Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Pridanie songov pre niekolko módov

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele MaDPrO
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nelze Zjistit
    Příspěvky
    33

    Pridanie songov pre niekolko módov

    Ja se tak koukal a povedal som si že sa pridali songy na konci kola na jailbreak, a ja sa tak pýtam nemohli by byť aj v modoch? Napr. v prestrelke a shark mode by to bolo dobré

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Když je tu ten thread,spíš bych navrhoval to zrušit.. totální sračka dávat na JB songy.

    E: však když to vypnu,připojím se na jinej server,furt to musím poslouchat,si nabinduju /songy ..
    Naposledy upraveno SirValecekLuis; 15-08-17 v 00:43.

  3. #3

    Re: Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Citovat Původně založeno Tobik Zobrazit příspěvky
    Když je tu ten thread,spíš bych navrhoval to zrušit.. totální sračka dávat na JB songy.
    Ne

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Spíš to opravit, já párkrát byl mimo hru, třeba naionternetu, ale neslyšel jsem song, takže jsem nevěděl, že kolo skončilo. :/
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  5. #5

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Já to mám třeba bugnutý, proto nic neslyším. Ale nevadí mi to, protože je to stejně blbost, která se mi na to JB nelíbí.

    A jak poznám, že začalo nové kolo? Kurzor myši se mi automaticky posune do levého horního rohu. A jsem vysmátej

    Ale teď je otázka, jestli si to rozkliknu, když jsem na té ploše.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Mne to nevadi ja taku vymozenost nemam respektive som nezaznamenal ze by mi kurzor mysi isiel do nejakeho rohu ale ked skonci kolo a zahraje mi nejakeho eminema tak viem ze je cas hrania ja si myslim ze to ma svoje caro i ked na JB ani nie ale ma to svoje + ked mate taku rachotinu PC ako ja ;)



  7. #7

    Re: Pridanie songov pre niekolko módov

    Jsou to jen blbé songy na konci kola, které nijak nemění průběh hry. Nechápu, co vám na tom vadí. Nevím, jestli to je na jb, ale na ttt stačí napsat do chatu /songy a hrát nebude nic. Pokud to na jb není, mohlo by se to zavést, aby byli všichni spokojení.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Citovat Původně založeno Tobik Zobrazit příspěvky
    E: však když to vypnu,připojím se na jinej server,furt to musím poslouchat,si nabinduju /songy ..
    On to vypnul na JB, ale že to po připojení na jiný JB to musí napsat znova to /songy
    Navíc to najdeš častokrát dole v chatu že je můžeš vypnout.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Uganda
    Příspěvky
    221

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Ano,při napojení to psát neustále dokola,nevím k čemu to tam teda vůbec je,na aim serverech či ctf to chápu ale na JB.

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Neviem načo riešite stále zbytočnosti, pokiaľ chceš počúvať pesničky počas módu tak si proste pusti čo sa ti páči. Keby sa to pridalo tak by ste sa zas sťažovali že chcete iné pesničky.

    Niekomu sa tie songy na konci kola páčia, pokiaľ vám to vadí tak napísanie jedného príkazu aby ste to vypli nezaberie toľko času aby ste tu kvôli tomu plakali.

  11. #11

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    Já jsem PRO , nebylo by od věci přidat nějaký songy do probíhajícího modu, např taková schovka, Téčka nemůžou psát do chatu ale pouze do team chatu a je to pro ně i nuda, poslouchat jak se CTčka vykecávají, ale i to vykecávání je furt lepší než úplný ticho, nebylo by špatné tam přidat nějakou tu songu. + Mě se tam ty songy na konci kola docela i líbí
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele T3RM1NAT0R
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    94

    Odpověď: Pridanie songov pre niekolko módov

    CHICKEN MOD - Rednex Cotton Eye Joe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •