Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o práva na DR

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Žádost o práva na DR

    Ahoj, rád bych požádal o práva na Deathrun, případně i Zombie Escape.

    Jmenuji se Petr Sojka, je mi 20 a zde hraji pod nickem Volume. Bydlím v Praze, navštěvuji ústav SOU Gastronomie a podnikání, jsem vyučený kuchař a nyní vstupuji do 2. (maturitního) ročníku nástavbového studia Podnikání.
    Mezi mé záliby patří hraní cs 1.6, ets2, sem tam něco na ps4, hudba a seriály.

    Na Kotelně jsem začal aktivně hrát v Lednu 2013, začínalo to na Zombie, pak jsem přešel na JB kde jsem hodně rychle získal práva Spešla, o které jsem přišel po pár měsících působení po takovém menším kiksu. Pak jsem hrál tak nějak napůl, neseděl jsem u toho tak často, občas vůbec. Před pár měsíci jsem zas začal aktivněji hrát, přeskočil jsem na server DR kde mne to neskutečně baví, s přítelkyní chodím hrát i na Zombie Escape. Nevím kolik na těchto serverech mám nahráno, ale oboum dobře rozumím a zvládal bych bez problému nějaké ty prohřešky vyřešit, na DR nadávky, občas reklama, na ZE blokování, bugování, ničení cest apod.

    Nějaké prohřešky tu mám, není jich málo a všechny jsou z JB. Nejsem svatý, vím to, ti starší tak nějak vědí kdo jsem, a doufám že tu dostanu šanci. Od doby co jsem měl spešla uplynuly 4 roky, z toho 3 mám přítelkyni takže jsem řádně vychovaný :D

    Jakékoliv dotazy rád zodpovím, díky za přečtení.

    Volume
    STEAM_0:1:74751806
    80.243.98.162
    STEAM - KLIK
    Naposledy upraveno Volume; 05-09-17 v 23:13.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na DR

    Tvůj chatlog není zrovna nejlepší.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva na DR

    Jenom mimo téma:
    Menší kiks? Vždyť na tebe každý nadával tehdy. Jsem nechápal, jak si dostal spešla.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Žádost o práva na DR

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Tvůj chatlog není zrovna nejlepší.
    Jsem si toho vědom, už se na tom pracuje

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Jenom mimo téma:
    Menší kiks? Vždyť na tebe každý nadával tehdy. Jsem nechápal, jak si dostal spešla.
    S podobnýma reakcema počítám, víme jak to tehdy bylo a nerad bych toto téma znovu otevíral. Upřímně ani já nevím, v tý době jsem to hraní strašně hrotil, bylo mi 15-16 no. Teď už jsem moudřejší

    Přijmu jakýkoliv názor, ale šanci ukázat se v dobrym světle bych uvítal :) Záleží na vás a jak moc se necháte ovlivnit minulostí


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na DR

    Tak když překonáš časy od Walatera, tak proč ne

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Žádost o práva na DR

    Musim chlapce někdy odchytit aby mi ukázal jak to dělá


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Žádost o práva na DR

    Poprosím o lock, nejspíš se k tomu už nikdo nevyjádří. Lepší to locknout rovnou, ať to tu zbytečně nesmrdí :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na DR

    Lck. na vl.zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •