Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Tf2 - nový mód na server?

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Question Tf2 - nový mód na server?

    Zdravím.
    Dneska jsem tak přemýšlel, že je škoda jednoho módu na tfku, který jsem hrával aktivně tak 3-4 roky dozadu na starém steamu, který mi byl odcizen. Mód se nazýval Dodgeball mód. Na jednom rádoby serveru, měla cz/sk komunita aktivní návštěvníky i z jiných zemí. Například Dány, Němce, Finy, Rakušany atd.

    O čem tento mód je?
    Mód je o odfukování raket za class Pyroman. Po každém odfouknutí rakety, se její/ch rychlost zvýšila.
    Rakety se odfoukávají pomocí pushe (Mouse 2 - pravé tlačítko myši). S rakety se dají dělat všelijaké "triky" a to například vlna, kde raketu odfouknete tak, že raketa má vlnitou trajektorii a nepřítel to má těžší k trefení. A skoro každé odfouknutí má své názvy.

    Malá ukázka
    https://www.youtube.com/watch?v=42_fjgkrAew
    Server z ukázky má lehce poupravenou fyziku a přidanou raketu navíc.

    Nejlepší mapa?
    Ta v ukázce: tfdb_float_a2
    https://teamwork.tf/images/maps/tfdb_float.jpg
    Popřípadě kdyby jste byli pro, udělat tento server float only...
    Pokud by to mělo úspěch, mohl by se udělat i 2. server, kde by se mapy po nějakém čase měnily.

    Na těchto serverech mají hráči v oblibě, míti a nebo býti v nějakým týmu/klanu. S uvedeným hráčem jsem hrál po boku v několika našich rádoby týmech/klanech. A společně ještě s někým jsme tenkrát vedli jeden takový server.

    V pluginech se bohužel ani jeden z nás nevyznáme, ale rádi bychom Vám pomohli(pár řádku pod, proč "my") tento návrh zrealizovat a postarat se i o pořádek serveru.

    (Na tento mód existují i cheaty)

    Tento mód jsem hrál velice dlouho, sice jsem ho nezapomněl, ale k nejlepším bych už určitě nepatřil, ale kamarád, kterého odtud znám už léta... by byl ochotný se o tento mód se mnou starat.
    Link na jeho steam acc
    Zde přikládám odkaz i na svůj acc
    Uvadím jen to, že hráč (mám pocit) nehrál zde na csko serverech.

    Nějaká pravidla v módu.
    1. No Steal. (stealování raket, který neletí na Vás, enemy pak při vyšší rychlosti nestihne zareagovat)
    2. No Push. (Dá se zamezit nastavením serveru aby jste neodfoukávali enemy z ramp.)
    3. No block. (Neblokovat enemy, kdyby chtěli přeskákat po menších plošinách k Vám na Vaše plošiny atd)

    Využitelný plugin
    Nanobot - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=261533
    Jeden neporazitelný bot proti všem hráčům. Dobré na trénink, pokud jste nováček.
    Dále k tomudle pluginu, mohl admin i nastavit všem noclip. (Hráči jsou v tomhle ohledu normální a nekazí hru létáním mimo mapu. Ale využívají let k točení rakety kolem sebe a většímu prostoru na mapě.)

    Kdyby měl někdo nějaké otázky, rád odpovím.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tf2 - nový mód na server?

    Jestliže se přidá na Kotelnu tenhle mod, tak to snad i začnu hrát. Za časů kdy jsem hrával TF2 to byl skvělý mod.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Tf2 - nový mód na server?

    To je dost krutý, server jsem udělal.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odpověď: Tf2 - nový mód na server?

    Ahoj, děkuji za rychlé vyřízení, jen myslím, že ten server může být jeden. Nanobot se dá i odhlasovat a přidá se v dalším kole. Nebo aspoň takhle to šlo, tak jen aby Ti server nežral místo na disku. :D (Předpokládám, že máš vlastní server)

    E: Ok. Jak to stáhnu, půjdu obskočit clanwars atd a přitáhnout lidi.
    Naposledy upraveno Faero; 20-08-17 v 14:31.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Tf2 - nový mód na server?

    1 server zabírá asi 1mb. Můžu jich udělal klidně 500.
    1 bude na trénink s nanobotem, který bude hrát až proti 10ti.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odpověď: Tf2 - nový mód na server?

    Co je potřeba změnit
    Název serverů.. Z názvu serveru "csko.cz | Dodgeball" Například: "Powered by csko.cz | Dodgeball [Hlstatsx]" (hlstatsx pro lepší návštěvnost :D)
    upravit rakety - někdy se stane, že tam je dribling a raketa místo toho aby se při nárazu do zdi zničila, tak pokračuje dál v letu a tu zeď vlastně "olízne"
    - lehce movement rakety, kdy je ta raketa momentálně při točení trošičku dál od Vás než je normální, když tu raketu někdo vyhodí do výšky, tak se to dá hůř trefit
    Kotle, nevim jestli by jsi byl tyto "chyby" schopen opravit, ale kdyby to šlo, bylo by to dobré.

    Další potřebné pluginy
    Thirdperson (commandy !tp, !fp) - někteří hráči jsou zvyklí hrát dodgeball ve 3. osobě.
    Hlstatsx - hráči si rádi honí ego na ranku, přitáhne to lidi na server, jenom nevím jestli to je uděláno tak aby se hlstats vypli, když je napojený bot
    Sourcebans - pro slay/kick/ban

    Rozhodně co nikdy nepřidávat
    Plugin rtd - kravina co na server prostě patřit nemá.. toto sem nikdy nedávat :D
    plugin na rádio - zbytečnost

    E: Změnit název serveru kvůli tomu, že csko.cz na tfku nevypadá dobře..
    Naposledy upraveno Faero; 20-08-17 v 23:51.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165


    Odpověď: Tf2 - nový mód na server?

    Co se tyce ty rakety, tak by jsem to nechal jen aby se ta raketa nicila pri narazu. Raketa co jde na tebe ze vzduchu se da dodgout kdyz ji obehnes. Ten co umi lip hrat to dodne uplne vklidu.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odpověď: Tf2 - nový mód na server?

    No když jí oběhneš, ale obíhat jí při rychlosti 130+ už není dobře. To znamená, že ve větší výšce tě raketa obletí (horší možnost jí trefit) a bouchne za tebou do země a zabije Vás.

    E: Však já to nehraju týden :D
    Naposledy upraveno Faero; 22-08-17 v 02:45.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •