Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Střílecí servery - DarkAspecT

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Střílecí servery - DarkAspecT

    Zdar,

    Asi nebude třeba dlouhého představování, uběhl už půl rok od doby, co jsem žádal posledně, tak bych tu chtěl zase rozjet vášnivé debaty.

    Možná jste viděli moje rozčarování, zmíněně v threadu o nedocházce adminů na hlášení. Prvně jsem si o ty práva žádat nechtěl, ale situace je den co den horší a já tak nabízím svou pomocnou ruku, kdy bych chtěl portálu vrátit všechno, co mě v csku naučil. Kdykoliv dojdu na server, což není až tak běžné, kvůli práci, vidím na serveru hax a admin pokud dojde, trvá to věčnost, takhle byste to měli z první ruky. Je mi jasné, že tu zase bude napadena moje cheat minulost, s čímž jsem smířený a už na tohle téma odpovídat nebudu, můj pohled na věc se dá dohledat v předešlé žádosti.

    Tuto žádost nepodávám abych si tu začal honit ego, nebo něco podobného, ale chci udržet servery hratelné aspoň v takové míře, aby to obcházeče přestalo pokud možno bavit a ty zbylé prostě eliminoval.

    Ponechám to tu náhodě, vyjadřovat se budu pouze ke konstruktivní kritice, nebo k otázkám mířeným přímo na mou osobu, jinak to tu máte volné, protentokráte se zkusíme vyvarovat flamu, který stejně žádný smysl nemá.

    Pokud jste to dočetli až sem, tak díkes a jak se říká na koncích videí - Feel free to hit the like button and comment under my post.

  2. #2

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    Admin už si byl, ten VAC já moc osobně neřeším, jsi aktivní, tak doufám, že to vydrží a ruka navíc se vždy hodí, takže já jsem PRO

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    VAC, proti.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    Moje aktivita je ted nulova a myslim, ze by se pomoc hodila, cheaty rozezna a aktivitu ma, pro.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    pro.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    Proti, stejny reason jako w0wzor.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Střílecí servery - DarkAspecT

    Vytahovat tu furt vac ban uz po takove dobe nema smysl... Pro, show me what you got boy.

  8. #8
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    Za mně pro, na dustech by se někdo takový hodil, člověk se tam snaží chodit ale furt to také nejde, jsi aktivní, něco si mi nahlásil.

    Vac je stará záležitost, podle mně jsi dost dobrý kandidát, víš jak to tady chodí. Cheaty rozeznáš.
    Naposledy upraveno svat; 01-09-17 v 23:12.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Střílecí servery - DarkAspecT

    Pro, aktívny admin ktorý rozozná cheaty a vie ako to tu chodí sa vždy hodí.-
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    Čau Aspecte..

    Vidím, že máš o práva stále zájem, jen ta Tvá věta ,,Prvotně bych rád uvedl na pravou míru, že tu nepláču, abych později žádal o práva, nebo podobný chujoviny..“, napsána o den dříve v jiném topicu, postrádá veškerý smysl.. A jen kvůli tomu, že dostaneš desítku vymazlených palečků zelené barvy, tak si o ně zažádáš hned na druhý den?

    Byli tu lepší kandidáti, kteří vyhořeli na tom samém. I když si tu adminoval a tu možnost vůbec dostal, přišel si o práva pouze kvůli Tvé vlastní blbosti a teď je chceš zase zpátky. Proč.. Kvůli spasení Kotelny? Ta situace zde není tak nezvladatelná a těžko eliminuješ všechny tzv. ,,Obchazeče“, pokud na to portál nemá ani dostatečné prostředky.

    Nelíbí se mi jednak ten Tvůj přístup, jakým se zde nenápadně ,,Vtíráš“ a hlavně tu nemluv o jakémsi ,,Renomé“ Kotelny, kterému rozhodně nepřispěješ, protože přesně takové jako ty, chodím chytat na servery.

    Ať si o tom udělá každý obrázek sám, taktéž třeba i o mě(již se určitě stalo), ale jak už jsem se zmínil kdysi v jiné žádosti. ,,Raděj budu mít méně solidních adminů s čistou herní minulostí, než hromadu tobě podobných“.

    Více se zde vyjadřovat nebudu, díky.



    Měj se..
    Naposledy upraveno DiEAcE; 05-09-17 v 18:27.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Střílecí servery - DarkAspecT

    Taky Tě zdravím Die :)

    Co se týče toho threadu, ten byl založen po tom, co už pro mě začínaly bejt dusty nehratelný, kdy toho admina voláš skrz hlášení a nedojde. Pokud by se to stalo jednou, já chápu, že serverů je víc, že se adminy musí pokrýt všechna možná hlášení, ale to je opakující se situace den co den. Ohledně těch palečků, já na to reagoval na steamu, kdy mi pár adminů od Vás dalo za pravdu.. Těm jsem řekl, že každý vidí problém, ale nikdo se nedokázal ozvat, proto jsem to udělal, aby se to dostalo i k Vám, adminům, a třeba jste si to uvědomili. Máte tady x adminů, aktivních z nich je možná tak čtvrtina a to je žalostně málo, na uhlídání tak velkého počtu serverů, o tolika hráčích, nemyslíš?

    Já Ti to řeknu takhle, já chodím do práce, pracuju na dlouhý/krátký týden a když mám volno, tak si k tomu csku sednu, abych se i vynervoval, páč práce s lidmi je docela vyčerpávající. Já běhám mezi dusty a awp a na to, že nemám až tak velikou aktivitu jako v dřívějších letech, pořád se tam nahuntí dost. Já ty práva bezmezně nepotřebuju, byly doby, kdy bych pro to udělal maximum, abych je dostal, protože jsem o to fakt stál, ale už tomu tak není. Já Vám pouze nabízím svou pomoc, protože zkušenosti jak víš mám a aspoň by Vás otravovalo na hlášení o jednoho člověka míň.

    O práva jsem přišel svou hloupostí, bylo mi 14, rozum na bodě mrazu a holt jsem podlehl možnosti o něčem rozhodovat a mít trošku vyšší slovo, byla to celkem výzva, proto jsem odešel odsud. Schytáva jsem tu za to pak docela ostrou kritiku, ale ta ustála a pořád jsem tu známý.. Co se týče VAC, to se řešilo už minule a já Vám názor neberu, s tím jsem smířenej od začátku a je čistě na Vás, jaký postoj k tomu nasadíte.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    Místo toho, aby jste uznali, že je někoho potřeba na dusty, tak tady třeba die napíše ,,Raděj budu mít méně solidních adminů s čistou herní minulostí, než hromadu tobě podobných“. Tak teda začni hrát a pořádně banuj, protože máš jenom 80 aktivních banů (což je docela dost málo). Teď je doba, kdy se nedá vybírát z kandidátů a akitvních adminů je málo. Hlavní je, že rozezná haxly a má aktivitu, která je potřeba jako sůl. Já už nejsem aktivní jako před tím a nelíbí se mi lidi z vacem, ale dokůžu uznat, kdy je někdo potřeba a dokážu to přehlédnout.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Střílecí servery - DarkAspecT

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Místo toho, aby jste uznali, že je někoho potřeba na dusty, tak tady třeba die napíše ,,Raděj budu mít méně solidních adminů s čistou herní minulostí, než hromadu tobě podobných“. Tak teda začni hrát a pořádně banuj, protože máš jenom 80 aktivních banů (což je docela dost málo). Teď je doba, kdy se nedá vybírát z kandidátů a akitvních adminů je málo. Hlavní je, že rozezná haxly a má aktivitu, která je potřeba jako sůl. Já už nejsem aktivní jako před tím a nelíbí se mi lidi z vacem, ale dokůžu uznat, kdy je někdo potřeba a dokážu to přehlédnout.
    Tvrzení, že "je potřeba někoho na dusty" je totální zcestná píčovina. A víš proč? Protože v době, kdy ta hlášení chodí, jsou při vypsání /admin minimálně 3 další admini online, akorát ta hlášení ignorují*. Proč? Možná z lenosti a možná taky proto. Není potřeba nabírat nové adminy a už vůbec ne adminy s VAC banem. Je potřeba, aby stávající admini dělali svou práci a přestali ignorovat hlášení.

    *Jak to vím? Protože při každém hlášení koukám, jestli na tom serveru náhodou není nějaký admin přítomen, abych nechodil zbytečně.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Střílecí servery - DarkAspecT

    Tudíž nastává otázka, proč tu práci nedělají? Ty tu děláš z toho VAC nějakou psychickou nemoc, s kterou by nešel chh dělat. Možná bys mohl najít nějakej jinej důvod, proč bych nemohl ty práva dostat, je to ohraný. A když jsi admin, chovej se dle toho, zaprvé na serverech na ty hlášení choď, nejednou se mi stalo, že si přišel a náhle odešel (minule ten týpek zaplej byl a banu jsem se nedočkal, namísto toho jsi šel pryč) a druhá věc, vyjadřuj se na úrovni, viz. Tvá první věta.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Re: Střílecí servery - DarkAspecT

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Tudíž nastává otázka, proč tu práci nedělají? Ty tu děláš z toho VAC nějakou psychickou nemoc, s kterou by nešel chh dělat. Možná bys mohl najít nějakej jinej důvod, proč bych nemohl ty práva dostat, je to ohraný. A když jsi admin, chovej se dle toho, zaprvé na serverech na ty hlášení choď, nejednou se mi stalo, že si přišel a náhle odešel (minule ten týpek zaplej byl a banu jsem se nedočkal, namísto toho jsi šel pryč) a druhá věc, vyjadřuj se na úrovni, viz. Tvá první věta.
    1) podívej se na gify v mém podpisu,
    2) kdyby byl týpek zaplej, dostal by ban. Má ban? Nemá.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •