Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Návrh na vylepšení

  1. #1

    Návrh na vylepšení

    Zdravím, jelikož jsem poslední dobou docela dost začal hrát Schovku, rozhodl jsem se , že by ji bylo třeba vylepšit.
    Na mapě italy2 jde chodit po texturách, dal bych tam bariéry .. (není to jen na italy2, určitě se najde plno dalších)
    na mapě estate jde zajít do keří (bug) ve kterém jste poté neviditelní
    Poté bych zlepšíl to, že bych tam dal pro teroristy, neboli pro ty, co se schovávají, že by se dalo nabindovat nějaké schopnosti např. pípnutí , že by to byla nápověda pro Lovce, kdyby byly někde poblíž a to by dávalo nějaký ten menší bonus něčeho. :-)
    Potom bych pro Lovce přidal novou class např. Hunter | Galil + 175HP |

    Návrhy na nové mapy :
    https://gamebanana.com/maps/157628
    https://gamebanana.com/maps/141943
    csko.cz/banlist

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,459

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    Italy2 prozatím vymazáno.

  3. #3

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    Je to dobrá mapa, jen tak udělat ty bariéry. :-)
    csko.cz/banlist

  4. #4
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    Jaké textury máš na mysli? Mohl by jsi poslat screen?

    estate není jediná mapa, kde, sice nejsou keře, ale je spoustu map, kde se T respawne za lampu, nebo strom a jdou do nějaké budovy, kde je strop strašně nízko a nejdou tak vidět, takže to bych klidně opravil.

    schopnosti bych vůbec nepřidával, zkušenější najde polovinu teamu a nováček třeba jen jedno T.

    No nevím jestli je dobré dělat nějakou classu... Momentálně mají CT na výběr 3 classy a z toho 1 vůbec nepoužívaná (sniper).

    cs_Fjellheimen - nemyslím si, že je zrovna vhodná.. Velká moc není a je tam jen pár barev, myslím tím, že by se tam blbě schovávaly nějaké T za určité předměty.

    cs_house - Sice malá, ale při trocha šikovnosti se dá za T vyhrát - Jsem PRO pro přidání

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    E: Podobně jak u BB bych zrušil 2, taky tam moc hráčů nehraje a 1 stejně není plná (nebyla od doby co jsem tam začal hrát (před rokem)).
    Naposledy upraveno Turnan.; 23-08-17 v 20:35.

  5. #5

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    Já osobně class Sniper hraju a nemyslím si, že je nepoužívaná, hraje ji dost lidí.
    csko.cz/banlist

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,429

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    Myslím si, že úpravy na italy 2 by boli nerentabilné. Vymazanie tejto mapy je podľa mňa dobrou voľbou. Tých miest, kde sa dalo dostať do textúry bolo hojne.
    Naposledy upraveno Samco; 23-08-17 v 20:51.

  7. #7
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    Tak moc jich tam nepotkávám co za ní hrajou, hunter mi příjde až moc OP.
    Jestli bude mít nějaký ab-normal speed, po zabití T a vyhealuje se na spawnu, tak si představ "175 HP monstrum s galilem (na dálku) + ab-normal speed (hned u T).

    E. Spíš bych opravil, nevím, jestli to je bug, ale vždy po zabití, když mám velkou rychlost a vytáhnu knife, hodí mi to default rychlost.

  8. #8

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    Však ano, každý má na to jiný názor. :-)
    csko.cz/banlist

  9. #9
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    Jako.. Určitě by ta classa šla přidat, jen by se jí musel ubrat HP tak na 115 a změnit rychlost.

    E: Nějaká ta classa by se mohla přidat :)
    Naposledy upraveno Turnan.; 25-08-17 v 13:24.

  10. #10

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    To ano. :-)
    csko.cz/banlist

  11. #11
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Návrh na vylepšení

    A co takhle, kdyby se T mohlo měnit za různé zbraně? Nemyslím pistole a nůž, to je moc malé
    , ale třeba takové AWPčko, AKčko-ctiriasedmdesatka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •