první. Největším problémem tam je momentálně to že se tam dají nakupovat a brát že země zbraně.
    No nedávno jsem tam pár hráčů viděl hrát, tak jsem tam přišel. Stačilo pár minut, než se vypařili s pěknými reakcemi a klidem na duši.
    Nevím no, i když se ty servery sloučí, tak abychom je tam udrželi, tak by jsme museli naši hru přizpůsobit té jejich. Bylo by fajn tam vidět zase "hráče ".

  2. #62
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Úpravy

    Lepší by bylo nechat jenom jeden server aby se to nedělilo zase by to pak mohli být hratelné jako dříve (snad). Taky bych si rád zahrál 4fun knife a to samé by se mohlo udělat i s w3ft taky super server který je dead..

  3. #63
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Úpravy

    Od toho, co tam zabanoval Kárka za BOG je to moc mrtvé?
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •