Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: AWP na CTF

  1. #1

    Talking AWP na CTF

    Zdravím dnes jsem hrál CTF na 1.6tce, byla mapa Dust 2 tak jsem si koupil AWP, jelikož ho rád hraju. No zajištoval jsem našemu teamu obranu modré vlajky jakož to CT a zbytek chodili pro červenou. Napojil se hráč (Admin to jsem ale ještě nevěděl.) jménem Gumis. Jelikož je prostě blbost běhat s AWPčkem po mapě a riskovat tak že dostanu kill, tak jsem se rozdol zůstat u vlajky kde mám krásný výhled na celý mid, short a na B site dveře a okno. Tudiž dokonalé když by někdo šel z těchto stran. No k věci, tady pán Gumis začal psát (Píšu to rovnou z konzole):

    GUMIS' : deadmouse, nekempi stim awp na spawnu

    DeadMouseCZ : a co mam asi delat?

    DeadMouseCZ : Kdyz to je awp

    GUMIS' : brat vlajku?

    Tady jsem začal být nepříjemnej. :)

    DeadMouseCZ : Jasne more

    DeadMouseCZ : Ty jsi asi kkt

    DeadMouseCZ : behat s AWPckem

    DeadMouseCZ : Kdyz vas kreju :DD

    DeadMouseCZ : Branim nas flag

    GUMIS' : nemas si kupovat awp, mas brat vlajku

    DeadMouseCZ : Muzu si delat co chci dokud to je povoleny (Tím jsem myslel dokud je to v pravidlech samozřejmě, a bránit team co tahá je povolené snad?) :)


    DeadMouseCZ : Takze mlc :]

    GUMIS' : Ja nerikam ze nemuzes, ale budes brat vlajku.

    GUMIS' : Je mi jedno jestli s awp nebo bez

    No jelikož jsem nevěděl že je to admin tak jsem to ingoroval.
    Gumis se rozhodl teda zakročit a začal mi lézt do optiky, tudíž jsem vlastně neviděl nic jen nádherný obličej jeho postavičky.
    No samozřejmě jsem mu napsal:

    DeadMouseCZ : Gumis co delas

    GUMIS' : rikam at beres vlajku.

    DeadMouseCZ : Chces jit na forum? :] (Docela jsem se nad tímhle pousmál když jsem zjistil že je to admin) :D

    GUMIS' : ber VLAJKu

    DeadMouseCZ : Nebudu ty mrdko (Za tohle se ti opravdu moc omlouvám, ale prostě jsem netušil že jsi admin no. :d myslel jsem že jsi jen nějaké dítě co se mi snaží poroučet.)

    DeadMouseCZ : Nerikej mi co mam delat kindre. (Nevím kolik ti je, ale říkám myslel jsem si že jsi jen Děcko, takže ještě jednou promiň. ) :D


    No chvilku na to nasledovala nádherná věta.

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem GUMIS\'
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'mrdko si rikej nekomu jinemu, neplneni ukolu mapy.'
    [AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:221511308'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '194.228.11.100'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru

    Tímto nechci zažádat o unban či provokovat, chtěl jsem se omluvit Gumisoj, ale zároveň mu říct že AWP se prostě nehraje jako utočná puška. Pomáhal jsem vám čistit náš spawn, mid a Bčko, podle mého skore co jsem měl, si myslím že se mi i dařilo. :) No to je asi vše co jsem chtěl říct. Jinak i děkuju že jsi mi dal jen hodinu. Čekal bych tak 24 hodin. :D S vašima serverama jsem dost spokojenej, ale tohle holt byla jen taková malá hrubka. :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: AWP na CTF

    Nadávát nemáš ani normálnímu hráči, že je admin neznamená, že s k němu budeš chovat jinak, než k ostatním.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Zdár,

    omluvu samozřejmě přijímám, ale neplnil si pořád ukol modu, to je brát vlajky, napsal jsem ti to několikrát. Já jsem sotva přišel na server a hned pro vlajku, a ty jsi celou dobu dokud jsem ti nedal ban seděl s awp na midu u vlajky a nic jineho si nedělal. Ban jsem ti zkratil na 20 minut, ještě než sis zažádal o UB.

    Awp je sice zbraň na dalku, ale když už hraješ CTF ( brání vlajek ) Tak buď si ho neber, což je tvoje věc, a nebo prostě ber sním ty vlajky, když máš aim, o kterém mluvíš že máš rád awp, tudíž máš aim, tak s awp zabiješ člověka do břicha na jednu ránu. Což je dost vyhovující :)

    podle mně vyřešeno lock.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: AWP na CTF

    Já nevím teda, ale podle mého krytí vlajky do módu taky spadá. Častokrát si beru awp a taky těch 10 minut kryju.

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Já nevím teda, ale podle mého krytí vlajky do módu taky spadá. Častokrát si beru awp a taky těch 10 minut kryju.
    To sice ano, ale ty máš aji ty vlajky brát, pokud se nemýlím, takže jestli vemu awo, sednu si na spawn, k vlajce, a budu jí krýt tak to bude v pořádku? Celou mapu? :)

  6. #6

    Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Já nevím teda, ale podle mého krytí vlajky do módu taky spadá. Častokrát si beru awp a taky těch 10 minut kryju.
    Súhlasím.
    Toto by som banoval len ak by kempil niekde úplne odveci. Pri vlajke a počas obraňovania vlajky určite nie.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7

    Re: Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    To sice ano, ale ty máš aji ty vlajky brát, pokud se nemýlím, takže jestli vemu awo, sednu si na spawn, k vlajce, a budu jí krýt tak to bude v pořádku? Celou mapu? :)
    Jsem stejného názoru jako Burak a taky si myslím, že je situace popsaná svatem v pořádku. Ať už byly vlajky v jakékoliv hře, vždycky tu byl cíl vlajku nepřátelskou brát a tu svoji bránit a to platilo v rámci celého týmu, který se klidně mohl rozdělit na funkce. Tak to platilo v MOHAA a UT MP a tak to platí i při starých dobrých dětských táborových hrách v realitě.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 31-08-17 v 18:25.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: AWP na CTF

    Ten slovník nemal čo byť, nebolo to však až tak vážne a to by stačilo kľudne mute. Ak to nebol kemp, povedzme čisto len na spawne a to niekde v rožku na jednom mieste po dlhší čas, tak určite nebanovať. Mnohí hráči (a napríklad aj ja) nechodia veľa krát po vlajky a len blúdia po mape za účelom fragovania. S AWP sa taktiež motám v blízkosti spawnu. Pravidlá tým inak neporušuje, nanucovať mu aby chodil po vlajku nemožno.

  9. #9
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    nanucovať mu aby chodil po vlajku nemožno.
    Vtom případě přejmenovat mod .. :)))

    Tohle není CTF.. to je kempni s awp na svoji vlajku a čekej. Tak jako tohle vůbec.

  10. #10

    Re: Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    Vtom případě přejmenovat mod .. :)))

    Tohle není CTF.. to je kempni s awp na svoji vlajku a čekej. Tak jako tohle vůbec.
    Jak už jsem psal, CTF není jen mód v csku, ale všeobecně rozšířený mód po spoustě dříve populárních mp hrách a vždycky to bylo o tom, že někdo vlajku bránil a někdo šel získat tu nepřátelskou a nikdo nic ostatního neřešil. Neříkej mi, že je problém zabít dva kempící hráče.

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: AWP na CTF

    Sú rôzne typy hráčov a nie každý má záujem dodržovať do posledného bodu podstatu módu. Má to strategický zmysel. Niekto ide po vlajku a niekto ju bráni. V rámci pravidiel sa také hranie drží, pokiaľ to nie je cheating, vulgárnosť, kemp (ale trošku inakší), tak je to ok. Napríklad na Basebuilderi je tiež úlohou zombíkov aby chodili k CT do kempu a "plnili" im. Veľakrát tomu tak nie je a len sa túlajú po mape. Prikázať im to však nemožno. Z toho by sa tu potom stala diktatúra.

  12. #12
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Dobře, poprosím o lock. :)

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: AWP na CTF

    Svate promiň, ale asi nerozumíš jako admin módu na který sis žádal práva.. :)

    E: + By možná byla vhodná omluva hráči za ban...
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  14. #14
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Nebudu se hráči omlouvat, za mně, prostě neměl kempit na vlajce, zbytek mi je fuk, unban měl po 20 minutách. protože jsem mu to zkratil a přejmenoval ;)

    Nevím, podle mně tomu modu rozumím, ale ty jsi tady asi odborník :)))

    e: já chápu jak to tu lidí myslí, ale prostě já mám svůj styl banovaní, na tyto rádoby kempry si budu dávat větší pozor, nebudu takový že když bude třeba na dustech a bude u vlajky stát s awp tak mu nedám ban, ale když bude někde jinde, třeba v pitu, a bude to Tčko, bude tam celou dobu, prostě jen zajde si pro naboje zpatky do pitu, tak to budu banovat.

    ZDÁR.
    Naposledy upraveno svat; 31-08-17 v 22:30. Důvod: edit

  15. #15
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: AWP na CTF

    Vyřešeno, zbytečný spam smazán, lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •