Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 73

Téma: JB - žádost o práva - PŘIJATÝ

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    BTW.... Kotla jsem se sám osobně psal a žádosti neřeší prej teda nikdo..... Pepa nemá čas a Kotel to nedělá......
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  2. #47
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Citovat Původně založeno Johny Pampeliska Zobrazit příspěvky
    BTW.... Kotla jsem se sám osobně psal a žádosti neřeší prej teda nikdo..... Pepa nemá čas a Kotel to nedělá......
    Urýchľovať a uprednostňovať konkrétnu žiadosť so žiadateľom za to, že spolu hrávate a zrejme sa poznáte, je absolútne neférové a neobjektívne voči ostatným čakajúcim žiadateľom.
    Naposledy upraveno Samco; 11-03-18 v 23:47.

  3. #48
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Urýchľovať a uprednostňovať konkrétnu žiadosť so žiadateľom za to, že spolu hrávate a zrejme sa poznáte, je absolútne neférové a neobjektívne voči ostatným čakajúcim žiadateľom.
    Neznáme se a co si budem povídat nemam to tady už docela krátkou dobu na to že žádost vypadá pozitivně vůči mě

  4. #49
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Neznáme se a co si budem povídat nemam to tady už docela krátkou dobu na to že žádost vypadá pozitivně vůči mě
    Či sa poznáte nejdem ďalej rozoberať, ale nakoľko volávate na TS, tak úplne cudzí si predsa nemôžete byť. Je tu kopec ďalších žiadostí, ktoré tu sú dlhšie a mnohé taktiež vyzerajú nádejne. Treba sa na to pozerať vždy s "férovým" nadhľadom.

    Samozrejme, že za to nemôžeš, ale neustále urýchľovanie a presadzovanie až ku Kotlovi zo strany druhého admina, tu vrhá akurát tak zlý tieň na tvoju žiadosť.
    Naposledy upraveno Samco; 12-03-18 v 10:19.

  5. #50
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Či sa poznáte nejdem ďalej rozoberať, ale nakoľko volávate na TS, tak úplne cudzí si predsa nemôžete byť. Je tu kopec ďalších žiadostí, ktoré tu sú dlhšie a mnohé taktiež vyzerajú nádejne. Treba sa na to pozerať vždy s "férovým" nadhľadom.

    Samozrejme, že za to nemôžeš, ale neustále urýchľovanie a presadzovanie až ku Kotlovi zo strany druhého admina, tu vrhá akurát tak zlý tieň na tvoju žiadosť.
    Žádný zlý stín se tady nevrhá a ani vrhat nemusí... Co se týče ostatních žádosti.. Všechny jsou tak trochu jiná kolej.. Na tsku neresime mojí žádost a ani jsme neřešili to že se mi snaží jhony pomoct to je jeho záminka ja jsem se nikoho o nic neprosil .. Tak nač hned odsuzuješ tuto žádost k tomu že se snažíme něco urychlit... Já jsem v tom nevině a asi bych to neřešil dál 😅 jak říkáš s férovým nadhledem ,ale to bxch raději opravdu dál neřešil.. Díky že jsi se vyjádřil a nechme to být

  6. #51
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Samco píšeš tu totální nesmysly a nechápu vůbec proč.....s Fropem jsem byl na TSku 5x za 3 měsíce.....a kdybys byl u rozhovoru, kterej jsem vedl já sám osobně s Kotlem, tak bys věděl co jsme řešili......Tys tady plácnul kec a nevíš přitom vůbec nic........
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  7. #52
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Poukázal som iba (pravdivo) na opakované urýchľovanie a uprednostňovanie žiadosti, ktoré je z globálneho hľadiska jednoducho nespravodlivé voči ostatným žiadateľom.

    Takúto neférovosť jednoducho odsudzujem.
    Naposledy upraveno Samco; 12-03-18 v 22:17.

  8. #53
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Poukázal som iba (pravdivo) na opakované urýchľovanie a uprednostňovanie žiadosti, ktoré je z globálneho hľadiska jednoducho nespravodlivé voči ostatným žiadateľom.
    Mě nepříjde že by se něco urychlovalo.
    +NENÍ TADY TA ŽÁDOST 2 MĚSÍCE !! Tak nevím co se tady furt řeší.. Pojďme řešit onu žádost a né věci kolem ní.. To si můžem vyřešit osobně na tsku či jinde..

  9. #54
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Poukázal som iba (pravdivo) na opakované urýchľovanie a uprednostňovanie žiadosti, ktoré je z globálneho hľadiska jednoducho nespravodlivé voči ostatným žiadateľom.

    Takúto neférovosť jednoducho odsudzujem.
    jak říkám.....nevíš o tom nic, vůbec nereaguj a běž lovit cheatery na server......
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  10. #55
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Žádost o post admina na Jailbreak servery.

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    To by šlo, důvody výše, pro.
    Díky oříšku 😊

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Možná zase budu za nepřejícného idiota, ale na tenhle titul jsem si už tak nějak zvykl, a tak napíšu svůj názor.

    Pamatuju si tě už z dob cca roků cca 2012 - xxxx. Tvoje chování bylo takový, jaký bylo. Pokud většina uznala, že ses od tý doby razantně změnil, tak na tom asi něco bude. Asi jsi rozhodně přestal porušovat pravidla apod. Ale když jsem se po těch xx letech napojil na JB, tak tvoje vyjadřování a tak mi tě úplně připomnělo z dob, kdy s tebou ještě jebkala puberta ( na to máme každej právo, většina si tím prošla, neber to zle). Samozřejmě, že když jsem to napojil a potkal tě jako "obyčejnej" hráč, tak po mně z tvojí strany tzv. " Neštěkl ani pes". O pár týdnů, když jsem dostal spešla a následně práva, tak už jsem byl samozřejmě hodnej toho, aby jsi mě pozdravil. A z týhle žádosti mám víceméně dost podobnej pocit, že je to tlačenka skrz kamíky. Z mýho pohledu u tebe nastaly 3 zásadní změny za ty roky, 1) Doučil ses pravidla 2) Začal ses "kamarádit" s lidma na těch "správných" pozicích 3) Obarvil sis hlavu na modro :-D.

    Vím, že můj názor se nebude brát až tolik v potaz a že to může dost znít pokrytecky, jelikož jsem vstal z mrtvých a za pár týdnů tu běhám s právy a eliminuju demenci z JB, zatím co ty tu čekáš xxx měsíců a nevysral ses na to ( to na druhou stránku dost cením). Jen mi to nedalo, když jsem tu zahlédl pár PRO jen z důvodu, že jsi v pohodě a že chodíš s někým na TSko.Vím, že mě tady zase někdo bude přesvědčovat, že to z těhle důvodů vůbec není. Pokud ty práva dostaneš, žíly mi to neroztrhne, ale skákat z toho ke stropu nebudu, ale dokážu se s tím v klidu smířit.

    Každopádně tenhle post neberte tak, že ho chci dát za každou cenu dole, je to čistě jen můj pohled na tuhle žádost a věci, co se týkají tebe.

  12. #57
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: JB - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Možná zase budu za nepřejícného idiota, ale na tenhle titul jsem si už tak nějak zvykl, a tak napíšu svůj názor.

    Pamatuju si tě už z dob cca roků cca 2012 - xxxx. Tvoje chování bylo takový, jaký bylo. Pokud většina uznala, že ses od tý doby razantně změnil, tak na tom asi něco bude. Asi jsi rozhodně přestal porušovat pravidla apod. Ale když jsem se po těch xx letech napojil na JB, tak tvoje vyjadřování a tak mi tě úplně připomnělo z dob, kdy s tebou ještě jebkala puberta ( na to máme každej právo, většina si tím prošla, neber to zle). Samozřejmě, že když jsem to napojil a potkal tě jako "obyčejnej" hráč, tak po mně z tvojí strany tzv. " Neštěkl ani pes". O pár týdnů, když jsem dostal spešla a následně práva, tak už jsem byl samozřejmě hodnej toho, aby jsi mě pozdravil. A z týhle žádosti mám víceméně dost podobnej pocit, že je to tlačenka skrz kamíky. Z mýho pohledu u tebe nastaly 3 zásadní změny za ty roky, 1) Doučil ses pravidla 2) Začal ses "kamarádit" s lidma na těch "správných" pozicích 3) Obarvil sis hlavu na modro :-D.

    Vím, že můj názor se nebude brát až tolik v potaz a že to může dost znít pokrytecky, jelikož jsem vstal z mrtvých a za pár týdnů tu běhám s právy a eliminuju demenci z JB, zatím co ty tu čekáš xxx měsíců a nevysral ses na to ( to na druhou stránku dost cením). Jen mi to nedalo, když jsem tu zahlédl pár PRO jen z důvodu, že jsi v pohodě a že chodíš s někým na TSko.Vím, že mě tady zase někdo bude přesvědčovat, že to z těhle důvodů vůbec není. Pokud ty práva dostaneš, žíly mi to neroztrhne, ale skákat z toho ke stropu nebudu, ale dokážu se s tím v klidu smířit.

    Každopádně tenhle post neberte tak, že ho chci dát za každou cenu dole, je to čistě jen můj pohled na tuhle žádost a věci, co se týkají tebe.
    Co se týče vyjadřování myslím si ,že v tomto ohledu jsem se docela jistě změnil.
    Já vlastně ani nevím co ti mám napsat :D 2012- 2013 -2014 -2015 -2016 -2017 -2018.
    Rozumím a chápu to že ti to připadá jako tlačenka mezi kamínky má to jasný důvod,ovšem tlačenka mezi kamínky rozhodně nebude trvat tak jak trvá těchto 8 měsíců nebo kolik to tady vlastně je. Nevím zda jsi vůbec dostal možnost poznat mě v nynější době ,protože z mé strany to vypadá tak ,že já vlastně nevím kdo pořádně jsi , popř. styk s tebou na serveru bych si asi neuvědomil (Takže nechci výslovně psát ,že mě neznáš teď) ,ale jistou domněnkou to na mě tak působí. Hlavu už modrou nemám :D
    Já ty Pro nemám pro to,že bych s někým chodil na tsko nebo pod... to mě docela urazilo i když opět.. chápu ten důvod , protože se zde semlela jistá viskozita kolem toho. Ovšem tak tomu není.Myslím si ,že jsem si své taky zažil ,a něco zde "vybudoval" toď jsou podle mého důvody ,již některých pozitivních ohlasů.
    Tak i tak. Děkuji ,že jsi se vyjádřil.

  13. #58

    Re: JB - žádost o práva

    Upřímně, co víc bys chtěl u kandidátů na admina konkrétně na jb servery? Slušné chování, velké zkušenosti, velká znalost módu, čistý banlist, dobré vztahy s hráči i adminy, čistá cheaterská minulost? Znalost cheatů tady moc nepotřebujeme, ovšem i tohle by se podle mne mělo začít brát v potaz. Na jb je čím dál tím víc cheaterů. To už jsem ale trošku odbočil. Jediné, co mu můžeme vyčíst je tedy to, jak se choval v docela daleké minulosti a že s několika lidmi na vyšších postech tu má "kamínkový" vztah. Máme tady možnost jistého zkušebního období, které bychom mohli využít právě pro případy, u kterých si nejsme jistí.

  14. #59
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Re: JB - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Upřímně, co víc bys chtěl u kandidátů na admina konkrétně na jb servery? Slušné chování, velké zkušenosti, velká znalost módu, čistý banlist, dobré vztahy s hráči i adminy, čistá cheaterská minulost? Znalost cheatů tady moc nepotřebujeme, ovšem i tohle by se podle mne mělo začít brát v potaz. Na jb je čím dál tím víc cheaterů. To už jsem ale trošku odbočil. Jediné, co mu můžeme vyčíst je tedy to, jak se choval v docela daleké minulosti a že s několika lidmi na vyšších postech tu má "kamínkový" vztah. Máme tady možnost jistého zkušebního období, které bychom mohli využít právě pro případy, u kterých si nejsme jistí.
    Myslím si ,že mi můžete věřit a důvěru ve mě mít.

  15. #60
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: JB - žádost o práva

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Upřímně, co víc bys chtěl u kandidátů na admina konkrétně na jb servery? Slušné chování, velké zkušenosti, velká znalost módu, čistý banlist, dobré vztahy s hráči i adminy, čistá cheaterská minulost? Znalost cheatů tady moc nepotřebujeme, ovšem i tohle by se podle mne mělo začít brát v potaz. Na jb je čím dál tím víc cheaterů. To už jsem ale trošku odbočil. Jediné, co mu můžeme vyčíst je tedy to, jak se choval v docela daleké minulosti a že s několika lidmi na vyšších postech tu má "kamínkový" vztah. Máme tady možnost jistého zkušebního období, které bychom mohli využít právě pro případy, u kterých si nejsme jistí.

    Upřímně bych chtěl, aby jsi respektoval můj osobní názor a nesnažil se ho tu zpochybnit a už vůbec né mi ho vymluvit, odjakživa si dělám na věci a lidi svůj vlastní názor. Víš, ono věci jako slušné chovaní, znalost modu, čistý banlist bych jako velké plus "nepovažoval" je to samozřejmost k tomu, abych o daném člověku vůbec začal přemýšlet jako o vhodném kandidátovi. (samozřejmě, že to má svou váhu, jelikož díky tomu se pozná "na první pohled" jestli je člověk vemeno nebo ne). Mně jde spíš o to, že kandidát na post Jb admina by měl vždy mít o něco navíc, je to v podstatě něco nepopsatelného, co toho člověka dělá vesměs originálního a zároveň mu to dává něco jako kult nenahraditelnosti. V dřívějších dobách, když jsem ještě bejval mladej kluk, tak drtivá většina adminů něco z těhle věcí měla, ať už to byl smysl pro humor, velká ochota pomáhat ostatním hráčů, schopnost vymýšlet nové věci atd. atd. (samozřejmě chápu, že jistý věci se daly "ukázat" jen dříve a dneska už jsou "ohrané"a staly se rutinou) Zkrátka každý měl nějakou přidanou hodnotu kterou přispíval k tomu, aby se na admin team nahlíželo tak, že práva nedostane každá 2. šedá myš,ale naopak, aby i pouze z jeho vystupování bylo zřejmé, že si je něčím zasloužil. Tím však neříkám, že on tou myší na 100 pro je. Jen vzhledem k tomu, že AT na JB se dost zaplňuje tak bych byl neskutečně rád, kdyby jste se nad každou žádostí zamejšleli trochu více do hloubky a nestačilo vám k PRO "pouze" znalost daného modu apod. Vím, že zrovna u tebe poukazovat na takovýhle věci je nesmysl Grakone, jelikož se na 90% řídíš nastolenými pravidly a podmínkami. Samozřejmě netvrdím, že to děláš špatně, neber to jako útok na tvoji osobu, ty svůj zdejší post zastáváš z mýho pohledu dost obstojně. Ale chtěl jsi vysvětlení, tak jsem ti ho z menší části nastínil.

    Na tenhle post snad ani nereagujte, je to poslední věc, kterou sem píšu, protože mi je jasné, že Fropo už to má víceméně v kapse, ale chtěl jsem jen poukázat na některý věci.


    Přeju krásnej sluníčkovej den
    Naposledy upraveno Toy; 21-04-18 v 15:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •