Zobrazit výsledek ankety: Chcete přidat do T shopu knife za 16K?

Hlasující
31. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano

    7 22.58%
  • Ne

    24 77.42%
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: JB T Shop -> Knife

  1. #1

    JB T Shop -> Knife

    Napadlo mě, že by se do T shopu mohl přidat normální knife za 16K. Jeho výhodou oproti sekáčku je to, že stabem ze zadu dá instakill a nepůjde schovat (bude místo pěstí), takže půjde využít i v Boxu (pokud se to neošetří). Někomu to může připadat zbytečné, ale koneckonců je to fun mód, tak si myslím, že to vadit nebude a bude ta hra zase o něco pestřejší :).

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Nevím, přijde mi, že to pro dozorce bude neuhlídatelné, když nemohou T nařídit, aby to schovali... Je to fun mod, ale není to furien...Sekáček je už takhle dost silný a dávat něco silnějšího než on? Můj názor, promiň.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Jedině, že to bude se moct koupit buď jednou za celou mapu nebo za jdeno kolo jen jeden člověk a da bych to jen pro vip, ale stejně já bych nic nepřidával, i tak jdou vzpoury dělat :)
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Nápad to není špatný ,ale pokud vezmeme v potaz to že už teď jsou vzpoury se sekáčkem tak s tím nožíkem by to byl ještě větší masakr. Věci jako pro VIP bych rozhodně nedával tahle vyváženost se mi líbí.. k nápadu nejsem zatím pro ani proti. Editnu to po rozmyšlení.


    E: Dobře po zvážení jsem pro.
    Naposledy upraveno Fropo; 20-08-17 v 18:04.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Teď mě napadlo.
    Nebo to udělat že to půjde jen na těch JB s více hráčemi (1, 2, 3, 4 a 6) a že musí být 4 a více dozorců aby to šlo koupit a může to mít jen jeden člověk a lze to koupit jen jednou za mapu nebo jednou za 4 kola. Takhle bych to klidně bral :)
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  6. #6

    Re: JB T Shop -> Knife

    16k je nejvíc peněz, co může vězeň dostat. Když to koupí, pak na další kolo bude mít max na trubku, pokud se mu podaří zabít jen jedno CT. Jinak to je zruba stejně silné jako sekáček. Aby s tím vězeň někoho zabil, musel by se buď dvakrát slashem trefit do hlavy, nebo dvakrát trefit stabem do těla, anebo jednou trefit stabem do hlavy nebo do zad. V nejhorším případě ho musí 7x trefit slashem (a to do toho nepočítám armor). Klidně bych ale souhlasil s tím, že by se to dalo koupit jen od určitého počtu CT, jak je to u Glocku, ale další omezení bych tomu nedával.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Spuhlasím, nechal bych to až od 4 CT spíš a jednom na ty JB1, 2, 3, 4 a 6
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Príde mi to zbytočné keď so sekáčikom za 6k dáš slashom 60dmg a s nožíkom by si dával 35 a bol by o 10k drahší. A tá "výhoda" že zo zadu dáš instant kill nieje nič moc keďže so sekáčikom CT zabiješ do dvoch sekúnd či spredu alebo zo zadu.
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 21-08-17 v 15:12.

  9. #9
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Jestli by se nedal schovat, tak jsem PRO
    Ale jestliže je to fun mod a ten knife by se přidal, tak by se mohlo přidat i něco pro CT

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Je to dobrý napad. Ale uz i tak když si 2 lide koupi fety tak jsou ct pomalu v hajzliku :D. Ale jinak bych to bral.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    110

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    zbytocnost z mojej strany viz blue. sekac 6k a davas 60 nozik dmg na slash 35 podla mna je to na nič iba zbytocna robota navyse



  12. #12

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Podľa mňa je to zbytočné. Už ten Jb moc hrotíte.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Sice starsia tema ale pridam sa: podla mna je to nepotrebne staci sekacik kupit a das vzpuru jak nic... alebo by som to spravil tak ze T bude mat len 1 pokus nato aby ho trafil a potom mu to automaticky zmizne... Ked uz si to chce kupit tak nech pritom aj pouzije brain a nie ze len bude sekat a snad to vide... to by ct nemali sancu
    Už neni čas huliť...

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: JB T Shop -> Knife

    Pokud by se přidalo něco takového tak bych říkal už jen že by to bylo pay to win. Takové servery opravdu nemam rád tohoto stylu že V.I.P by měli silné věci a obyčejní hráči skoro... nebudu říkat co.

    Když už tak tak rovnoměrně, hlavně pro ct by se mohl přidat taky shop kde by sis mohl koupit třeba víc AP + HP, nějakou silnější zbraň (nevím, dejme tomu zlatá M4/AK ?) samozřejmě by to ale chtělo dostupnost pro všechny hráče u ct. Podle mě V.I.P toho už má hodně.

  15. #15

    Re: JB T Shop -> Knife

    Ten nožík by měl být pro všechny, ne jen pro VIP. K tomu s těmi HPčkami jsem určitě proti. Nemusíme z toho dělat Furien. Leží to tu dlouho a většina lidí už se rozhodla, takže svůj thread uzavírám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •